Саботаж під час ймовірного нападу Росії: в Укрзалізниці залишилося дизпалива лише на 4 доби

ВІЙНА
19 квітня, 15:40
Техніка може не доїхати до фронту
Техніка може не доїхати до фронту
Фото: mukachevo.net

Основний спосіб для  передислокації військової техніки та підрозділів ЗСУ – залізниця.

На сторінці ексміністра інфраструктури України Володимира Омеляна користувачам Myroslav Hai, у профілі якого позначено, що він є офіцером резерву, оприлюднено посилання на сторінку Укрзалізниці у Фейсбук, де стверджується, що в Укрзалізниці залишилося дизпалива лише на 4 доби.

“Це саботаж під час війни? Основний спосіб для  передислокації військової техніки та підрозділів ЗСУ залізниця. Фактично, під час війни, уряд Зеленського ставить під загрозу обороноздатність країни”, – йдеться в повідомленні користувача ФБ.

Разом з тим, на сайті Укрзалізниці стверджують, що контракти на постачання пального існують, але постачальники відмовляються постачати дизпаливо. Втім там запевняють, що Укрзалізниця контролює ситуацію та має чіткий план заходів для забезпечення необхідного обсягу пального найближчим часом.

І в той самий час, коли Україна стоїть на порозі повномасштабної війни з Росією, Полтавська ОДА збирається витратити сотні мільйонів гривень на закупку техніки для непрацюючого полтавського аеропорту. 

Читайте також:
Як допомагати Росії, не привертаючи увагу РНБО. Майстер-клас від депутатів «Слуги народу», авторів постанови про 80 роковини Бабиного Яру.
29 квітня, 16:47
Українофоби у Раді намагаються зробити необов'язковою одну з базових норм закону про мову.
15 лютого, 18:31
Відомий “суд з окружної” “задовольнив” посіпаку Януковича та вимагає від міністерства переписати підручники для 5-11 класів.
27 січня, 15:46
За результатами численних публікацій "Останнього Бастіону" голова СБУ нарешті доповів "гаранту" про кремлівські диверсії на вітчизняній ГТС.
18 січня, 09:31
Найбільше пішло на дороги, найменше – на медицину.
27.10.2020, 17:45