СБУ і Мінкульт виконують замовлення Банкової, – актор Валентин Томусяк

ПОЛІТИКА
04 листопада, 11:53
СБУ і Мінкульт виконують замовлення Банкової, – актор Валентин Томусяк
Фото: Facebook

Володимир Зеленський не терпить конкурентів у царині театрального і кіномистецтва, тому використовує своїх ручних псів.

Свідченням цього є свавільне запровадження Зе-владою санкцій проти українського громадянина Валентина Томусяка, відомого по своїх роботах у кіно та в Київському академічному театрі юного глядача.

Таку інформацію на своїй сторінці у Facebook оприлюднив сам вітчизняний актор і театральний діяч, передає аґенція "Останній Бастіон".

Валентин Томусяк зазначає, що "президент Голобородько" безпідставно обвинуватив його у тому, чим насправді займається він сам – тобто, у зйомках фільму для невибагливої російської аудиторії.

«Сьогодні в моєму житті сталася дуже прикра та шокуюча подія. Я дізнався, що моє ім'я буле внесено до списку людей, які загрожують національній безпеці України, таке рішення було прийнято СБУ та МінКультом нашої країни. Чому? Тому що я начебто причетний до зйомок антиукраїнського фільму, знятому країною агресором, який ганебно описує події на Донбасі, назва якого "Солнцепёк". Мені дивно, що я зараз маю писати цей пост, та начебто виправдовуватися, тому що не маю жодного відношення до цього продукту. Більш того, я не був в Росії, чи на анексованих територіях або в Криму з початку війни. Я не розумію, чому зараз під загрозою моя кар’єра та репутація, а ще мій емоційний стан», – написав вітчизняний кіноактор і театральний діяч.

Крім того, Валентин Томусяк очікує, що чинна влада України у найкоротші терміни виправить цю жахливу помилку і якомога швидше принесе йому особисті вибачення.

Однак, враховуючи постійні оказії, котрі трапляються з "президентом Голобородьком" і його "слугами неукраїнського народу", чекати доведеться довго – ​мінімум до наступних виборів.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", фільм про оргії педерастів, які глумляться над християнством, з легкої руки Міністерства культури України отримав 20 мільйонів державних коштів.

вибір редакції
Читайте також:
Відвідувачі преміум фітнес-клубу "Vitamin" скаржаться на дії власників закладу
19 листопада, 12:38
Дереворуби-нелегали завдали непоправних збитків державі на загальну суму майже 40 мільйонів гривень.
21 жовтня, 08:12
Жителі села Устинівка Полтавської області зафіксували асенізаційний автомобіль, що незаконно зливає нечистоти до прилеглого звалища.
20 жовтня, 08:18
Підприємливі ділки взялися самочинно ділити територію Старокодацького кладовища на земельні ділянки під забудову.
18 жовтня, 14:51
Порушення були виявлені в період січня-серпня 2020 року
07 жовтня, 09:15
Понад 500 осіб із тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської області автобусами вивезли на Московію.
18 вересня, 16:45