Шрі-Ланка повністю відмовилася від пальмової олії

06 квітня, 08:01
Шрі-Ланка повністю відмовилася від пальмової олії
Фото: Daily News

Влада південноазійської країни Шрі-Ланка заборонила імпорт пальмової олії, натомість місцевих плантаторів зобов'язали викорчувати дерева.

Про це повідомило видання "Reuters", посилаючися на відповідне урядове рішення, яке набрало чинності напередодні ввечері.

Головною причиною такого кроку стало неконтрольована масштабна вирубка незайманих тропічних лісів заради пальмових плантацій, що призвело до руйнування цілісності екосистеми острівної держави.

«Наша мета — звільнення Шрі-Ланки від непотрібних насаджень олійних пальм та відмова від споживання пальмової олії. Ті компанії, які займалися вирощуванням пальмових дерев, мусять вирубати їх поетапно впродовж року, замінюючи на каучукові види або екологічно чисті культури», — прокоментував ситуацію президент Шрі-Ланки Ґотабая Раджапакса.

Він також додав, що уряд наразі готує спеціальний указ, за яким всім власникам плантацій буде виплачено грошові компенсації.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на 7-му році війни вітчизняний уряд заборонив імпортувати з РФ пшеницю, соняшникову олію та інші товари.

Читайте також:
Загалом повідомляється далеко не про одну тисячу загиблих.
22 березня, 22:45
Пакистанські збройні формування, перетнувши лінію розмежування на спірній території Кашміру, завдали удару по індійським військам.
21.11.2020, 19:03
Спалах коронавірусу й економічна криза спонукали уряд Японії закликати своїх виробників перенести потужності на батьківщину.
28.04.2020, 10:20
Реджеп-Тайїп Ердоган готовий до "священної війни" проти Європи й відновлення Османської імперії.
20.03.2020, 10:35
Філіппінський президент закликав міністра закордонних справ країни повідомити США про розірвання двосторонньої угоди в оборонній сфері.
11.02.2020, 13:00
Інженери Космічного центру імені еміра Могаммеда бін Рашида у Дубаї розпочали будівництво транспортного засобу для висадки на Місяці.
17 квітня, 19:07