Самопроголошений диктатор Лукашенко заявив, що може перекрити газопровід "Ямал-Європа"

СВІТ
11.11.2021, 15:35
Самопроголошений диктатор Лукашенко заявив, що може перекрити газопровід "Ямал-Європа"

Хроніки гібридної війни

Олександр Лукашенко, який називає себе президентом Білорусі, заявив, що може перекрити газопровід "Ямал-Європа" у разі, якщо Європа вирішить закрити кордони.

Відео із заявою диктатора опублікував наближений до режиму Лукашенка телеграм-канал Пул Першого, повідомляє Останній Бастіон.

"Занадто багато нас почали лякати п'ятим пакетом (санкцій, – ред.)… Ми їм прощати нічого не повинні. Польща нас лякає, що закриє кордон. Будь ласка, менше буде туди переміщатися…А якщо ми закриємо транзит через Білорусь? Ми обігріваємо Європу, вони нам ще погрожують, що закриють кордон. А якщо ми перекриємо природний газ туди?", – заявив білоруський диктатор Лукашенко.

Напередодні стало відомо, що посли ЄС затвердили всі критерії для схвалення п'ятого пакету санкцій щодо Білорусі. Про це повідомив у Твіттері кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Йозвяк.

За його словами, "робота над списками тепер прискориться", а політичне схвалення санкції, ймовірно, отримають на зустрічі міністрів закордонних справ ЄС 15 листопада. Фактична публікація рішення, тобто набуття чинності санкцій, очікується трохи згодом, зазнавив журналіст.

Раніше Останній Бастіон повідомляв, що на польсько-білоруському кордоні фактично здійснюється акт гібридної агресії РФ проти республіки Польща.

Читайте також:
Політика
Правозахисники виступили з критикою законопроекту 5050-1
19 травня, 15:25
Світ
Певно, на теперішню російську державу чекають непередбачувані часи, адже кремлівський бункерний щур єдине, що об'єднує клаптикову федерацію.
27 квітня, 19:52
Опінії
Від самого заснування і до нині московія вимагала жертв для підтримки свого державного організму. І кожного разу на вівтар клали українців.
18 квітня, 09:21
Світ
Поки зомбована російськомовна маса на московії бажає смерті українцям, від Владивостоку до Калінінграда усталюються азійська деспотія.
12 квітня, 18:29
Світ
Однією з ключових помилок як українських, так і західних експертів є недостатнє розуміння природи російсько-китайських відносин.
03 квітня, 20:14
Опінії
Путін уникнув долі Мілошевіча шляхом переходу до ролі Хусейна. Не повторити його долю теж є шанс, але тоді доведеться стати новим Каддафі.
30 березня, 20:26