Що робити, якщо у дитини в літаку стається істерика?

СВІТ
26 жовтня, 21:42
Що робити, якщо у дитини в літаку стається істерика?
Фото: Google

Відповідь дав британський математик Томас Кроуфорд з Оксфордського Університету. Науковець вивів власну формулу для розрахунку поведінки.

Своє дослідження доктор математичних наук здійснив і оприлюднив на прохання приватної корпорації Asda Money.

Том Кроуфорд переконує, що його формулу можна використовувати з метою затримати істерику та спокійно пережити політ.

За його словами, використано чотири основні подразники: сонливість (S), нудьгу (B), голод (H) та шум (N). Кожен із цих факторів може мати значення від 0 до 10, де 0 — проблема повністю ігнорується, а 10 — успішно вирішується.

Що робити, якщо у дитини в літаку стається істерика?_1

Натомість, якщо підставити всі змінні рівняння, можна вирахувати час у хвилинах (T), через який почнеться істерика у дитини. Кроуфорд певен, коли усунути всі основні причини, середній час до її виникнення збільшиться до 129 хвилин.

«Гадаю, цього вистачить, аби зробити більшість коротких внутрішніх рейсів. Власне, щоби досягти результату, діти під час польоту мають спати 37 хвилин, відволікалися на розваги 31 хвилину і на перекус 19 хвилин, 14 хвилин слухати музику замість шуму літака. Ось це і є майже ідеальна формула», — прокоментував доктор наук з Оксфордського Університету.

Читайте також:
Життя
Смерть – це не момент, а скоріше процес. І за деяких обставин це оборотний процес.
21 листопада, 07:31
Історія
Гідні подиву українські мовні свідчення живої пам'яті про гунів зберігаються на Поліссі. Люди там постійно згадують одноплемінників Аттили.
19 листопада, 08:42
Життя
Команда естонських психологів провела експеримент. З'ясувалося, похід у музей допомагає подолати депресію, стрес та тривожні розлади.
16 листопада, 20:11
Життя
Майже 4,5 мільярда роки тому із Землею зіштовхнулося інше велике космічне тіло. На цьому наполягає команда астрофізиків і геологів.
05 листопада, 15:28
Життя
Нова мапа крижаного покриву «червоної планети» стане у пригоді астронавтам. Зона посадки буде якомога ближче до марсіанського екватора.
01 листопада, 06:59
Історія
Турбота і піклування відрізняють справжніх Homo civilis від нижчого, попереднього стану Homo barbaricus. Лише так можна створити соціум.
22 жовтня, 17:21