Що готувала українцям РФ, якби вдалося захопити Київ за 3 дні?

Опінії
03.12.2022, 19:27
Що готувала українцям РФ, якби вдалося захопити Київ за 3 дні?
Фото: Facebook

Неймовірне везіння для теперішньої України мати такого інтелектуально неповносправного ворога, якою є ресурсна федерація московії!

На тижні британський Королівський об'єднаний інститут збройних сил (англ. Royal United Services Institute) видав доповідь-дослідження. У ньому чітко фіксується, що Росія готувала нам новий 1937-й рік.

Всіх активних, розумних, талановитих чекала би участь, яка спіткала дитячого письменника Володимира Вакуленка. Саме так, новий геноцид нашої нації!

Отже, британці пишуть, що Кремль виходив з того, що українські урядовці за успіху "бліцкриґу" або втечуть, або будуть захоплені, а суспільство не встигне мобілізуватися для спротиву вторгненню. Окремо ставилося завдання захопити або страчувати людей, причетних до Революції Гідності 2014 року.

Тобто, під ніж пішло би більше мільйона людей щонайменше, які ножками ходили на Майдан.

Як ФСБ РФ мала проводити затримання? Найперше, поділ цивільного населення за чотирма основними категоріями:

  • непримиренні, які підлягають фізичній ліквідації;
  • нелояльно налаштовані, яких можна переконати чи залякати;
  • нейтральні, яких можна схилити до співпраці;
  • повністю лояльні, готові співпрацювати.

Також важливим елементом плану повномасштабного вторгнення росії цьогоріч у лютому було схилення до зради вищого командного складу Збройних Сил України. Пригадайте, як Владімір Путін закликав військових здатися і бути лояльними в перших виступах) отож.

Від себе додам, що за першим пунктом (майданівці і так далі) – я би мала собі лежати в клумбі біля дому. Але завдяки ЗСУ в клумбі у жовтні були посаджені нові небачені тюльпани, для мене і сусідів.

А в нашому будинку – зручному і з приємними кафе і магазинчиками вже б жили немиті понаєхавші. Просто жах, як уявлю, як якась крінжова оркобаба лазила в моїй кухні й вважала, що це їй добитчік подсуєтіл.

За планом РФ, перекнані британські аналітики, Кремль вважав за можливе завершити активну фазу вторгнення в Україну взяттям Києва протягом 10 днів. А повністю окупувати територію країни – до серпня 2022 року, не сталося...

Читайте також:
Опінії
Колаборанти та окупанти нарешті визнали для чого їм Україна. Вірніше, наша земля без нас, як корінного населення...
21.12.2022, 14:48
Світ
Європейський парламент ухвалив більшістю голосів резолюцію з приводу дев'яностих роковин Голодомору в Україні
15.12.2022, 14:05
Кримінал
Не здатні перемогти наш народ на полі бою російські окупанти переходять до відвертого терору і насилля проти беззахисних цивільних громадян
14.12.2022, 19:36
Світ
Наступного тижня депутати Європарламенту обговорюватимуть гуманітарну ситуацію в Україні та 90-ті роковини Голодомору.
09.12.2022, 11:37
Світ
Виставка художниці Дар'ї Альошкіної "Шнурки пам'яті", присвячена Голодомору-геноциду українського народу у 1932-1933 роках.
02.12.2022, 13:24
Виміри
Публікуємо список працівників Центрального апарату УДБ НКВС УРСР у кількості 310 осіб.
26.11.2022, 11:38