Савік Шустер висловився про початок кінця зеленого режиму

ПОЛІТИКА
24.11.2021, 13:39
Савік Шустер висловився про початок кінця зеленого режиму

Він очевидний. Найбільше мене хвилює, як довго цей кінець триватиме і які будуть його наслідки.

Розкриття деталей зриву операції із затримання "вагнерівців" - це початок кінця для чинної влади, адже у неї повна втрата довіри в народі та повна втрата довіри в елітах.

Таку думку висловив ведучий програми "Свобода слова Савіка Шустера" після ефіру, присвяченому зриву операції із затримання "вагнерівців", повідомляє інформаційна аґенція Останній Бастіон.

"Не хочу промовляти якісь гучні фрази, я не любитель цього. Але в принципі, звичайно, це початок кінця. Мене просто трошки кінець турбує, яким він буде. Адже у нас різні бувають кінці й закінчення. Але це, звичайно, початок кінця. Це повна втрата довіри в народі, повна втрата довіри в елітах.

Вони нагадують дитину, в руках якої граната. Це небезпечно для дитини та для всіх довкола. Річ у тім, що ніхто з них, хто зараз у владі, жодна людина, не розуміють, що таке демократія. І це біда…

Неадекватні, недорозвинені… Ну, що я ще можу сказати? Тобто генерал Бурба сьогодні сказав усе. Мені здається, до цього додати… мені додавати навіть щось соромно, бо це люди, які реально займаються там державними питаннями, справами, вирішують проблеми, життя та смерті, загалом. Ну, що я можу сказати, журналіст, який у п'ятницю робить програму, в якій можна висловити свою думку. Якщо це не заклик до насильства, будь ласка, ви маєте право. Але ж вони не розуміють, що таке демократія. (…)

Їх обрали не "тому, що". Вони ж цього не розуміють. Їх обрали "від супротивного". Не тому, що вони якісь. Їх обрали через серіал. Те, що вони зробили з країною за останні два з половиною роки – це реально соромно.

Арахамія, на жаль, – це просто класичний приклад недорозвиненого політика, розумієте недорозвинений. Слово "демократія" у його вустах – це як кинджал у серійного вбивці, страшна річ. Я б йому взагалі заборонив слово "демократія", бо не знає, де вона починається. Де вона закінчується – він може собі вигадати, але де вона починається і що це таке... ", - заявив Савік Шустер.

Нагадаємо, що колишній народний депутат України Геннадій Москаль заявив, що голова Офісу Президента Андрій Єрмак працює на російські спецслужби та назвав його агентурний псевдонім.

Читайте також:
Політика
Здається, урядова команда "слуг неукраїнського народу" на чолі з Володимиром Зеленським остаточно перейшла дозволені межі.
10 лютого, 08:33
Опінії
Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив про затримання "шатунів".
31 січня, 18:45
Опінії
Граємося словами? Як би ж то. Граються нами. Відкрито, нахабно, цинічно....
31 січня, 09:26
Економіка
Склалася неприємна, а насправді - ганебна ситуація для міжнародного престижу країни
28 січня, 14:13
Економіка
"Найкращий програмний реєстратор розрахункових операцій", запроваджений Данилом Гетманцевим і Дмитром Дубілетом, відмовляється працювати.
06 січня, 10:15