Німці припиняють вживати міцний алкоголь

ЕКОНОМІКА
26 лютого, 08:27
Німці припиняють вживати міцний алкоголь
Фото: Ruhr24

Високі ціни на харчові продукти не залишають людям грошей на дорогі напої. Популярний німецький виробник джина оголосив про банкрутство.

Як сповістило галузеве видання Gewerbesteuer-Informationen, невтішна соціально-економічна ситуація в Європі вплинула на компанію «Sauerland Distillers». Попри міжнародне визнання та 16 нагород за якість, підприємство опинилося у складному фінансовому становищі.

Зазначається, що процедуру банкрутства було запущено цього місяця після різкого падіння продажів та високої заборгованості алкоконцерну. Як зауважила директор Морітца Дімде, причиною кризи стало зниження купівельної спроможності у Німеччині.

«Споживчий клімат не відновлюється, а високі ціни на харчові продукти не залишають людям грошей на дорогі напої. Так, скажімо, півлітрова пляшка джина «Woodland» стала коштувати вже понад 40 євро, що стало дуже високою ціною для багатьох покупців», — пояснила пан Дімде.

Наперекір указані проблемі виробництво джину все ще продовжується. Компанію інтегрували у готельно-ресторанний бізнес, що дозволило зберегти робочі місця, хоча ціна за кінцевий продукт «Woodland» уже навряд чи зменшиться.

Медіаагенція «Останній Бастіон» також нагадує читачам, що шведські науковці винайшли препарат проти алкогольної залежності. Дослідники з факультету фармакології Ґьотеборзького Університету несподівалися на незвичний побічний ефект семаґлутиду.

Читайте також:
Економіка
Китайська соціальна мережа після Норвеґії звернула увагу на її південно-східну сусідку. Невдовзі там з'явиться великий центр обробки даних.
04 травня, 17:30
Економіка
Пристрої iPhone, iMac, iPad, Apple Watch, AirPods азійського походження на 90% заповнять ринок США. Така відповідь на трампівські тарифи.
04 травня, 08:18
Економіка
Найбільші американські корпорації у галузі харчування все ще побоюються ризиків. РФ — небезпечна для іноземного бізнесу територія.
01 травня, 13:14
Економіка
Так, ще нещодавно на чолі планетарних контейнерних перевезень була Німеччина. Але ситуація змінилася: тепер цей титул належить її сусідці.
16 березня, 08:18
Економіка
Гонконзький конгломерат «CK Hutchison» продав порти у центральноамериканській країні нью-йоркським інвесторам. Ціна оборудки — $22,8 млрд.
05 березня, 20:32
Опінії
Певно, причина у тому, що тютюнові ділки у долі з владою. Насправді ж ситуація трохи складніша за подібний популізм, розрахований на дурнів.
22 січня, 20:38