Шість українців потрапили до списку найкращих каратистів світу

СПОРТ
02.12.2021, 16:04

Вони гідно представили нашу державу у своїх вагових категоріях

Всесвітня федерація карате (WKF) оновила рейтинг спортсменів на своєму сайті. Шість представників України увійшли до ТОП-10, кожен у своїй ваговій категорії.

Переможцем у вазі 55 кг серед жінок обрано срібну призерку цьогорічної Олімпіади Анжеліку Терлюгу.

Третє місце у ваговій категорії 75 кг серед чоловіків посів Станіслав Горуна, бронзовий медаліст Ігор-2020.

від 84 кг — Ризван Талібов, 6 місце.

Тож порадіємо за талановитих земляків та побажаємо їм підкорити нові спортивні вершини!

10.10.2022, 11:05
Спорт
Загалом у Чемпіонаті Європи з кіокушинкай взяли участь 444 юних спортсмени з 22 країн.
15.11.2021, 09:45
Історія
Існує версія, що більшовицькі карателі розстрілювали його з кулемета, тому що не могли здолати фізично...
16.10.2021, 14:46
Спорт
Літо — час невтомних тренувань юних каратистів на природі.
25.08.2020, 10:11
Спорт
30 листопада в обласному центрі, на базі ДЮСШ №2, провели перші клубні змагання, організовані Полтавською обласною асоціацією кіокушинкай карате, президентом якої є Геннадій Сікалов.
30.11.2019, 16:47