«Шматок граніту в Полтаві охороняти не будуть» – Валерій Пархоменко

ПОЛТАВА
17.03.2021, 13:20
«Шматок граніту в Полтаві охороняти не будуть» – Валерій Пархоменко

На охорону фонтану в центрі Полтави грошей із бюджету цього року не виділять.

Із охоронною фірмою, яка виграла тендер на охорону фонтану на майдані Незалежності в Полтаві за 455 тис грн, місто не підписуватиме договір. Про це «Останньому Бастіону» сьогодні розповів радник міського голови Валерій Пархоменко.

– Хоч тендер і провели, з фірмою договір не підпишуть. А що охороняти? Шматок граніту? – наголошує Валерій Пархоменко. – Ні, фонтан точно не будуть охороняти. Я, як радник міського голови, зараз аналізую бюджет за всіма напрямками. Детальніше про цифри щодо охорони об’єктів у місті зможу сказати пізніше. Фонтан сюди точно не потрапляє. У нас є об’єкти, які по законодавству про охорону пам’ятників і музеїв. У музеях, приміром, знаходяться картини та інші експонати, які мають цінність, тому там  має бути не просто якась приватна охорона, а державна служба охорони. А от охорона того самого парку «Перемога» чи фонтану на майдані Незалежності – ні, ми від цього відійдемо. Це ті люди, які були при владі перед нами  – «охороняли». Ми цього робити не будемо. Є більш раціональні шляхи використання бюджетних коштів наших платників податків.

Нагадаємо, тендер на охорону фонтану завершився 9 березня. За його умовами, фірма «Явір-2000» повинна була цілодобово патрулювати територію біля фонтану і берегти сам «фонтан за мільйон» – так його називають полтавці. Його ремонт і відбудова два роки тому обійшлися місту в 26,5 млн гривень, тобто в мільйон доларів.
 

Читайте також:
Війна
Під час війни небо України мало бути більш захищене.Руйнування ППО на прикладі Полтави
24 лютого, 13:47
Виміри
Все було передбачено заздалегідь, навіть опозиція підіграла меру-українофобу
22.12.2021, 18:34
Полтава
Міський голова Полтави "відзначився" обурливим поглядом на російсько-українську війну
07.12.2021, 21:42
Полтава
Повернення Арсена Авакова, акція проти примусової вакцинації, бездіяльність поліції та незаконна забудова Полтави.
07.11.2021, 21:23
Полтава
Репортаж з місця проведення чергової акції проти свавілля полтавської міської влади.
07.11.2021, 15:08
Полтава
Опалювальний сезон у Полтаві розпочався зі скандалу, що обумовлено халатним відношенням керманичів міста до власної громади.
03.11.2021, 15:58