Шолом маленькі українці

ПОЛІТИКА
03.08.2020, 12:13
Шолом маленькі українці
Фото: Главком

Дорогі співвітчизники, товариші – з Новим 5781 роком!

Володимир Зеленський, вирішив, що Песах, Рош-Гашана, Ханука стануть державними святами в Україні.

«Степи мої запродані
Жидові, німоті,
Сини мої на чужині,
На чужій роботі.
Дніпро, брат мій, висихає,
Мене покидає,
І могили мої милі
Москаль розриває...
»

Т.Г. Шевченко

Песах, Рош-Гашана і Ханука набули статусу державних свят в Україні.

Відповідний указ №303/2020 підписав цього тижня Володимир Зеленський, про що йдеться на сайті Офісу президента.

Зеленський мотивував своє рішення забезпеченням конституційних прав і свобод громадян, реалізацією рівних прав та можливостей усіх вірян, вшануванням історії, культури, традицій суспільства як багатонаціонального та багатоконфесійного.

Єврейська громада привітала рішення пРезидента Зеленського як то кажуть стоячи.

Тепер Володимир Зеленський, який ніколи не приховував, що він етнічний єврей, після підписання указу, має бути до кінця послідовним і почати офіційно вітати українців "з цими великими державними святами".

А що, уявімо картину. "Не лох" звертається до українців по ТБ: шановні українці, любі друзі, дорогі співвітчизники, маленькі українці, громадяни, народе України, панове, товариші – Шалом! Вітаю вас з Рош-Гашаном 5781 роком. Або: вітаю вас з Песахом – днем виходу євреїв з Єгипту.

Цікавими для маленьких українців можуть стати, наприклад, і історії сім'ї Зеленських про те, як вони в сімейному колі святкували ці дні. Яку мацу споживають — як і більшість євреїв у Пейсах їдять звичайну, чи як ортодоксальні юдеї – їдять тільки мацу шмура – з пшениці, яку в спеціальних умовах берегли з моменту жнив.

Цікавим для обивателя було б почути, де і з ким Зеленський святкуватиме наступний Песах, в сімейному колі з дружиною Оленою та дітьми, чи в робочій атмосфері – з бойовою подругою Мендель?

Для популяризації нового державного свята свої сімейні історії могли б записати й депутати – добра половина Верховної Ради України.

Нагадаємо, що маца вживається насамперед під час Песаха у пам'ять про епізод, пов'язаний з виходом євреїв з Єгипту.

Про інгредієнти цього важливого для нових традицій блюда детальніше у розповіді колишнього рабина.

Звісно не може не виникнути питання: а скільки ж у нас в країні проживає євреїв, які святкують Рош-Гашан і живуть в 5781 році? Сто, двісті тисяч, – відносно не велика кількість у 40 мільйонній країні.

Але якщо вже гарант Зеленський дбає про традиції кожного члена багатонаціонального суспільства, то чому до святкування згаданих подій не додати святкування знаменних днів для буддистів, кришнаїтів або індуїстів. Їх в Україні теж достатньо. Можливо не на багато менше ніж євреїв.

І вже якщо і далі йти за логікою коміка Зеленського (реалізація рівних прав та можливостей усіх вірян) ще треба згадати свята таких пародійних культів як дудеїзм, де акцент робиться на веселощах або приємному проведенні часу між однодумцями). Та джедаїзм – заснований на віровченні Ордена джедаїв з кіноепопеї "Зоряних війн".

Щоправда, поширена ця "релігія" переважно в англомовних країнах, але в Україні вони теж є. Зокрема, у нас джедаїзм навіть став основою "Інтернет Партії" під час виборів 2014 року. Програма якої вписується в один з декларованих Зеленським принципів – діджиталізації.

Ну і щоб не було образливо колись популярному у нас "Білому братству", один день на рік рекомендовано згадувати звитяги їх духовного лідера – Юрія Кривоногова, тим більше, що свого часу в Росії "Біле братство" було визнано екстремістською організацією – тому можуть у нас вважатися ще й політв'язнями.

Друга подія, яка сталася в країні останніми днями стосується відомого за антиукраїнськими висловлюваннями посла Ізраїлю Джоела Ліона, який вимагав від українців засудити своїх героїв – підпільників ОУН і бійців УПА.

Цього разу Леон на зустрічі із заступником керівника українського МЗС висловився за необхідність впровадження в правовому полі України дефініції "антисемітизм", як її подає IHRA – Міжнародний єврейський альянс пам'яті Голокосту.

Без цього кроку, на думку єврейського посла, неможливо ефективно протидіяти всім проявам ворожості до євреїв, «адже антисемітські висловлювання і стереотипи часто виявляються несвідомо або в непрямих або замаскованих виразах».

Мова йде саме про те, що кожен українець який висловить думку незадоволення будь-якими діями, будь-якого єврея, підпаде під кримінальне переслідування. Як пояснив українським журналістам посол Леон: вважаєте, що серед олігархів багато євреїв – це вже антисемітизм.

