СБУ проводить обшуки в Івано-Франківській єпархії РПЦ-ФСБ

ПОЛІТИКА
27.11.2022, 13:14
СБУ проводить обшуки в Івано-Франківській єпархії РПЦ-ФСБ

Силовики перевіряють дані про використання єпархії як осередку «руского міра»

Служба безпеки України проводить контррозвідувальні заходи на території єпархіального управління та культової споруди місцевої єпархії РПЦ-ФСБ в Івано-Франківську.

Про це інформує Управління СБ України в Івано-Франківській області.

Заходи відбуваються спільно з Національною поліцією та Національною гвардією у межах системної роботи СБУ з протидії підривній діяльності російських спецслужб в Україні.

СБУ проводить обшуки в Івано-Франківській єпархії РПЦ-ФСБ_1

Зокрема, враховуючи збройну агресію московії, зростають ризики вчинення злочинів проти безпеки громадян, державного суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України.

За безпосередньої участі представників церкви правоохоронці  проводять огляд території та приміщень єпархії для виявлення заборонених до обігу предметів та здійснюють перевірку осіб на території єпархії щодо їхньої причетності до протиправної діяльності на шкоду державі.

Усі дії відбуваються в межах чинного законодавства та проводяться для:

  • перевірки даних про наміри використання єпархії як осередку «руского міра»;
  • недопущення використання приміщень УПЦ для переховування громадян країни-агресора, зберігання заборонених предметів тощо;
  • убезпечення населення від провокацій і терористичних актів.

Служба безпеки України провела у п’ятницю, 25 листопада, обшуки на території Чернівецько-Буковинської єпархії РПЦ-ФСБ. Правоохоронці виявили документи, які підтверджують наявність російського громадянства у керівництва єпархіальних структур.

22 листопада Служба безпеки України проводила обшуки на території монастирів Рівненщини. У Корецькому Свято-Троїцькому монастирі виявили пропагандистські матеріали. Там знайшли літературу «Беседы о русской земле», газети «Русский вестник» та «Русский дом».

Також 22 листопада Служба безпеки України провела контррозвідувальні (безпекові) заходи на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври у Києві.

Мусимо зауважити, що події, які відбуваються у Києво - Печерській Лаврі після ІПСО від Оманського - Єрмака - Коломойського у вигляді "відосика" для невибагливого споживача, є нічим іншим, як перерозподілом значних фінансових потоків від магазинів безмитної і безподаткової торгівлі під знаменом хреста.

Читайте також:
Політика
Народні обранці з чиновниками імітують бурхливу діяльність, адже досі не втямили: російська агресія не поверне їм буденність до 23.II.2022.
26 січня, 21:27
Війна
За 11 місяців широкомасштабної агресії РФ не досягла своєї основної мети, а плани щодо загарбання "Київ за 3 дні" зазнали кривавого фіаско.
25 січня, 17:00
Опінії
Якщо ще згадати, що дядько Кубракова займає пост Міністра внутрішніх справ ворожої нам країни Білорусі, то все стає на свої місця.
23 січня, 11:52
Війна
"Буданов дає інтерв'ю, причому такі інтерв'ю, що краще б він їх не давав - і для нього краще, і для спецслужби"
20 січня, 17:00
Війна
Нагадаємо Буданову, що Київ вистояв саме завдяки широкій мобілізації патріотів України
19 січня, 10:01
Політика
Очільниця департаменту фінмоніторингу НБУ Дегтярьова лобіює в Україні інтереси російських букмекерів 1xBet
18 січня, 13:55