Шурма і Гривко ініціюють «колючий тариф» в енергетиці

ПОЛІТИКА
19 вересня, 16:41
Шурма і Гривко ініціюють «колючий тариф» в енергетиці

...А цей проєкт ми назвемо «колючий тариф». І не треба сміятися, тема серйозна та перспективна!

Народний депутат від «Слуги народу» Сергій Гривко пропонує встановити у колоніях велосипеди із генераторами, щоби зеки крутили педалі та виробляли електроенергію. А за це – отримували скорочення терміну.

Так і пише: «Генерування електричної енергії за допомогою виконання фізичних занять (крутіння педалей) на велогенераційній установці згідно зі встановленими нормативами протягом одного місяця дає право засудженій особі на зменшення строку призначеного їй покарання у виді позбавлення волі на певний строк шляхом відрахування трьох днів».

І так, на своїй Facebook-сторінці нардеп Гривко дуже хизується своєю креативністю, а спікер Руслан Стефанчук не посміявся з цього законопроєкту. Навпаки, прийняв і спрямував у правоохоронний комітет на розгляд.

Вважаю, цей законопроєкт ідеальний для розуміння того, що відбувається у владі. Не вистачає однієї наступної правки: гроші із «колючого тарифу» мають іти на фірми брата Ростислава Шурми; він же у нас головний з енергетики.

Шурма і Гривко ініціюють «колючий тариф» в енергетиці_1
Шурма і Гривко ініціюють «колючий тариф» в енергетиці_3
Шурма і Гривко ініціюють «колючий тариф» в енергетиці_5
Шурма і Гривко ініціюють «колючий тариф» в енергетиці_7
Автор : Євген Плінський
Читайте також:
Війна
Призначена міністром Андрієм Тараном командувач Тетяна Остащенко плямує честь українського офіцера. Вона винна у смертях захисників.
10 листопада, 18:52
Політика
Шмигалі, гетманцеви та інші Зе-функціонери паралізовують українську економіку. Для них війна — найкращий час набити власні кишені.
27 жовтня, 10:53
Війна
9 жовтня минулоріч окупанти завдали масованого удару по Запоріжжю. Внаслідок чого зруйновано багатоповерхівку на вулиці Зестафонській, 8.
09 жовтня, 17:48
Політика
Керівництво прифронтового обласного центру не припиняє ганьбитися. Цього разу чиновники хочуть в укриттях влаштувати торгові точки.
06 жовтня, 18:06
Політика
«Ми зробили невеликий крок вперед, аби зробити два гігантських назад», — так можна схарактеризувати початок роботи нового очільника МОН.
28 вересня, 17:12
Політика
Проєкт закону про Державний бюджет України не передбачає фінансування на геологію у 2024 році. Спеціальний фонд теж не передбачений.
22 вересня, 18:23