Сашко Білий: Життя мов спалах

КНИГИ
12.10.2021, 22:24
Сашко Білий: Життя мов спалах
Фото: Останній Бастіон

На початку тижня у Полтаві відбулась презентація книги, присвяченої Народному Герою України Олександру Музичко.

У понеділок, 11 жовтня, в актовій залі Полтавської районної ради зібрались люди, яких цікавить сучасна історія України та персоналії справжніх героїв, хто своєю кров’ю виборював незалежність нашої держави перед обличчям зовнішніх і внутрішніх ворогів.

Сашко Білий: Життя мов спалах_1

Одним з найвизначніших сподвижників Майдану беззаперечно був Олександр Музичко — координатор «Правого сектора» Західної України. Саме його непростій та водночас захопливій біографії присвячена книга «Сашко Білий: Життя мов спалах», яку презентував полтавцям заступник голови політичної партії «Правий сектор» Василь Лабайчук. Автор видання — земляк Олександра Музичка, рівненський письменник і журналіст Олександр Намозов.

Сашко Білий: Життя мов спалах_3

Вихід чергової книги став можливим завдяки тісній співпраці видавництва «Zалізний Тато» та "Останнього Бастіону".  Нагадаємо, що це вже не перша презентація патріотичної літератури, що відбулася в Полтаві. Подібні заходи мають важливе виховне значення, сприяють пробудженню національної самосвідомості.

Сашко Білий: Життя мов спалах_5

Сподіваємося, що досягнення справжніх патріотів залишаться у серцях майбутніх поколінь, навіки увійшовши до історії України, а чергові видання про наших героїв тільки підсилять дух українського народу!

Героям Слава!

Читайте також:
Книги
Початок добровольчого руху в Україні справедливо рахувати не з 2014 року, а з перших закордонних експедицій УНСО
24.12.2021, 12:12
Книги
21.IX.1937 світ побачила повість-казка Джона Рональда Руела Толкіна «Гобіт, або Туди та звідти». Це один із перших творів жанру фентезі.
21 вересня, 17:38
Книги
Він не проти навчання нейромереж на власних творах
27 серпня, 11:15
Книги
Цей народ з'явився з нізвідки за 5000 років до Різдва Христового й залишив після себе стільки загадок, більшість з яких не розкриті до нині.
10 серпня, 18:56
Книги
Вже багато років письменники-фантасти роблять пророцтва про футуристичні технології, які згодом стають реальністю
24 квітня, 14:20
Книги
Правда про загарбання та злочини росіян на теренах Херсонщини від очевидця подій невдовзі стануть доступні українській громадськості.
01 лютого, 07:51