«Шматок граніту в Полтаві охороняти не будуть» – Валерій Пархоменко

ПОЛТАВА
17.03.2021, 13:20
«Шматок граніту в Полтаві охороняти не будуть» – Валерій Пархоменко

На охорону фонтану в центрі Полтави грошей із бюджету цього року не виділять.

Із охоронною фірмою, яка виграла тендер на охорону фонтану на майдані Незалежності в Полтаві за 455 тис грн, місто не підписуватиме договір. Про це «Останньому Бастіону» сьогодні розповів радник міського голови Валерій Пархоменко.

– Хоч тендер і провели, з фірмою договір не підпишуть. А що охороняти? Шматок граніту? – наголошує Валерій Пархоменко. – Ні, фонтан точно не будуть охороняти. Я, як радник міського голови, зараз аналізую бюджет за всіма напрямками. Детальніше про цифри щодо охорони об’єктів у місті зможу сказати пізніше. Фонтан сюди точно не потрапляє. У нас є об’єкти, які по законодавству про охорону пам’ятників і музеїв. У музеях, приміром, знаходяться картини та інші експонати, які мають цінність, тому там  має бути не просто якась приватна охорона, а державна служба охорони. А от охорона того самого парку «Перемога» чи фонтану на майдані Незалежності – ні, ми від цього відійдемо. Це ті люди, які були при владі перед нами  – «охороняли». Ми цього робити не будемо. Є більш раціональні шляхи використання бюджетних коштів наших платників податків.

Нагадаємо, тендер на охорону фонтану завершився 9 березня. За його умовами, фірма «Явір-2000» повинна була цілодобово патрулювати територію біля фонтану і берегти сам «фонтан за мільйон» – так його називають полтавці. Його ремонт і відбудова два роки тому обійшлися місту в 26,5 млн гривень, тобто в мільйон доларів.
 

Читайте також:
Політика
Олександр Біленький, поки що голова Полтавської обласної ради, встановлює студію з підпорядкованим йому "Полтаватеплоенерго".
07 березня, 10:15
Новини
Челядь з Полтавської міської ради не дочекалася виходу у світ свого бара(и)на.
22 лютого, 18:00
Опінії
Хто б нагадав мерові, що сьогодні Україна, щодень втрачаючи кращих, протистоїть його серпасто-молоткастим ідолам.
23.10.2022, 11:25
Політика
У Полтаві створено вже четверте ДФТГ. Чому замість того, щоб іти на війну, здорові чоловіки ховаються у ДФТГ, прикидаючись воїнами
26.08.2022, 11:55
Виміри
Голова Полтавської обласної організації НСЖУ Євген Лопушинський посібник колаборантів Киви і Чередніченка
01.08.2022, 12:35
Життя
Про добрі справи говорити – себе не поважити. Життєве гасло, яким послуговується у побуті наш співрозмовник.
25.05.2022, 17:09