Що робити, якщо у дитини в літаку стається істерика?

СВІТ
26.10.2023, 21:42
Що робити, якщо у дитини в літаку стається істерика?
Фото: Google

Відповідь дав британський математик Томас Кроуфорд з Оксфордського Університету. Науковець вивів власну формулу для розрахунку поведінки.

Своє дослідження доктор математичних наук здійснив і оприлюднив на прохання приватної корпорації Asda Money.

Том Кроуфорд переконує, що його формулу можна використовувати з метою затримати істерику та спокійно пережити політ.

За його словами, використано чотири основні подразники: сонливість (S), нудьгу (B), голод (H) та шум (N). Кожен із цих факторів може мати значення від 0 до 10, де 0 — проблема повністю ігнорується, а 10 — успішно вирішується.

Що робити, якщо у дитини в літаку стається істерика?_1

Натомість, якщо підставити всі змінні рівняння, можна вирахувати час у хвилинах (T), через який почнеться істерика у дитини. Кроуфорд певен, коли усунути всі основні причини, середній час до її виникнення збільшиться до 129 хвилин.

«Гадаю, цього вистачить, аби зробити більшість коротких внутрішніх рейсів. Власне, щоби досягти результату, діти під час польоту мають спати 37 хвилин, відволікалися на розваги 31 хвилину і на перекус 19 хвилин, 14 хвилин слухати музику замість шуму літака. Ось це і є майже ідеальна формула», — прокоментував доктор наук з Оксфордського Університету.

Читайте також:
Життя
Найближчі родичі бджіл діляться знаннями так само як люди чи шимпанзе. Ймовірно, їхній колективний розум більш особистий, ніж вважалося.
вчора, 08:21
Історія
У долині Нілу робили спроби лікувати пухлини мозку хірургічним шляхом понад 4000 років тому. Проте невідомо, чи допомогло це пацієнтам.
14 червня, 21:43
Історія
Предки українців були різного етнічного походження. І тільки за княжої влади у престольному Києві змогли перетопитися на єдину спільноту.
13 червня, 07:09
Історія
Цього дня народився відомий угорський єврей-винахідник Дéнніш (Ґюнсцберґ) Ґáбор. Він знаний у світі як «батько голографії».
05 червня, 21:43
Політика
Що відбувається з антарктичною наукою і чи потрібна вона нам?
01 червня, 17:34
Історія
За збігом обставин після 24.II.2022 серед українців поширилася ненависть до фіно-угорських народів. І це велика помилка, яку виправлятимемо.
29 травня, 21:37