Шляхами Полтавщини до прифронтового Харкова крокує волонтер Петро Скрипка

ПОЛТАВА
05 червня, 14:56
Шляхами Полтавщини до прифронтового Харкова крокує волонтер Петро Скрипка

Мешканець Прикарпаття 5 квітня пішки вирушив з Івано-Франківська на Схід. Його мета — під час марафону зібрати кошти для наших захисників.

Такі відомості виклала пресслужба Пирятинської міської ради. Пересічні громадяни, але до мозку кісток свідомі українці показують приклад чиновникам і депутатам, зокрема і полтавським «зеленим ямщикам», як треба наближати перемогу.

Петро Скрипка — учасник бойових дій, ветеран АТО/ООС, який після 24.II.2022 знову став добровольцем до лав Збройних Сил України. За рік служби був комісований через хворобу, тому тепер воліє бути корисним Батьківщині та її захисникам як волонтер, організувавши «Марафон добра».

«Під час першого марафону мені вдалося зібрати 1,6 мільйона гривень на протезування бійців, а у результаті другого — на великий тягач з причепом для однієї зі штурмових бригад ЗСУ. Цього разу збирає на системи РЕБ/РЕР, генератори та дрони для різних підрозділів. Я пішки вирушив з Івано-Франківська до Харкова.

Це вже мій третій піший благодійний марафон, яким хочу не лише зібрати кошти для хлопців, а й показати, які українці: щирі, готові прийти на допомогу, готові об'єднуватися заради спільної мети. І другий момент — показати людям, що кожен може бути корисним. Варто постійно щось робити, не зупинятися, не опускати руки, вірити у себе і йти до мети», — пояснив Петро Скрипка.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, як вдова полеглого фронтовика із Черкас придбала дрони для ЗСУ. Поки чиновники із депутатами всіх рівнів набивають свої кишені грошвою, українці віддають останнє.

Шляхами Полтавщини до прифронтового Харкова крокує волонтер Петро Скрипка_1
Читайте також:
Полтава
Станція управління дронами, десятки шин і супутнє приладдя вирушило на передову. Придбати ці засоби нашим захисникам допомогли небайдужі.
вчора, 19:25
Полтава
Поки Зе-влада просторікує про «справедливий мир», громадяни намагаються всебічно підтримувати захисників. Тил підставив плече фронту.
17 липня, 19:24
Полтава
Воїни 115-ї Окремої механізованої бригади, які боронять Україну на Авдіївському напрямку, потребують допомоги. Тому вирішено розпочати збір.
09 квітня, 06:00
Полтава
Чиновникам і депутатам немає часу вкладатися в українську перемогу, адже посилено набивають кишені. Підтримка воїнів — на громадянах.
26 березня, 07:09
Полтава
Тим часом пирятинські депутати, поліцаї, прокурори, судді та чиновники набивають собі кишені. Корупціонери вважають, що «війна все спише».
26 лютого, 19:23
Полтава
На тлі війни вітчизняні державні та комунальні органи самоусунулися від виконання конституційних обов'язків. Розкрадати бюджет не припинили.
25 лютого, 11:15