Що робити, якщо у дитини в літаку стається істерика?

СВІТ
26.10.2023, 21:42
Що робити, якщо у дитини в літаку стається істерика?
Фото: Google

Відповідь дав британський математик Томас Кроуфорд з Оксфордського Університету. Науковець вивів власну формулу для розрахунку поведінки.

Своє дослідження доктор математичних наук здійснив і оприлюднив на прохання приватної корпорації Asda Money.

Том Кроуфорд переконує, що його формулу можна використовувати з метою затримати істерику та спокійно пережити політ.

За його словами, використано чотири основні подразники: сонливість (S), нудьгу (B), голод (H) та шум (N). Кожен із цих факторів може мати значення від 0 до 10, де 0 — проблема повністю ігнорується, а 10 — успішно вирішується.

Що робити, якщо у дитини в літаку стається істерика?_1

Натомість, якщо підставити всі змінні рівняння, можна вирахувати час у хвилинах (T), через який почнеться істерика у дитини. Кроуфорд певен, коли усунути всі основні причини, середній час до її виникнення збільшиться до 129 хвилин.

«Гадаю, цього вистачить, аби зробити більшість коротких внутрішніх рейсів. Власне, щоби досягти результату, діти під час польоту мають спати 37 хвилин, відволікалися на розваги 31 хвилину і на перекус 19 хвилин, 14 хвилин слухати музику замість шуму літака. Ось це і є майже ідеальна формула», — прокоментував доктор наук з Оксфордського Університету.

Читайте також:
Життя
Фізики з'ясували, що деякі рецептори ссавців мають унікальні властивості. У процесі еволюції розвинулися різні типи магнітних сенсорів.
09 лютого, 10:34
Історія
Фібоначчі та його послідовність: Код природи та мистецтва
08 лютого, 07:18
Життя
Молюски стали екологічними датчиками чистоти води
07 лютого, 17:24
Життя
Медики Женевської університетської клініки здійснили приголомшливе відкриття. З'ясовано, що музика зміцнює деякі нейронні зв'язки у мозку.
06 лютого, 14:53
Світ
Спеціальний гелікоптер «Ingenuity» допоміг розрахувати рухомі хвилі газів на поверхні «Червоної планети». Швидкість перевершила очікування.
02 лютого, 15:18
Історія
Близько 240 року до Різдва Христового давньогрецький філософ, на ім'я Ератосфен, зробив відкриття. Воно продовжує дивувати людей і по нині.
27 січня, 21:49