Сергій Чиж озвучив виклики, що стоять перед ГУ НП Сумщини

КРИМІНАЛ
16.12.2021, 15:30
Сергій Чиж озвучив виклики, що стоять перед ГУ НП Сумщини
Фото: google

Розслідування вбивства діяча "Правого сектору" Олександра Іваніни перебуває на особистому контролі очільника Сумської обласної поліції.

Журналісти інформаційної аґенції "Останній Бастіон" звернулися до начальника Головного управління Національної поліції у Сумській області Сергія Чижа з приводу розслідування вбивства правосекторівця Олександра Іваніни.

У телефонній розмові поліціянт розповів, що з першого дня його призначення було оновлено склад слідчо-оперативної групи, наразі триває досудове розслідування, попередні результати якого поки не можна оприлюднювати.

Також Сергій Чиж пообіцяв, що під його керівництвом сумські правоохоронці обов'язково розкриють цю резонансну справу найближчим часом; конкретної дати начальник ГУ НП Сумщини не назвав.

Ми переконані, іншого просто не може бути, оскільки від того, як поліціянти подадуть матеріали кримінального провадження за фактом вбивства правосекторівця залежить авторитет Сергія Чижа, як керівника, а також у цілому авторитет місцевої поліції.

Своєю чергою, редакція "Останнього Бастіону" сподівається на чесне та об'єктивне розслідування цього злочину, який набув суспільного розголосу, адже справедливість мусить перемогти!

Разом із тим зауважимо, що за інформацією побратимів Олександра Іваніни, його смерть могла бути вигідною, з одного боку, проросійським структурам у Сумах, а з іншого – місцевому криміналітету, який також працює на Кремль.

Станом на тепер відомо, що у сусідній з Полтавщиною області антиукраїнські сили й надалі почувають себе досить добре, на що неодмінно мусить звернути увагу начальник ГУ НП Сумщини Чиж.

Для довідки наведемо коротку характеристику головного сумського поліціянта:

Сергій Чиж прийшов на вказану посаду після роботи заступником начальника Головного управління Національної поліції у Харківській області. Сам він родом з Полтавської області.

Юридичну освіту здобув у Харкові, затим отримав призначення на посаду дізнавача на Полтавщині. Далі просувався кар'єрними сходами: від слідчого, старшого слідчого, начальником слідчого відділення, був першим заступником начальника районного відділу, згодом і начальником районного відділу поліції.

Після чого, очолив відділ розслідування злочинів лінії карного розшуку ГУНП у Полтавській області. Під його відомчим контролем слідчі займалися переважно розкриттям розбійних нападів, квартирних крадіжок, інших злочинів загальної кримінальної спрямованості.

Далі працював заступником начальника слідчого управління з організації роботи та надання методичних рекомендацій — контролював роботу територіальних слідчих підрозділів Полтавщини. Перш за все, націлював слідчих на якісну та коректну роботу з потерпілими, їхню підтримку.

Наразі Сергій Чиж входить у курс справ у новому для себе регіоні та бере під особистий контроль резонансі справи, такі як вбивство українського патріота Олександра Іваніни.

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Кримінал
Збитки від оборудок менеджменту, ймовірно, «компенсувались» коштом штучного підвищення тарифів на електроенергію для населення.
12.04.2021, 14:33
Новини
Коронавірус виявили в 76-річної жінки з Конотопського району.
25.03.2020, 20:10
Кримінал
Реджеп Тайїп Ердоган підтримав ідею більшості співгромадян із приводу посилення покарання за спричинення пожеж в екосистемах.
25 червня, 21:34
Кримінал
На 121-шу добу 4-го місяця 8-річної війни нарешті заблокували активи (на понад 1 мільярд гривень) видобувних компаній одного з олігархів РФ.
24 червня, 19:23
Кримінал
Торгівцям людьми, які діяли у змові під виглядом волонтерів у соціальних мережах, завадили спрямувати українок із дітьми у тенета сутенерів.
24 червня, 08:54
Кримінал
В Охтирці правоохоронці натрапили на підпільний сховок із відверто українофобською агітаційно-пропагандистською літературою.
23 червня, 20:27