Шрі-Ланка повністю відмовилася від пальмової олії

06 квітня, 08:01
Шрі-Ланка повністю відмовилася від пальмової олії
Фото: Daily News

Влада південноазійської країни Шрі-Ланка заборонила імпорт пальмової олії, натомість місцевих плантаторів зобов'язали викорчувати дерева.

Про це повідомило видання "Reuters", посилаючися на відповідне урядове рішення, яке набрало чинності напередодні ввечері.

Головною причиною такого кроку стало неконтрольована масштабна вирубка незайманих тропічних лісів заради пальмових плантацій, що призвело до руйнування цілісності екосистеми острівної держави.

«Наша мета — звільнення Шрі-Ланки від непотрібних насаджень олійних пальм та відмова від споживання пальмової олії. Ті компанії, які займалися вирощуванням пальмових дерев, мусять вирубати їх поетапно впродовж року, замінюючи на каучукові види або екологічно чисті культури», — прокоментував ситуацію президент Шрі-Ланки Ґотабая Раджапакса.

Він також додав, що уряд наразі готує спеціальний указ, за яким всім власникам плантацій буде виплачено грошові компенсації.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на 7-му році війни вітчизняний уряд заборонив імпортувати з РФ пшеницю, соняшникову олію та інші товари.

вибір редакції
Читайте також:
Казахські громадські діячі закликали владу країни змінити назви двох обласних центрів — Петропавловська і Павлодара.
25 серпня, 07:09
На вулицях Ташкенту, Бухари, Душанбе і Хосту все частіше стали з'являтися біженці-афґанці, які тікають від бандформування "Талібан".
29 червня, 09:37
Відомий португальський політик-соціаліст, а нині генеральний секретар ООН Антоніу Ґуттериш уклав негласну угоду з комуністичним Китаєм.
16 червня, 07:01
Радикальний ісламський рух "Талібан", який на Заході визнано терористичним, може знову захопити владу в Афганістані.
03 травня, 18:06
Острівна демократична Китайська Республіка готує реалізувати план тотальної мобілізації населення на випадок воєнного вторгнення зовні.
03 травня, 14:24
Загалом повідомляється далеко не про одну тисячу загиблих.
22 березня, 22:45