Що робити, якщо у дитини в літаку стається істерика?

СВІТ
26.10.2023, 21:42
Що робити, якщо у дитини в літаку стається істерика?
Фото: Google

Відповідь дав британський математик Томас Кроуфорд з Оксфордського Університету. Науковець вивів власну формулу для розрахунку поведінки.

Своє дослідження доктор математичних наук здійснив і оприлюднив на прохання приватної корпорації Asda Money.

Том Кроуфорд переконує, що його формулу можна використовувати з метою затримати істерику та спокійно пережити політ.

За його словами, використано чотири основні подразники: сонливість (S), нудьгу (B), голод (H) та шум (N). Кожен із цих факторів може мати значення від 0 до 10, де 0 — проблема повністю ігнорується, а 10 — успішно вирішується.

Що робити, якщо у дитини в літаку стається істерика?_1

Натомість, якщо підставити всі змінні рівняння, можна вирахувати час у хвилинах (T), через який почнеться істерика у дитини. Кроуфорд певен, коли усунути всі основні причини, середній час до її виникнення збільшиться до 129 хвилин.

«Гадаю, цього вистачить, аби зробити більшість коротких внутрішніх рейсів. Власне, щоби досягти результату, діти під час польоту мають спати 37 хвилин, відволікалися на розваги 31 хвилину і на перекус 19 хвилин, 14 хвилин слухати музику замість шуму літака. Ось це і є майже ідеальна формула», — прокоментував доктор наук з Оксфордського Університету.

Читайте також:
Життя
Міжнародна команда науковців дослідила функціонал і зовнішність земного ядра. Їхня мета — з'ясувати, який у нього тип теплової конвекції.
23 квітня, 21:41
Життя
Деякі пробіотики сприятливо впливають на організм під час низки захворювань, зокрема метаболічних. Раніше на це не звертали уваги.
21 квітня, 19:49
Світ
Під час приголомшливого експерименту науковці отримали золото завтовшки з атом. Вони використали старовинну ковальську методику.
19 квітня, 06:01
Історія
У Теотіуакані виявили сліди кількох давніх землетрусів. Перші із них сприяли процвітанню міста, а останнє — його остаточному занепаду.
17 квітня, 21:49
Життя
Холоднокровні земноводні істоти видають крики, які люди не чують. Встановити цей факт вдалося у бразильських тропічних лісах.
15 квітня, 21:39
Історія
Наше прадавнє минуле досі припадає пилом попри численні розвідки. Дослідники зосереджуються на одному предметі, не бачачи загальної картини.
11 квітня, 19:36