Російські нацбати будуть використані проти Москви

ВІЙНА
26.06.2023, 17:08
Російські нацбати будуть використані проти Москви

Горезвісний прігожинський заколот оприявнив відверту слабкість РФ як держави-моноліта, у національних республіках цей факт взяли до уваги.

Таку думку в інтерв'ю незалежному виданню "Idel.Realii" висловили представники поневолених Москвою народів, які входять до Ліги вільних націй, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Власне коли режим слабшає (здається, це відбувається саме зараз), то потім він обов'язково впаде, як було з СССР у 1991-му, парад суверенітетів ознаменується ефектом доміно, і ніхто не зможе зупинити цей натуральний перебіг історії та волю народів.

Як стверджує засновник Башкирського національного політичного центру і чинний президент Ліги Руслан Габбасов, наразі важко сказати, як поводитимуться сформовані у нацреспубліках так звані "добровольчі національні батальйони", бо вони вмонтовані у систему міністерства оборони нападу, терору й убивств та генерального штабу РФ.

«Ось ці підрозділи поки що входять до складу регулярної російської армії, але у час "Ч" без жодного сумніву, можуть виступити на боці своїх національних інтересів проти центральної влади. Скажімо, здійняти в Уфі чи Казані бунт. Тимчасовий альянс із Євгєнієм Прігожиним чи Рамзаном Кадировим у такому разі можливий. Це навіть нагадуватиме політику союзників під час Другої світової війни, коли вони були змушені у боротьбі проти нацистської Німеччини взаємодіяти з СССР», – заявив Руслан Габбасов.

Своєю чергою, інша представниця Ліги та член Уряду незалежного Татарстану Аїда Абдрахманова наголосила, минулої суботи путінський режим дав велику тріщину, продемонструвавши її всьому світу, відтак процес звільнення народів та становлення нових незалежних держав, причому не тільки на Кавказі, а й у Надволжі та Заураллі цілком є неминучим.

«Ми підтримуємо будь-який похід на Москву, бо це призведе до ослаблення московської влади над регіонами та, можливо, до початку деколонізації Росії. Але навіть за цієї ситуації тимчасовий альянс із Прігожиним бачиться неможливим, адже він нічого не говорить про незалежність Татарстану та про свої плани на майбутнє. Удар по репутації Кремля і ФСБ дає національним республікам можливість діяти більш рішуче. У нас може вийти та сама історія, як із "другою армією світу", якої насправді не існувало», – зазначила Аїда Абдрахманова.

Натомість "Останній Бастіон" нагадує читачам, що путінська Росія прямує до свого розвалу, який відбудеться раптово й неочікувани, як би до нього неготувалися та не запобігали йому.

Читайте також:
Опінії
Реванш регіоналів-сепаратистів.
13 лютого, 18:18
Світ
Проти них відкриті кримінальні справи за сепаратизм.
04.10.2023, 07:10
Війна
Прифронтове місто, яке постійно зазнає ракетних та артилерійських обстрілів із боку російських загарбників, живе наче у двох світах.
26.07.2023, 20:38
Опінії
Служба безпеки України мусить звернути увагу на всім відомих українофобів, які принишкли й нікуди не зникли. Досить толерувати колаборантів!
02.06.2023, 17:43
Кримінал
Настоятель Хресто-Воздвиженського кафедрального собору в Ужгороді отримав підозру за розпалювання релігійної ненависті
16.03.2023, 12:22
Політика
Тіло колишнього міського голови Кремінної на Луганщині, українофоба та ексрегіонала Володимира Струка зарили у столичну землю.
21.06.2022, 17:01