Вдумайтеся, від України вимагають на законодавчому рівні захищати євреїв навіть від несвідомих висловлювань та замаскованих виразів самих же українців. А водночас Зеленський і інші "слуги" неукраїнського народу палець об палець не вдарили щоб спасти українського солдата Ярослава Журавля, який захищав Україну, українців (а також і представників нацменшин) на війні з Росією, і пораненим лежав у сірій зоні чотири доби (!) стікаючи кров'ю. При тому, що Зеленський обіцяв цю справу тримати на особистому контролі.

Отже, на цих простих прикладах ми бачимо, що влада замість природної концепції Україна – для українців, впроваджує протилежну концепцію – Україна – без українців.

Взяти хоча б дії зі збезземелення українців. Зокрема прийнятий за ініціативою євреїв Зеленського, Коломойського та їх слуг закон про ринок землі, який передбачає продаж українських чорноземів іноземцям. А тепер ще й планується ввести непосильні для селян податки – плату за кожен гектар землі. Українців в такий спосіб видавлюють з України, а тих, хто залишився змушують стати рабами на нашій, не своїй землі. Також в українців відбирають державні надра та стратегічні підприємства.

Дії сучасних "слуг" нагадують дії єврейських орендарів земель гонорової польської шляхти у XVI-XVIII сторіччях. Коли орендарі знімали, що називається останню шкуру з широких мас сільського й частково міського населення, які ще й були зобов'язані до панщини, натуральної данини і грошових та інших оплат безпосередньо своїм панам – шляхті.

Орендарі також тримали ключі від українських церков і дозволяли хрестити дітей лише після отримання ними за це кругленької суми.
Інші церкви перетворювалися на шинки...

Але потім, як ми пам'ятаємо, відбулися всенародні повстання, коли з євреями теж повелися не надто гуманно. За єврейським принципом — око за око, зуб за зуб.

Не зрозуміло лише, чому нащадки орендарів з Речі Посполитої дивуються діям гайдамаків, петлюрівців чи повстанців Хмельницького?

Так, в одній з найвідоміших єврейських хронік Натана Гановера, присвячених подіям 1648-1649 рр. в Україні, серед ворогів єврейського народу теж значаться Наливайко, Павлюк ("зруйнували багато синагог і вбили близько 200 євреїв... багато костьолів і вбили безліч ксьондзів"), Кривоніс ("ненависник євреїв").

Прикметно, що кожна згадка імен цих козацьких і селянських ватажків супроводжується літерами – х.б.с.й.і. Вони означають – "хай буде стерте його ім'я".

Символом і винуватцем катастрофи для хроніста є Богдан Хмельницький, "а по-руському його називають Хмель". У рукописі, правда, він фігурує як Хмелевський. «Був він людиною розумною, але з таким розумом, що спрямовується на лихе; заповзятливий хитрун та відважний воїн». «Ім'я лиходія Хмеля [Богдана Хмельницького] нехай буде прокляте навіки й нехай зішле на нього Господь загибель!», – так євреї пишуть про Гетьмана, який визволив корінний народ України від окупантів, яким прислуговували предки Гановера.

Натомість героєм єврейської нації, наприклад, є Йошуя Навин, який захопив чужі землі та знищив осілі на них народи.

Це все що треба знати про логіку дій зеленських, коломойських, а також соросів та ліонів. Які знову хочуть заграбастати наші землі. Але яким ми нагадаємо слова з культового серіалу Гра престолів: зима вже близько… І: ми вистоїмо.

Це українська земля і порядки тут будуть українські. Якщо ж вас, товариші, не влаштовує це, завжди маєте можливість здійснити швидкий рейс на "землю обіцяну", туди, куди багато років пустелею йшов Мойсей.

В іншому випадку збудеться пророче, Шевченкове: повставайте, кайдани порвіте, і ворожою злою кров'ю – волю окропіте!

Читайте також:
Опінії
Когнітив? В усій своїй красі – світогляд митців все ще загорнутий у совкову плащаницю.
18 травня, 10:39
Опінії
Україна остаточно прощається з насадженим московитами чужим для нашого народу минулим. Ця війна – невідворотний Рубікон.
08 квітня, 19:34
Полтава
Наступного року у селі Великий Тростянець з'явиться скульптура полтавського полковника з лав Війська Запорозького Федора Жученка.
14.12.2021, 12:36
Полтава
Музей просто неба під назвою "Козацький стан", який відтворює побут українських лицарів, невдовзі з'явиться у Миргороді.
08.12.2021, 14:04
Полтава
Полтавська обласна рада присудила чотирьом військовослужбовцям нагороду за сумлінну працю у сфері патріотичного виховання молоді.
15.09.2021, 08:18
Полтава
Цієї неділі, 12 вересня, у селі Березова Рудка відбудеться традиційне обласне пісенно-мистецьке свято "Осіннє золото".
08.09.2021, 08:08