Сором Зе-владі: сім'я полеглого на фронті жителя Гадяча допомагає ЗСУ

ПОЛТАВА
26 березня, 07:09
Сором Зе-владі: сім'я полеглого на фронті жителя Гадяча допомагає ЗСУ

Чиновникам і депутатам немає часу вкладатися в українську перемогу, адже посилено набивають кишені. Підтримка воїнів — на громадянах.

Красномовним тому доказом слугує безкорисливий вчинок батька і дружини полеглого торік унаслідок артилерійського обстрілу поблизу Соледару на Донеччині Андрія Луцая. Вони придбали позашляховик «Land Rover» для фронтовиків.

Як вдалося з'ясувати, батько полеглого Героя Сергій Гелівер і вдова Катерина Луцай за власний кошт купили та передали автівку у підрозділ Збройних Сил України, де служив чоловік. Зі слів родини, Андрій Луцай був би радий знати, що його бойові побратими мають надійну підтримку тилу.

«Він мріяв про вільну незалежну Україну, будував плани на майбутнє, проте їм не судилося здійснитись, оскільки поклав своє молоде життя за незалежність та свободу нашої держави. Живим потрібна зброя, техніка та спеціальне обладнання. Наше із вами завдання — допомогти їм у цьому», — прокоментував Сергій Гелівер.

Тим часом як раніше інформувала медіаагенція «Останній Бастіон», що небайдужі українці показали приклад «президентові Голобородьку», як треба дбати про захисників України. Коли нація згуртована спільною ідеєю, ворогам (зовнішнім і внутрішнім) її не перемогти.

Читайте також:
Полтава
Воїни 115-ї Окремої механізованої бригади, які боронять Україну на Авдіївському напрямку, потребують допомоги. Тому вирішено розпочати збір.
09 квітня, 06:00
Полтава
Тим часом пирятинські депутати, поліцаї, прокурори, судді та чиновники набивають собі кишені. Корупціонери вважають, що «війна все спише».
26 лютого, 19:23
Полтава
На тлі війни вітчизняні державні та комунальні органи самоусунулися від виконання конституційних обов'язків. Розкрадати бюджет не припинили.
25 лютого, 11:15
Полтава
Захід відбувся у приміщенні Гадяцького історико-краєзнавчого музею. Організувала експозицію-продаж юна живописиця Каріна Тренбач.
08 лютого, 06:25
Полтава
З ініціативи доньки українського фронтовика у Великій Багачці проведено благодійний ярмарок і концерт. Присутні підтримали воїнів гривнею.
25 січня, 21:46
Полтава
Поки Гринкевичі опановували мільярди з бюджету, а судді купляли елітні автівки, свідомі українці гарують. У кожного своя перемога.
23 січня, 12:31