Секту московських чекістів у рясі заборонили на Волині

ПОЛІТИКА
11 квітня, 17:09
Секту московських чекістів у рясі заборонили на Волині
Фото: Останній Бастіон

Прислужники українофобської псевдорелігійної прокремлівської спільноти опинилися у новому статусі, який слід поширити регіонами.

Йдеться про заборону так званої "Української Православної Церкви (Московського патріархату)", ухвалену на сесії Волинської обласної ради.

Такі відомості оприлюднила інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Суспільне|Новини".

Як з'ясувалося, місцеві депутати на позачерговій сесії винесли на голосування проєкт рішення про розірвання з "УПЦ (МП)" (точніше, "Російської православної церкви в Україні" – прим. ред.) договорів оренди земельних ділянок та заборону її діяльності.

Окремо Волинська облрада звертається до Президента України із проханням визначити законопроєкт "Про забезпечення зміцнення національної безпеки у сфері свободи совісті та діяльності релігійних організацій" невідкладним і позачергово розглянути його у Верховній Раді.

Водночас обласній військовій адміністрації рекомендовано позбавити московських чортів у рясах права на володіння Святогорським успенським зимненським ставропігіальним жіночим монастирем, де роками здійснюється українофобська пропаганда.

Цілком очевидно, що подібні кроки відбуватимуться і надалі по Україні, тому питання часу, коли полтавські депутати також (навіть наперекір власному релігійному світогляду – прим. ред.) запровадять заборону на діяльність "РПЦ/УПЦ" у нашій області.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що міська влада Хмельницького планує відібрати земельні ділянки у московських попів, які служать Кремлю.

Секту московських чекістів у рясі заборонили на Волині_1
Читайте також:
Блоги
Російський "православний" цирк не припинив свого існування після 24.II.2022. Навпаки, ця структура гуртує своїх навіжених прихильників.
29 серпня, 16:49
Кримінал
Мова йде про колишнього керівника Кіровоградської єпархії митрополита Іосафа.
12 травня, 15:14
Історія
Коріння московської сектантської Церкви у нашому регіоні сягають XVII століття. З відтоді чорти у рясах спрямовано паразитують на релігії.
22 квітня, 19:15
Політика
Самозвана "Українська Православна Церква (Московського патріархату)" ніколи не була справжньою Церквою, а кублом чекістів у рясах.
26 березня, 17:17
Кримінал
Щодо його спільників розслідування ще триває.
20 лютого, 12:05
Кримінал
У Львові батько, який ґвалтував свою малолітню дочку, виявився священником РПЦ (ФСБ)
17 лютого, 16:40