СБУ затримала чергового пропагандиста РПЦ-ФСБ

КРИМІНАЛ
16 березня, 12:22
СБУ затримала чергового пропагандиста РПЦ-ФСБ

Настоятель Хресто-Воздвиженського кафедрального собору в Ужгороді отримав підозру за розпалювання релігійної ненависті

Співробітники СБУ задокументували понад 7 епізодів, коли настоятель храму РПЦ-ФСБ на Закарпатті принижував релігійні почуття громадян інших конфесій та намагався сформувати ворожі настрої до них.

Про це повідомляє "Останній Бастіон" із посиланням пресслужбу СБУ.

"У грудні минулого року він неодноразово публічно ображав релігійні почуття українців, які виявили бажання святкувати Різдво 25 грудня", - йдеться в повідомленні.

Ініційована Службою безпеки судово-лінгвістична експертиза підтвердила злочинні дії настоятеля храму.

СБУ затримала чергового пропагандиста РПЦ-ФСБ_1СБУ затримала чергового пропагандиста РПЦ-ФСБ_2СБУ затримала чергового пропагандиста РПЦ-ФСБ_3СБУ затримала чергового пропагандиста РПЦ-ФСБ_4

На підставі зібраних доказів фігуранту повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 161 Кримінального кодексу України (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань та за іншими ознаками).

Вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу. Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Тіло колишнього міського голови Кремінної на Луганщині, українофоба та ексрегіонала Володимира Струка зарили у столичну землю.
21.06.2022, 17:01
Війна
Колишній член Партії Регіонів, а нині ґауляйтер Володимир Сальдо пообіцяв своїм кураторам приєднати Херсонську область до РФ.
19.05.2022, 19:23
Світ
Самозвана влада непідконтрольного грузинському уряду сепаратистського Цхінвальського регіону оголосила про намір увійти до складу росії.
14.05.2022, 08:17
Світ
Конституційна більшість Національних зборів автономної Республіки Сербської взялася нищити сталий мир у Боснії та Герцеговині.
12.02.2022, 11:34
Новини
А куди дивилася спецслужба до 2014 року?
21.01.2022, 12:58