Саакашвілі повідомив, що його мають призначити віце-прем'єром з реформ

ПОЛІТИКА
22.04.2020, 16:21
Михеїл Саакашвілі
Михеїл Саакашвілі
Фото: Мережа інтернет

Михеїл Саакашвілі раніше працював головою ОДА Одещини. Але більше запам'ятався біганиною по дахах будинків.

Колишній президент Грузії та колишній керівник Одеської області Міхеіл Саакашвілі приймає пропозицію президента Володимира Зеленського і готовий стати віце-прем'єром із питань реформ.

Про це Михайло Саакашвілі повідомив у себе на сторінці у Фейсбук.

«Для мене велика честь отримати від Володимира Зеленського пропозицію стати віце-прем'єром уряду України з питань реформ. У мене також була дуже змістовна і корисна розмова з прем'єр-міністром Шмигалем, протягом якої ми детально обговорили всі питання, пов'язані з моєю можливою роботою в уряді. Я підтримував президента Зеленського під час виборів, весь той час, який він займає цей пост, і пов'язую з його командою великі надії для України», – написав Саакашвілі.

Він зазначив, що представить в Верховній Раді свої пропозиції щодо необхідних змін як частину урядової програми уряду Шмигаля з конкретними напрацюваннями, «які ґрунтуються як на позитивному, так і на негативному досвіді».

Саакашвілі заявив, що сподівається бути «надійним членом команди Зеленського», а також використовувати свій міжнародний досвід, щоб бути корисним членам урядової команди Дениса Шмигаля.

Як повідомляють ЗМІ, Рада може проголосувати за призначення Саакашвілі вже у п'ятницю.

Нагадаємо, Михеїл Саакашвілі в часи президентства Петра Порошенка, працював головою ОДА Одещини.

Але більше запам'ятався біганиною по дахах будинків.Біганина та почалася з несподіваного візиту до Михеїла Саакашвілі українських силовиків. СБУшники та прокурорські прийшли з обшуком та підозрою у зв’язках зі злочинними угрупованнями й отриманні грошей від оточення Януковича.

Саакашвілі утік від силовиків на дах, утім його звідти силоміць повернули та запакували у мікроавтобус.
 

Читайте також:
Політика
"Президент Голобородько" із трибуни Верховної Ради закликав народних обранців санкціонувати переформатування Кабінету міністрів.
04.11.2021, 12:12
Опінії
На кого насправді працює чинний український уряд: на себе, на народ чи все ж на ворога?
07.08.2021, 16:45
Політика
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль домовився з головою Європейського банку реконструкції та розвитку Оділь Рено-Бассо про нові вектори співпраці.
24.03.2021, 10:24
Новини
Кабінет міністрів активізував секторальну інтеграцію з Європейським союзом у межах виконання Угоди про асоціацію Україна-ЄС.
08.03.2021, 08:02
Економіка
Уряд України під час свят активізував підготовчі заходи для роздержавлення низки підприємств.
25.12.2020, 09:01
Політика
Передбачається, що додаткові обмеження діятимуть з 14 листопада.
11.11.2020, 15:49