Сашко Білий: Життя мов спалах

КНИГИ
12.10.2021, 22:24
Сашко Білий: Життя мов спалах
Фото: Останній Бастіон

На початку тижня у Полтаві відбулась презентація книги, присвяченої Народному Герою України Олександру Музичко.

У понеділок, 11 жовтня, в актовій залі Полтавської районної ради зібрались люди, яких цікавить сучасна історія України та персоналії справжніх героїв, хто своєю кров’ю виборював незалежність нашої держави перед обличчям зовнішніх і внутрішніх ворогів.

Сашко Білий: Життя мов спалах_1

Одним з найвизначніших сподвижників Майдану беззаперечно був Олександр Музичко — координатор «Правого сектора» Західної України. Саме його непростій та водночас захопливій біографії присвячена книга «Сашко Білий: Життя мов спалах», яку презентував полтавцям заступник голови політичної партії «Правий сектор» Василь Лабайчук. Автор видання — земляк Олександра Музичка, рівненський письменник і журналіст Олександр Намозов.

Сашко Білий: Життя мов спалах_3

Вихід чергової книги став можливим завдяки тісній співпраці видавництва «Zалізний Тато» та "Останнього Бастіону".  Нагадаємо, що це вже не перша презентація патріотичної літератури, що відбулася в Полтаві. Подібні заходи мають важливе виховне значення, сприяють пробудженню національної самосвідомості.

Сашко Білий: Життя мов спалах_5

Сподіваємося, що досягнення справжніх патріотів залишаться у серцях майбутніх поколінь, навіки увійшовши до історії України, а чергові видання про наших героїв тільки підсилять дух українського народу!

Героям Слава!

Читайте також:
Книги
Початок добровольчого руху в Україні справедливо рахувати не з 2014 року, а з перших закордонних експедицій УНСО
24.12.2021, 12:12
Книги
Люди, які голосують за невдах, злодіїв, зрадників та шахраїв, не є їхніми жертвами. Вони — прямі співучасники!
03 липня, 21:41
Книги
Задовго до шумерів у Передній Азії виникла добре згуртована спільнота, що мала унікальні знання. Люди контактували із позаземними істотами.
14 квітня, 20:58
Книги
Західні ж поціновувачі російської літератури, відвідавши Київ, могли б дізнатися про такого Булгакова, про якого не розкажуть у Москві...
08 квітня, 20:28
Книги
Служба зовнішньої розвідки України розсекретила справу-формуляр на Володимира Винниченка.
15.12.2023, 16:14
Книги
Глобальна популяризація нашої національної історії та літератури зазнала фіаско. Провина цілковито лежить на галузевих міністерствах.
25.10.2023, 14:17