Савік Шустер висловився про початок кінця зеленого режиму

ПОЛІТИКА
24 листопада, 13:39
Савік Шустер висловився про початок кінця зеленого режиму

Він очевидний. Найбільше мене хвилює, як довго цей кінець триватиме і які будуть його наслідки.

Розкриття деталей зриву операції із затримання "вагнерівців" - це початок кінця для чинної влади, адже у неї повна втрата довіри в народі та повна втрата довіри в елітах.

Таку думку висловив ведучий програми "Свобода слова Савіка Шустера" після ефіру, присвяченому зриву операції із затримання "вагнерівців", повідомляє інформаційна аґенція Останній Бастіон.

"Не хочу промовляти якісь гучні фрази, я не любитель цього. Але в принципі, звичайно, це початок кінця. Мене просто трошки кінець турбує, яким він буде. Адже у нас різні бувають кінці й закінчення. Але це, звичайно, початок кінця. Це повна втрата довіри в народі, повна втрата довіри в елітах.

Вони нагадують дитину, в руках якої граната. Це небезпечно для дитини та для всіх довкола. Річ у тім, що ніхто з них, хто зараз у владі, жодна людина, не розуміють, що таке демократія. І це біда…

Неадекватні, недорозвинені… Ну, що я ще можу сказати? Тобто генерал Бурба сьогодні сказав усе. Мені здається, до цього додати… мені додавати навіть щось соромно, бо це люди, які реально займаються там державними питаннями, справами, вирішують проблеми, життя та смерті, загалом. Ну, що я можу сказати, журналіст, який у п'ятницю робить програму, в якій можна висловити свою думку. Якщо це не заклик до насильства, будь ласка, ви маєте право. Але ж вони не розуміють, що таке демократія. (…)

Їх обрали не "тому, що". Вони ж цього не розуміють. Їх обрали "від супротивного". Не тому, що вони якісь. Їх обрали через серіал. Те, що вони зробили з країною за останні два з половиною роки – це реально соромно.

Арахамія, на жаль, – це просто класичний приклад недорозвиненого політика, розумієте недорозвинений. Слово "демократія" у його вустах – це як кинджал у серійного вбивці, страшна річ. Я б йому взагалі заборонив слово "демократія", бо не знає, де вона починається. Де вона закінчується – він може собі вигадати, але де вона починається і що це таке... ", - заявив Савік Шустер.

Нагадаємо, що колишній народний депутат України Геннадій Москаль заявив, що голова Офісу Президента Андрій Єрмак працює на російські спецслужби та назвав його агентурний псевдонім.

вибір редакції
Читайте також:
Не вистачить ефірного часу, щоб розповісти, скільки нестиковок у цьому псевдорозстрілі
28 листопада, 16:15
Поки на фронті гинуть наші захисники, Зе-команда торгує життями: 1000 гривень кожному, хто пройшов повний курс щеплення.
18 листопада, 11:44
Арсен Аваков дав чергове інтерв’ю... і відразу ж збрехав.
17 листопада, 09:43
Незважаючи на передвиборчу обіцянку Зеленського скасувати заставу корупціонерам
16 листопада, 08:58
Двох мешканців Полтавського району судитимуть за те, що вони накопали собі глини для господарських потреб.
12 листопада, 10:25
Цинічності "зелених" виродків немає меж, адже людське життя для них не становить жодної цінності.
04 листопада, 13:00