САП вимагає взяти під варту голову Тернопільської облради Головка

КРИМІНАЛ
15.11.2023, 15:41
САП вимагає взяти під варту голову Тернопільської облради Головка

Він порушував умови виходу під заставу.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура наполягає на зміні запобіжного заходу голові Тернопільської облради Михайлу Головку, якого підозрюють у вимаганні та отриманні хабаря.

Як повідомила пресслужба САП, прокурор звернувся до суду із клопотанням про зміну запобіжного заходу голові Тернопільської обласної ради.

В САП зазначили, що підозрюваний неодноразово порушував обов’язки, покладені на нього слідчим суддею після внесення застави, а також не з’явився на судове засідання 25 жовтня, що призвело до закінчення строку дії процесуальних обов'язків, оскільки без присутності підозрюваного неможливо проводити судовий розгляд та розглядати клопотання.

«Зважаючи на це, прокурор наполягає на застосуванні до особи більш суворого запобіжного заходу — триманні під вартою, а також стягненні в дохід держави застави, яку було внесено за указаного підозрюваного — понад 805 тис. гривень» — заявили в САП.

26 червня голові Тернопільської обласної ради та двом заступникам голови Тернопільської обласної військової адміністрації повідомили про підозру в отриманні хабаря. Усіх підозрюваних затримали вранці того ж дня «на гарячому».

Їх підозрюють у вимаганні й отриманні хабаря у розмірі 2,4 млн від бізнесмена-волонтера. Гроші вони хотіли отримати за підписані акти виконаних робіт з будівництва та ремонту об’єктів інфраструктури комунальним підприємством Тернопільської облради, а також за оплату боргу Тернопільської ОВА перед цим ТОВ за роботи, проведені минулого року.

Михайло Головко Обрався за 164 округом від ВО «Свобода», але був позафракційним. Очолював міжфракційне депутатське обʼєднання «»За тверезе майбутнє». Балотувався і у 2019 від того ж округу, але не пройшов.

САП вимагає взяти під варту голову Тернопільської облради Головка_1

До роботи в раді був бізнесменом, депутатом Тернопільської міської ради від ВО «Свобода» двох скликань, у 2006 і 2007 висувався до Верховної Ради як «свободівець»-списочник.

Своєю чергою, «Останній Бастіон» нагадує читачам, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура зареєструвала провадження щодо незаконного збагачення міського голови Тернополя Сергія Надала.

САП перевірятиме статки родичів мера, зокрема доньки Анастасії Родрігес (Надал), яка проживає в США. За останні чотири роки Анастасія та її чоловік купили три об’єкти елітної нерухомості в Маямі, а саме таунхауз, будинок та квартиру, та корпоративні права на приватну охоронну фірму.

Читайте також:
Кримінал
Високопосадовці мін'юсту налагодили механізм одержання неправомірної вигоди від учасників виконавчих проваджень
09:35
Політика
Чому зельонський змінив керівництво Рахункової палати? Бо не дай боже аудитори побачили б що там було в збройних закупівлях Резнікова…
вчора, 17:57
Політика
Костусєв на пару зі своїм братом Георгієм Костусєвим-Муромцевим володіють розкішним готелем у центрі Праги за 5,4 млн євро.
вчора, 16:35
Опінії
Він саджає корупціонерів в тюрму, щоб не програти на полі бою. А у нас все як і раніше... Корупція вбиває. Навіть путін це зрозумів.
вчора, 15:16
Кримінал
Наразі встановлюється повне коло осіб, причетних до оборудки.
вчора, 15:02
Політика
Як бізнес-партнер Олега Кіпера будує елітну нерухомість на Буковелі
вчора, 11:25