СБУ і Мінкульт виконують замовлення Банкової, – актор Валентин Томусяк

ПОЛІТИКА
04.11.2021, 11:53
СБУ і Мінкульт виконують замовлення Банкової, – актор Валентин Томусяк
Фото: Facebook

Володимир Зеленський не терпить конкурентів у царині театрального і кіномистецтва, тому використовує своїх ручних псів.

Свідченням цього є свавільне запровадження Зе-владою санкцій проти українського громадянина Валентина Томусяка, відомого по своїх роботах у кіно та в Київському академічному театрі юного глядача.

Таку інформацію на своїй сторінці у Facebook оприлюднив сам вітчизняний актор і театральний діяч, передає аґенція "Останній Бастіон".

Валентин Томусяк зазначає, що "президент Голобородько" безпідставно обвинуватив його у тому, чим насправді займається він сам – тобто, у зйомках фільму для невибагливої російської аудиторії.

«Сьогодні в моєму житті сталася дуже прикра та шокуюча подія. Я дізнався, що моє ім'я буле внесено до списку людей, які загрожують національній безпеці України, таке рішення було прийнято СБУ та МінКультом нашої країни. Чому? Тому що я начебто причетний до зйомок антиукраїнського фільму, знятому країною агресором, який ганебно описує події на Донбасі, назва якого "Солнцепёк". Мені дивно, що я зараз маю писати цей пост, та начебто виправдовуватися, тому що не маю жодного відношення до цього продукту. Більш того, я не був в Росії, чи на анексованих територіях або в Криму з початку війни. Я не розумію, чому зараз під загрозою моя кар’єра та репутація, а ще мій емоційний стан», – написав вітчизняний кіноактор і театральний діяч.

Крім того, Валентин Томусяк очікує, що чинна влада України у найкоротші терміни виправить цю жахливу помилку і якомога швидше принесе йому особисті вибачення.

Однак, враховуючи постійні оказії, котрі трапляються з "президентом Голобородьком" і його "слугами неукраїнського народу", чекати доведеться довго – ​мінімум до наступних виборів.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", фільм про оргії педерастів, які глумляться над християнством, з легкої руки Міністерства культури України отримав 20 мільйонів державних коштів.

Читайте також:
Полтава
На 10-й рік російської воєнної агресії українське суспільство досі переповнене невдячними рагулями, котрі чекають на прихід окупантів.
12 травня, 16:58
Кримінал
4 старовинні монети 1911, 1912, 1914 та 1927 років випуску виявили у багажі громадянки України під час спроби перетину кордону.
09 травня, 20:05
Політика
Деяким чиновникам пальця до рота не клади, а дай нажитися на горі своїх співгромадян, особливо на тлі відбиття російської воєнної агресії.
23 лютого, 19:58
Політика
Правоохоронні органи та спеціальні служби України закривають очі на беззаконня, влаштоване у Дніпрі соратниками Віктора Медведчука.
24.09.2022, 09:38
Війна
На тимчасово загарбаній росіянами території Запорізької області ділки налагодили транспортне сполучення з вільним зовнішнім світом.
09.06.2022, 20:14
Війна
Широкомасштабне російське вторгнення в Україну і безперервні з 24 лютого 2022 року бойові дії не причина для зупинки торгівлі людьми.
13.04.2022, 08:18