Шлях воїна. Іловайськ, поранення, лікування і знову на фронт

ВІЙНА
16 березня, 17:25
Валентин Крижановський
Валентин Крижановський

Воїн 67 ОМБр ДУК Валентин Крижановський розповів про нелегкий життєвий вибір, недостатнє забезпечення армії та волонтерську допомогу

Валентин Крижановський — військовослужбовець 1 ОШБ Да Вінчі 67 ОМБр ДУК. Він приїхав забрати дві авто від благодійного фонду MK Foundation для свого підрозділу, які використовуватимуться на Куп'янському напрямку.

Під час поїздки з Києва до місця дислокації батальйону було записано інтерв'ю з Валентином. Наш побратим розповів, що він на війні вже майже 10 років і продовжує служити Батьківщині.

Про нелегкий життєвий вибір, недостатнє забезпечення армії, волонтерську допомогу та автівки-«розхідники» — дивіться у відео.

Автор : 1 ОШБ Да Вінчі
Читайте також:
Опінії
Зберегти життя українського солдата «на нулі» можна шляхом докорінних змін. Причому не тільки в армії, а й у державі в цілому тут і зараз.
07 травня, 13:46
Політика
У суспільстві, де панівною верствою є кидали, лихварі й спекулянти, наявність інтелекту — перешкода до соціального успіху. Наша нація хвора.
02 травня, 07:01
Війна
От хто запустив байку, що допомагають тільки тим, хто перемагає і не здається? На чому взагалі базується це хибне твердження?
26 квітня, 20:35
Історія
Сили повстанців разом із місцевими селянами становили неповних 5 тис. бійців — ворожі не менше 30 тисяч.
25 квітня, 10:02
Світ
Нащадки поневоленого московитами у XIX столітті кавказького народу мають нагоду повстати проти окупантів. Чи скористаються вони шансом?
17 квітня, 14:45
Війна
Відверта правда про мобілізацію, чому справжньої битви за Київ ще не було, як тил зрадив військових і чому росія не збирається зупинятися ?
08 квітня, 18:17