Санкції не зупинять війну негайно, але наблизять нашу перемогу

Опінії
09.02.2023, 08:37
Санкції не зупинять війну негайно, але наблизять нашу перемогу
Фото: Facebook

Останній міцний форпост російської корупції – атомна енергетика. Запровадження обмежень проти "Росатому" і прокладок на часі!

заступниця міністра закордонних справ України (2014-2019)

Починаючи з цього тижня російський бюджет втрачатиме додатково майже $2 мільярди на тиждень – підрахували аналітики з фінського центру "CREA". Це ціна нового ембарго.

Від позавчора запрацювали нові санкційні обмеження проти Росії: Європейський союз, "Група семи" (G7) та Австралія заборонили морські постачі нафтопродуктів вище певної "цінової стелі". Минулого року таке обмеження набрало чинності проти російської нафти, а позавчора – проти нафтопродуктів.

Світ не перевернувся догори дриґом, світові ринки не відреагували на це ніяк – гірше стало тільки Росії. Спокій на ринках – ознака успіху нових санкцій. І якщо ви почуєте, що "санкції не працюють" – бийте, не роздумуючи, у напрямку звуку.

Так каже або дурень, або російський агент.

Паніка на ринках та стрибки цін – це саме те, чого хотіли б росіяни. Тоді вони змогли б торгуватися за скасовання санкцій; натомість спокійне, неквапне стискання пальців на шиї російської економіки – саме те, що нам з вами треба.

До запровадження обмежень всі змогли підготуватися: ЄС та G7 знайшли інші джерела постач, Індія і комуністичний Китай чудово скористалися нагодою. Вони вибили собі знижки на російські нафту та пальне.

А на Росії вже простоює 12% потужностей нафтоперперобки, далі – гірше, бо зберігати немає де ані нафту, ані нафтопродукти. Частина збуту забрала з суттєвим дисконтом Індія.

Проте індійський уряд теж задумується над тим, щоб долучитися до санкцій, їм-бо цілком зрозуміло, що ставити треба на переможців. Російське міністерство фінансів тим часом оприлюднює дані дуже скупо.

Але навіть він визнав, що російський бюджет отримав на 54 мільярди рублів менше, ніж очікував. У лютому очікує на 108 мільярдів менше!

«Треба подивитися, щоб цей дисконт не створював проблем для бюджету», – строго розпорядився диктатор Владімір Путін минулого місяця на урядовій нараді. Фактично, він визнав, що (увага!) санкції працюють, і тепер робить це проблемою урядовців.

Важливо пам'ятати: санкції не зупинять війну "негайно" чи "завтра". Але вони серйозно наближають перемогу!

Наступна станція – санкції проти атомної енергетики, бо це останній форпост російської корупції в енергетиці та один з головних входів у політикуми різних країн. Тому завдання є зрозумілим та цілком досяжним.

Санкції не зупинять війну негайно, але наблизять нашу перемогу_1
Читайте також:
Економіка
Ресурсна федерація московії готова збудувати низку атомних енергоблоків великої потужності. Уряд Нарендри Моді надасть для цього майданчики.
27 травня, 08:23
Політика
В Україні найближчими місяцями почнуть знову відключати електроенергію
19 квітня, 11:55
Економіка
Александр де Кроо переконаний, що «атомна голка» Кремля висмоктує всі соки з європейської енергетики. Цьому слід нарешті покласти край.
25 березня, 07:18
Війна
Зранку росіяни влучили по ДніпроГЕС — найбільшій гідроелектростанції України. Запорізька АЕС на межі блекауту.
22 березня, 09:00
Політика
Задля виконання плану НАК «Нафтогаз» та АТ «Укргазвидобування» закачали до підземних сховищ неякісний газ.
23.12.2023, 09:15
Опінії
Критичні фактори успіху команди ГПУ «Шебелинкагазвидобування»
14.12.2023, 13:00