Школи роботехніки: новий тренд розвитку дітей

ПОЛТАВА
17.08.2020, 10:20

Полтавські діти можуть навчитися створювати справжніх роботів вже сьогодні

«Роботизація у всіх сферах діяльності, розумні будинки та світ інтернет-речей – вже не фантастика, а сучасна реальність», говорить Максим Бурлай, засновник Robot School по всій Україні.

Тому, якщо хочете, щоб у вашої дитини зародився інтерес до професії ІТ та інженера, а також поповнились та закріпились знання з математики, фізики, хімії, біології та історії зверніть увагу на школу робототехніки.

Тут навчають за системою STEM дітей від 4 до 16 років теоретичним та практичним навичкам з програмування і робототехніки, на базі конструкторів Lego, Arduino, Makeblock, Fischertechnik. Вчать роботі з 3D-принтером, 3D моделюванню, програмуванню, механіці, електротехніці і іншим технічним наукам.

Метою школи є забезпечення дітям базової роботехнічної освіти, яка об'єднує навички трьох професій - програміста, інженера і кібернетика! А це є основою для їх майбутньої професії у сфері ІТ технологій!

Тому, щоб світ поповнився новими фантастичними відкриттями приводьте вашу дитину в «Robot School». Можливо саме у ваша дитина стане майбутнім геніальним винахідником.

Читайте також:
65-річна відома російська опозиційна діячка японського походження вийшла з політичної гонитви, але не суспільного життя РФ.
18 вересня, 20:07
Уже скоро українські громадяни зрівняються по доходах населення зі східними сусідами, в яких залишиться тільки гордість за померлу імперію.
28 серпня, 15:15
Роберт Тору Кійосакі – американський підприємець і письменник японського походження, автор бестселера "Багатий Тато, Бідний Тато".
26 серпня, 11:45
Здоровий глузд та цивілізована поведінка
10 червня, 10:05
Шикарна стаття письменника Ніла Геймана про природу і користь читання.
25 квітня, 14:05