САП відкрила кримінальне провадження проти вже колишньої віце-премʼєрки Стефанішиної

КРИМІНАЛ
16 липня, 17:32
САП відкрила кримінальне провадження проти вже колишньої віце-премʼєрки Стефанішиної

Її підозрюють у зловживанні владою або службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) відкрила кримінальне провадження проти вже колишньої віце-прем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної.

Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко, оприлюднивши відповідь НАБУ на своє депутатське звернення.

САП відкрила кримінальне провадження проти вже колишньої віце-премʼєрки Стефанішиної_1

Згідно з документом, досудове розслідування за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки) було розпочате 11 червня 2025 року. Справу розслідують детективи Національного антикорупційного бюро.

Санкція вказаної статті передбачає від трьох до шести років позбавлення волі, а також заборону обіймати певні посади або займатися певною діяльністю до трьох років, і штраф від 8 500 до 17 000 гривень.

Варто нагадати, що Вищий антикорупційний суд (ВАКС) вже розглядає іншу справу за участю Стефанішиної — щодо зловживань у Міністерстві юстиції часів президентства Віктора Януковича, в яких вона фігурує разом з іншими високопосадовцями.

Сама Стефанішина наразі публічно не коментувала нове провадження.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Політика
Резервний фонд використовували не за призначенням: 8 мільярдів гривень пішли на «Зимову підтримку» та кешбеки.
вчора, 17:04
Політика
Лише за 40 років Сінгапур із відсталої азійської країни перетворився на розвинену світову державу.
вчора, 14:28
Політика
Закон суттєво звужує та обмежує доступ до інформації та ускладнює викриття корупційних правопорушень.
вчора, 13:28
Опінії
Причому до швидких — так, щоб, крім них, ніхто не зміг підготуватися.
26 серпня, 10:05
Політика
Його доходи не відповідають масштабам проєкту.
25 серпня, 10:13