Шведська компанія нав'язує споживачам у країнах Балтії російську пропаганду

СВІТ
18 лютого, 13:40
Шведська компанія нав'язує споживачам у країнах Балтії російську пропаганду
Фото: Eesti Päevaleht

Провідний транслятор телепрограм "Telia" буквально змусила своїх клієнтів в Естонії, Латвії та Литві дивитися російські канали.

Таку інформацію оприлюднило видання "Eesti Päevaleht", посилаючись на низку скарг підприємців, зайнятих у галузі телекомунікацій.

У договорах корпорації "Telia" міститься пункт про форс-мажор — на випадок, якщо зникнуть одні канали ("BBC" чи "NBC"), телеоператор має право без запиту споживача замінити їх іншими ("Россия 24" чи "НТВ").

Крім того, в естонській дирекції шведського транслятора телепрограм наголосили, що глядацька аудиторія російських каналів доволі велика, й складається не тільки з представників російськомовної громади, але й з етнічних естонців, яким "цікаво дізнаватися правдиву інформацію з закордону".

Російську пропаганду представники корпорації "Telia" подають під соусом просвітницьких цілей і толерантного ставлення до східного сусіда Естонії, якого (увага!) "чинний уряд демонізує, не маючи при цьому жодних підстав".

Читайте також:
Спалах вірусного захворювання COVID-2019 вплинув на буденне життя більшості міст Старого світу.
16 березня, 10:30
Очільник Фінляндської Республіки відкрив благодійну акцію "Загальна відповідальність", яка цьогоріч направлена на підтримку батьківства.
03 лютого, 12:30
Угоду про посилення безпеки на литовсько-польському кордоні підписали міністри оборони двох країн.
31 січня, 12:50
Міністри оборони Фінляндії та Латвії домовилися про початок спільного виробництва нового штурмового панцерника "Patria 6x6".
30 січня, 12:20
Народні обранці Фінляндії та України створили групу дружби й міжпарламентських зв'язків.
30 січня, 09:25
Подібні заяви звучать все частіше
25 січня, 08:35