Саботаж під час ймовірного нападу Росії: в Укрзалізниці залишилося дизпалива лише на 4 доби

ВІЙНА
19 квітня, 15:40
Техніка може не доїхати до фронту
Техніка може не доїхати до фронту
Фото: mukachevo.net

Основний спосіб для  передислокації військової техніки та підрозділів ЗСУ – залізниця.

На сторінці ексміністра інфраструктури України Володимира Омеляна користувачам Myroslav Hai, у профілі якого позначено, що він є офіцером резерву, оприлюднено посилання на сторінку Укрзалізниці у Фейсбук, де стверджується, що в Укрзалізниці залишилося дизпалива лише на 4 доби.

“Це саботаж під час війни? Основний спосіб для  передислокації військової техніки та підрозділів ЗСУ залізниця. Фактично, під час війни, уряд Зеленського ставить під загрозу обороноздатність країни”, – йдеться в повідомленні користувача ФБ.

Разом з тим, на сайті Укрзалізниці стверджують, що контракти на постачання пального існують, але постачальники відмовляються постачати дизпаливо. Втім там запевняють, що Укрзалізниця контролює ситуацію та має чіткий план заходів для забезпечення необхідного обсягу пального найближчим часом.

І в той самий час, коли Україна стоїть на порозі повномасштабної війни з Росією, Полтавська ОДА збирається витратити сотні мільйонів гривень на закупку техніки для непрацюючого полтавського аеропорту. 

вибір редакції
Читайте також:
Спонсор “Бабиного Яру” не приховує свого бажання визначати те, чому українці навчатимуть своїх дітей.
01 жовтня, 17:59
Напередодні 30-річчя незалежності України ґебісти у рясах вдалися до чергової провокації, провівши "хресну ходу" до Почаївської лаври.
23 серпня, 07:09
Спроба Зеленського замінити Тризуб недолугою карикатурою, та ще й на День Незалежності, є відвертим шкідництвом.
18 серпня, 17:51
Робочою групою з розслідування синдрому керує високопоставлений співробітник ЦРУ.
23 липня, 15:54
Відсутність ідеології державного будівництва робить діяльність цієї структури в очах українців беззмістовною, її доцільність – сумнівною.
19 травня, 20:07