Сергій Чередніченко: «Кампанія проти Онищенка – це рейдерська захоплення ПНТУ»

Опінії
25.03.2015, 12:30
Сергій Чередніченко: «Кампанія проти Онищенка – це рейдерська захоплення ПНТУ»

Полтавський громадський активіст висловив свою думку стосовно скандалу навколо «плівок ректора».

Те, що зараз відбувається навколо Полтавського національного технічного університету імені Ю.Кондратюка – це однозначно його рейдерське захоплення з політичним підтекстом паном Юрієм Бубликом. Уже хоча б тому, що народний депутат повинен займатися законотворчістю, а не встрявати у різні розбірки, як це зазвичай і звикли робити його колеги.

Нехай пан Бублик краще ініціює такий закон, за яким студенти матимуть можливість обирати ректора хоч кожен рік – і проблему розв’язано! Але Бублику швидше за все потрібно не розв’язання проблеми, а її створення з подальшим роздмухуванням ситуації.

Вважаю, Бублик, взявши гроші у олігархів-забудовників, намагається скинути ректора, аби поставити на його місце свою людину. Це очевидно. Він робить це для того, аби отримати в управління землю під корпусами вишу в центральній частині міста – на Круглій площі. Після цього паркова зона буде забудована.

Нині, як бачимо, Бублик частий гість в кабінетах скандально-відомих в Полтаві фірм-забудовників. Нардеп змовився з «Полтаватрансбудом», «Будінвестом СМ» і «Архіметою».

І ці дві події прямо пов’язані.

Дуже прикро, коли до влади приходять «голі і босі». Тоді вони за рахунок влади намагаються збагатитися. Це справді проблема України – голодранці в політиці. Ми бачили це ще на прикладі Ковалівської сільської ради, очолюючи яку Бублик розкрадав бюджетні кошти. І, скажіть, чи Бублик зробив там «маленьку Швейцарію»? Адже були вкрадені величезні кошти… Можливо, село живлять сонячні батареї? Чи можливо там нова школа з’явилася? Ні! Там тільки смітник втричі розрісся! По Ковалівці, де скільки років він там працював, можна приїхати і зробити висновок: результатів роботи Бублика нема. Зате завдяки його потугам там з’явився лише один об’єкт з гучною назвою «Берег Свободи». Але що він собою являє насправді? Бублик просто засипав піском берег річки, де «свободівці» уже почали займатися комерцією – продавати пиво і алкогольні напої, а ще – презервативи (як же без них?). Це в розумінні Бублика і є «свобода». Сьорбнувши її, сам Бублик в п’яному угарі надягає жіночі труси і витанцьовує – це вже бачили всі на фотознімках, які свого часу потішили соцмережі. Отакий от у розумінні Бублика «Берег Свободи»!

Кампанія Бублика проти ректора Онищенка теж має стандартну схему. Спочатку з’явилася інформаційна хвиля чорного піару. Потім безпідставні звинувачення уже з вуст самого Бублика, і лише після них з’являються сфальшовані записи розмов.

Бублик дуже хоче «скинути» ректора. Тут питань нема – нехай! Але ж кого він натомість бачить на цій посаді? Знов поставить свого чергового водія керувати, тепер вже університетом? Бо кадри партії «Свобода» в Полтавській області вже повністю себе дискредитували. Саме наша область, вперше за всю історію країни, отримала губернатора-корупціонера. Адже представник «Свободи» Віктор Бугайчук увійшов в історію як перший губернатор-корупціонер, що підтверджено судовим рішенням. Чому про це мовчить Бублик? Після такого треба не те що ставати на коліна і каятися, а виїжджати з країни. Бо це ж «Свобода» розвішувала Полтавою гасла «Люби Україну, або забирайся геть!». Отже, як кажуть, скатертиною доріжка…  

Важливо!

Колонка є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.

Точка зору редакції "Останнього Бастіону" може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія.


ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Штрих, який суттєво наближає епоху неадекватності
вчора, 13:45
Суспільство не довіряє поліції, її очільникам, прокуратурі і судам.
вчора, 06:37
Тепер у політиці пам’яті буде менше героїчного і патріотичного.
13 грудня, 13:57
Навіть прихильники «сильної Росії» визнають втрату Путіним авторитету.
13 грудня, 11:11
Коли міняють шило на мило, усвідомлюють, що вони точно «не лохи»? І їм вже по 42?
12 грудня, 23:47
Обговорення результатів нормандської зустрічі – це спроби піймати тінь на стіні.
12 грудня, 16:14