Самопроголошений агрофюрер Лукашенко взявся за білоруських партизанів

ВІЙНА
28.12.2022, 09:55
Самопроголошений агрофюрер Лукашенко взявся за білоруських партизанів

У білорусі засудили «рейкових партизанів»

За версією слідства, чоловіки виконували завдання «щодо виведення з ладу залізничної інфраструктури на території Гомельської області».

Суд у Білорусі ухвалив вирок трьом «рейковим партизанам», призначивши їм позбавлення волі строком від 21 до 23 років у колонії.

Про це повідомляє правозахисний проект «Вясна».

Згідно з вироком, Дмитра Равіча засудили до 22 років колонії посиленого режиму, Дениса Дікуна до 23 років, а Олега Молчанова – до 21 року колонії.

Самопроголошений агрофюрер Лукашенко взявся за білоруських партизанів_1
Самопроголошений агрофюрер Лукашенко взявся за білоруських партизанів_3
Самопроголошений агрофюрер Лукашенко взявся за білоруських партизанів_5

Усіх трьох звинувачували в участі в екстремістському формуванні (частина 3 статті 361-1 КК), акті тероризму, вчиненому організованою групою, що спричинило тяжкі наслідки, що створює загрозу загибелі людей (частина 3 статті 289 КК), пошкодження шляхів сполучення (частини 2 309 КК), зраді державі (частина 1 статті 356 КК).

Слідство стверджувало, що 29-річний житель Світлогорська в лютому цього року «вступив в екстремістські формування BYPOL/«мобілізаційний план «Перемога» та отримав від їхніх керівників завдання «щодо виведення з ладу залізничної інфраструктури на території Гомельської області».

За версією слідства, чоловік «запропонував вступити у злочинну спільноту своїм друзям» 33 та 50 років.

У повідомленні відомства стверджувалося, що «представники екстремістських формувань сплатили їм усі витрати на приготування, а також перевели на електронний гаманець гроші за виконану роботу» – лише трохи більше 1000 білоруських рублів ($364 долари).

Читайте також:
Політика
Також Лерос звернувся до суду через усунення від участі у засіданнях Ради
23 березня, 14:25
Світ
Російські спецслужби продовжують чинити тиск на інакодумців. Причому у фокусі як ті, кого вдалося заґратувати, так і ті, хто на еміграції.
08 березня, 20:07
Опінії
Сотні людей, яким загрожує тривалі терміни ув’язнення, вивозяться з країни групами
15 лютого, 16:35
Кримінал
9 годин в окремій камері та штраф – ціна кількарічної боротьби політичного емігранта з Магнітогорська, якого намагаються видати ФСБ.
26 січня, 19:09
Світ
У Відні відбувся пікет проти депортації на росію чеченської біженки Аміни Геріханової
15.10.2022, 15:15