Шольц запропонував Путіну капітулювати

ПОЛІТИКА
14.09.2022, 17:34
Шольц запропонував Путіну капітулювати
Фото: Republic World

Закликаємо кремлівського бункерного щура, його банду, кишенькових олігархів і армію вбивць прислухатися до поради німецького канцлера.

Після великої поразки на полі бою у Харківській області, де російські окупаційно-терористичні за тиждень втратила понад 8000 км², раніше окупованих територій, Владімір Путін знову став об'єктом уваги європейських лідерів.

Слідом за Емманюелем Макроном, який зателефонував до Кремля в неділю, переговори з бункерним дідом у вівторок, 13 вересня, провів Олаф Шольц, про що відзвітували на офіційному сайті канцлера ФРН.

У ході півторагодинної бесіди німецький лідер запропонував Путін de facto капітулювати та відмовитися від своїх цілей щодо цілковитого завоювання й підкорення волелюбної України.

Шольц закликав Путіна «повністю вивести війська» з України та дотримуватися її територіальної цілісності, також канцлер заявив про необхідність «якнайшвидше знайти дипломатичне вирішення конфлікту, засноване на беззаперечному припиненні вогню».

У ході перемовин голова уряду ФРН обговорив не лише війну, а й повоєнне майбутнє, попередивши, що «будь-які спроби росії з анексії нових територій України не залишаться без відповіді та не будуть визнані за жодних обставин».

Натомість Путін, як повідомила пресслужба Кремля, заявив Шольцу про "невиконання Заходом умов зернової угоди" та "відсутність зрушень у знятті санкцій" із російського продовольства з добривами.

Кремлівський бункерний щур учергове повторив свій ядерний шантаж і пригрозив "масштабною катастрофою" на Запорізькій атомній електростанції, яка, за словами старезного ґебіста, нібито «зазнає постійних ракетних ударів» з боку Збройних Сил України.

Нагадаємо, що російські окупанти розмістили на території ЗАЕС свою військову техніку і, прикриваючись ядерними реакторами, обстрілюють українські населені пункти на північ від захопленого Енергодару.

Аналітики пишуть у зв'язку з цим, що після каскадного обвалення Харківського фронту (славної Слобожанської офензиви Сил оборони України – прим. ред.), внаслідок якого російські війська залишили майже всю територію області, московія може також втратити контроль над Херсоном, Мелітополем і Маріуполем.

Затим, очевидно, відкриваються перспективи деокупації решти Донеччини, а за нею Луганщини та Криму, оскільки поразка росії під Харковом – поворотний момент у війні, її болючий і невідворотний Рубікон.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що путінські олігархи втратили своє майно по всьому світові... крім хіба України!

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Опінії
«Мы пытались высрать отношения с Западом, и с НАТО», – ось чи не єдиний зафіксований випадок, коли Владімір Путін сказав правду...
29.10.2022, 08:45
Опінії
Світить і поліцай
27.10.2022, 13:55
Опінії
Загартований у політичній боротьбі всередині ФРН канцлер Олаф Шольц лишається вірним спадку своїх попередників. Дива від Берліну не чекаймо.
14.10.2022, 18:34
Опінії
РФ пішла війною проти України, аби порвати внутрішню негативну тенденцію, яка вела її у прірву. Скільки лишилося агресору – покаже час.
12.10.2022, 19:45
Опінії
путінські олігархи втратили своє майно по всьому світові... окрім України
14.09.2022, 11:10
Світ
Така вже натура у близькосхідної держави, яка чомусь десятиліттями вважає себе "богообраною" і водночас потурає воєнним злочинцям.
07.06.2022, 20:53