Що буде далі на Росії та з Росією?

ВІЙНА
27.06.2023, 21:51
Що буде далі на Росії та з Росією?

Все цікавеньке тільки починається. РФ як державне утворення невдовзі зануриться у хаос, а по ньому – відійде на цвинар історії.

Після одноденного заколоту Євгєнія Прігожина весь світ задається питанням: «А що ж буде далі на Росії та із Росією?». Маємо кілька думок із цього приводу, тож давайте розбиратися...

Ну, по-перше, і це основне і не секрет – слабкість путінської вертикалі помітив весь світ. Вова Путін це розуміє і буде активно "полювати на відьом", будуть чистки, звільнення та посадки, от тільки його вертикаль не тільки слабка; вона гнила зверху донизу.

І саме тому, ефективних кадрових ротацій не буде. Прогнилість, корупція та кругова порука – не передбачають ефективність кадрів, адже головне в таких умовах – лояльність.

Та і з цим проблеми; хто хоче бути лояльним фактичному політичному трупу? Власне, і це Путін розуміє, брав би він з собою у літак Мішу Мішустіна, якби був упевнений в його лояльності? – Ні.

Він розумів, що "шури-мури" Мішустіна із Сі Цзіньпіном, можуть зіграти з ним злий жарт по типу Віті Януковіча, який втік, а значить відсторонився від виконання обов'язків, після чого в.о. Президента став Олександр Турчинов. У випадку РФ – в.о. Мішустін.

Серед губернаторів так само не було єдності.

Чому абсолютно ніяк не підтримав Путіна губернатор Курської області Старовойт? Дюмін – ясно: губернатора Тульської області "сватали" у міністри оборони замість Сірожи Шойґу, тож він практично був на боці заколотників, а от Старовойт...

І таких, хто відмовчався, багато, особливо серед національних республік. Чому? – Та тому, що Путін їх сильно повигрібав у плані чоловічого населення, поставивши на межу асиміляції.

Від Калмикії до Тиви, від Алтая до Даґестана назрівають питання і тут дуже доречним стало звернення екс-Президента Сакартвело Міхеїла Саакашвілі до народів Північного Кавказу. Переконаний – певні процеси воно запустить.

А будь-які процеси спрямовані на хитання РФ зсередини нам на руку. Наприклад, щось станеться на аеродромі Моздока, звідки злітають Ту-22М3.

Окремим бенефіціаром заколоту можна вважати Сашу Лукашенка. Він не тільки "картофельный спас", не тільки в перспективі матиме серйозних інструкторів для своєї бульбармії, а й може заявити свої права на посаду голови "Союзного государства".

Загалом же прігожинський заколот – це лише перший акт п'єси в основі сюжета якої розвал Російської Федерації. Так, поки що цього не хочуть ані США, ані КНР, утім комуністичний Китай не бачить причин не підтримувати мету уряду України повернути контроль над усіма територіями у межах 1991 року.

Про це сьогодні (27.VI.2023) вперше публычно заявив посол КНР в ЄС Фу Цун. Тобто, Китай не проти поразки Росії, що вже добре, а Штати... Штати на певному етапі були проти і розвалу СССР, та потім одумались і допомогли доваляти.

Все цікавеньке тільки починається. І чим ближче до тамтешніх президентських "виборів" – тим більше цікавенького буде; а "вибори" вже наступного року.

Автор – Назар Приходько, політолог-міжнародник і військовий експерт

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Європейські лідери та військові керівники неодноразово попереджали про можливість нападу росії на країни Європи.
вчора, 18:32
Економіка
У листопаді рівень річної інфляції підвищився до 11,2% порівняно з 9,7% у жовтні.
вчора, 16:26
Опінії
Вже можна говорити про наслідки, переможців і переможених, а також вплив подій у Сирії за минулий тиждень на решту світу.
вчора, 10:04
Кримінал
Слуги Феміди із Гааґи досі працюють за методичками часів Холодної війни, ігноруючи дійсність. Дарма втрачений час не поверне людські життя.
10 грудня, 14:51
Політика
Азійську вісь зла, як і Захід, застав зненацька 7-годинний воєнний стан, запроваджений Сеулом. Внутрішньополітична ситуація не стабільна.
06 грудня, 20:33
Світ
Захід зіткнувся з «дикими загрозами тактичного ядерного використання» з боку росії
06 грудня, 18:11