Європейські гроші в обмін на держмайно України?

ПОЛІТИКА
24.03.2021, 10:24
Європейські гроші в обмін на держмайно України?

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль домовився з головою Європейського банку реконструкції та розвитку Оділь Рено-Бассо про нові вектори співпраці.

Взаємовигідне співробітництво передбачає покращення корпоративного управління ключових державних підприємств завдяки залученню іноземних фахівців, відзвітували на Урядовому порталі.

Фактично, йдеться про надання європейським чиновникам, не менш корумпованих за вітчизняних, доступу до стратегічних об'єктів у різних галузях економіки за схемою: спершу крісло в наглядовій раді, потім гроші на реформи.

Між тим, очільник Кабінету міністрів підкреслив, що українська сторона особливо зацікавлена в реалізації спільних ініціатив з модернізації й подальшого розвитку транспортної інфраструктури та підтримки енергетичного сектору.

«Пропонуємо ЄБРР долучитися до впровадження нових концесійних проєктів, зокрема впровадження програми державного приватного партнерства у дорожній галузі. Україна сподівається на конструктивну співпрацю з ЄБРР, яка дасть змогу не лише розширити діапазон галузей і напрямів діяльності, а й забезпечити позитивну динаміку», — сказав Денис Шмигаль.

Натомість Оділь Рено-Бассо зауважила, що ЄБРР продовжить підтримувати впровадження реформ, які сприяють стабільному і передбачуваному бізнес-клімату в Україні.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що великий дерибан триває: нещодавно Кабмін передав на приватизацію ще 8 держпідприємств.

Читайте також:
Політика
"Президент Голобородько" із трибуни Верховної Ради закликав народних обранців санкціонувати переформатування Кабінету міністрів.
04.11.2021, 12:12
Опінії
На кого насправді працює чинний український уряд: на себе, на народ чи все ж на ворога?
07.08.2021, 16:45
Новини
Кабінет міністрів активізував секторальну інтеграцію з Європейським союзом у межах виконання Угоди про асоціацію Україна-ЄС.
08.03.2021, 08:02
Економіка
Уряд України під час свят активізував підготовчі заходи для роздержавлення низки підприємств.
25.12.2020, 09:01
Політика
Передбачається, що додаткові обмеження діятимуть з 14 листопада.
11.11.2020, 15:49
Новини
Кабінет міністрів пропонує визначити процедуру відселення полонених та інтернованих осіб.
11.11.2020, 13:57