Життя важливіше за гроші та футбол

СПОРТ
02 квітня, 11:05
Джанні Інфантіно — президент FIFA
Джанні Інфантіно — президент FIFA
Фото: Bleacher Report

Жорсткі обмежувальні заходи у низці країн світу через коронавірусну пандемію скоригувало порядок денний футбольного бізнесу.

Найпопулярніша на планеті спортивна гра наразі опинилася на межі виживання у зв'язку з карантином, повідомляє видання "Agence France-Presse".

Власники, тренери та гравці клубів змушені зробити раптову перерву, яка виявила недоліки наявної у футбольному бізнесі системи, сп'янілої величезними грошовими сумами.

«Карантин став точкою неповернення, оскільки прибутки, що їх заробляли футбольні магнати завдяки телетрансляціям і продажам квитків на стадіони наразі припинили надходити. Цілком ймовірно, що після подолання пандемії ми спостерігатимемо докорінні зміни у сфері футболу», — прокоментував ситуацію менеджер клубу "Евертон" Карло Анчелотті.

Спортивні оглядачі зазначають, що безпосередньою проблемою галузі є просте виживання багатьох клубів через фінансовий вплив, що опинився на межі економічного колапсу.

«Зараз багатьом людям просто не до футболу. Тому, швидше за все, після нормалізації ситуації ми побачимо, як багатомільйонні трансферні угоди на гравців із метою підняти престиж клубів стали надбанням минувшини», — підсумував Карло Анчелотті.

Читайте також:
Спалах вірусного захворювання COVID-2019 вплинув на буденне життя більшості міст Старого світу.
16 березня, 10:30
Провідний транслятор телепрограм "Telia" буквально змусила своїх клієнтів в Естонії, Латвії та Литві дивитися російські канали.
18 лютого, 13:40
Очільник Фінляндської Республіки відкрив благодійну акцію "Загальна відповідальність", яка цьогоріч направлена на підтримку батьківства.
03 лютого, 12:30
Угоду про посилення безпеки на литовсько-польському кордоні підписали міністри оборони двох країн.
31 січня, 12:50
Міністри оборони Фінляндії та Латвії домовилися про початок спільного виробництва нового штурмового панцерника "Patria 6x6".
30 січня, 12:20
Народні обранці Фінляндії та України створили групу дружби й міжпарламентських зв'язків.
30 січня, 09:25