Сашко Білий: Життя мов спалах

КНИГИ
12 жовтня, 22:24
Сашко Білий: Життя мов спалах
Фото: Останній Бастіон

На початку тижня у Полтаві відбулась презентація книги, присвяченої Народному Герою України Олександру Музичко.

У понеділок, 11 жовтня, в актовій залі Полтавської районної ради зібрались люди, яких цікавить сучасна історія України та персоналії справжніх героїв, хто своєю кров’ю виборював незалежність нашої держави перед обличчям зовнішніх і внутрішніх ворогів.

Сашко Білий: Життя мов спалах_1

Одним з найвизначніших сподвижників Майдану беззаперечно був Олександр Музичко — координатор «Правого сектора» Західної України. Саме його непростій та водночас захопливій біографії присвячена книга «Сашко Білий: Життя мов спалах», яку презентував полтавцям заступник голови політичної партії «Правий сектор» Василь Лабайчук. Автор видання — земляк Олександра Музичка, рівненський письменник і журналіст Олександр Намозов.

Сашко Білий: Життя мов спалах_2

Вихід чергової книги став можливим завдяки тісній співпраці видавництва «Zалізний Тато» та "Останнього Бастіону".  Нагадаємо, що це вже не перша презентація патріотичної літератури, що відбулася в Полтаві. Подібні заходи мають важливе виховне значення, сприяють пробудженню національної самосвідомості.

Сашко Білий: Життя мов спалах_3

Сподіваємося, що досягнення справжніх патріотів залишаться у серцях майбутніх поколінь, навіки увійшовши до історії України, а чергові видання про наших героїв тільки підсилять дух українського народу!

Героям Слава!

вибір редакції
Читайте також:
Непростій та водночас захопливій біографії Олександра Музичка присвячена книга, яку презентували полтавцям.
15 жовтня, 20:14
Наступного понеділка, 11 жовтня, у Полтаві відбудеться презентація книги про Народного Героя України Олександра Музичка.
10 жовтня, 08:05
Російський "Православний" Цирк під виглядом Церкви не припиняє свою відверту диверсійну та пропаґандистську діяльність в Україні.
04 вересня, 10:12
Марґінальна українофобська політична сила, керівником і засновницею якої є Наталя Вітренко, нагадала про своє існування.
11 серпня, 14:00
Аґенція "Останній Бастіон" поповнила арсенал Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара "вибуховою літературою".
03 серпня, 09:12
У 2020 році на території Турецької республіки було видано 68 тисяч 120 книг різного змісту — це на 14,5% більше ніж у 2019-му.
27 липня, 12:47