Європейські гроші в обмін на держмайно України?

ПОЛІТИКА
24 березня, 10:24
Європейські гроші в обмін на держмайно України?

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль домовився з головою Європейського банку реконструкції та розвитку Оділь Рено-Бассо про нові вектори співпраці.

Взаємовигідне співробітництво передбачає покращення корпоративного управління ключових державних підприємств завдяки залученню іноземних фахівців, відзвітували на Урядовому порталі.

Фактично, йдеться про надання європейським чиновникам, не менш корумпованих за вітчизняних, доступу до стратегічних об'єктів у різних галузях економіки за схемою: спершу крісло в наглядовій раді, потім гроші на реформи.

Між тим, очільник Кабінету міністрів підкреслив, що українська сторона особливо зацікавлена в реалізації спільних ініціатив з модернізації й подальшого розвитку транспортної інфраструктури та підтримки енергетичного сектору.

«Пропонуємо ЄБРР долучитися до впровадження нових концесійних проєктів, зокрема впровадження програми державного приватного партнерства у дорожній галузі. Україна сподівається на конструктивну співпрацю з ЄБРР, яка дасть змогу не лише розширити діапазон галузей і напрямів діяльності, а й забезпечити позитивну динаміку», — сказав Денис Шмигаль.

Натомість Оділь Рено-Бассо зауважила, що ЄБРР продовжить підтримувати впровадження реформ, які сприяють стабільному і передбачуваному бізнес-клімату в Україні.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що великий дерибан триває: нещодавно Кабмін передав на приватизацію ще 8 держпідприємств.

вибір редакції
Читайте також:
На кого насправді працює чинний український уряд: на себе, на народ чи все ж на ворога?
07 серпня, 16:45
Кабінет міністрів активізував секторальну інтеграцію з Європейським союзом у межах виконання Угоди про асоціацію Україна-ЄС.
08 березня, 08:02
Уряд України під час свят активізував підготовчі заходи для роздержавлення низки підприємств.
25.12.2020, 09:01
Передбачається, що додаткові обмеження діятимуть з 14 листопада.
11.11.2020, 15:49
Кабінет міністрів пропонує визначити процедуру відселення полонених та інтернованих осіб.
11.11.2020, 13:57
В уряді це вважають найбільш дієвим механізмом для запобігання поширення коронавірусу.
13.10.2020, 16:36