СБУ проводить обшуки в Івано-Франківській єпархії РПЦ-ФСБ

ПОЛІТИКА
27.11.2022, 13:14
СБУ проводить обшуки в Івано-Франківській єпархії РПЦ-ФСБ

Силовики перевіряють дані про використання єпархії як осередку «руского міра»

Служба безпеки України проводить контррозвідувальні заходи на території єпархіального управління та культової споруди місцевої єпархії РПЦ-ФСБ в Івано-Франківську.

Про це інформує Управління СБ України в Івано-Франківській області.

Заходи відбуваються спільно з Національною поліцією та Національною гвардією у межах системної роботи СБУ з протидії підривній діяльності російських спецслужб в Україні.

СБУ проводить обшуки в Івано-Франківській єпархії РПЦ-ФСБ_1

Зокрема, враховуючи збройну агресію московії, зростають ризики вчинення злочинів проти безпеки громадян, державного суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України.

За безпосередньої участі представників церкви правоохоронці  проводять огляд території та приміщень єпархії для виявлення заборонених до обігу предметів та здійснюють перевірку осіб на території єпархії щодо їхньої причетності до протиправної діяльності на шкоду державі.

Усі дії відбуваються в межах чинного законодавства та проводяться для:

  • перевірки даних про наміри використання єпархії як осередку «руского міра»;
  • недопущення використання приміщень УПЦ для переховування громадян країни-агресора, зберігання заборонених предметів тощо;
  • убезпечення населення від провокацій і терористичних актів.

Служба безпеки України провела у п’ятницю, 25 листопада, обшуки на території Чернівецько-Буковинської єпархії РПЦ-ФСБ. Правоохоронці виявили документи, які підтверджують наявність російського громадянства у керівництва єпархіальних структур.

22 листопада Служба безпеки України проводила обшуки на території монастирів Рівненщини. У Корецькому Свято-Троїцькому монастирі виявили пропагандистські матеріали. Там знайшли літературу «Беседы о русской земле», газети «Русский вестник» та «Русский дом».

Також 22 листопада Служба безпеки України провела контррозвідувальні (безпекові) заходи на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври у Києві.

Мусимо зауважити, що події, які відбуваються у Києво - Печерській Лаврі після ІПСО від Оманського - Єрмака - Коломойського у вигляді "відосика" для невибагливого споживача, є нічим іншим, як перерозподілом значних фінансових потоків від магазинів безмитної і безподаткової торгівлі під знаменом хреста.

Читайте також:
Опінії
Ми як уламок російської імперії ніяк не можемо відірватися від орди, ухвалюємо ординські закони, даємо владу ординським опричникам
09:23
Новини
Номінально державні компанії працюють на добробут конкретних приватних осіб.
10 червня, 09:05
Опінії
Кожен день, коли країна не стає багатшою, наближає нас до майбутньої поразки в війні
06 червня, 10:15
Опінії
Намір підвищити тарифи за електроенергію — це є неприхована диверсія проти України.
04 червня, 18:14
Опінії
В Україну приїхав громадянин США, якого адепти УПЦ МП (ФСБ) зустрічають ніби Месію
04 червня, 15:07
Опінії
Гарного слугу ви собі обрали, миВсіПрезиденти.
04 червня, 10:00