Швейцарія визнала Голодомор геноцидом українців

ПОЛІТИКА
24.09.2024, 19:22
Швейцарія визнала Голодомор геноцидом українців
Фото: Останній Бастіон

Парламентарі альпійської держави нарешті стали на бік добра. Натомість українофоби в Ізраїлі та РФ уникають визнати свою причетність до зла.

Заяву про прирівняння Голодомору українського народу у 1932-1933 роках до акту геноциду ухвалила Національна Рада Швейцарії. Підтримали документ 123 депутати, тоді як 57 (переважно висуванці лівих партій — прим. ред.) виступили категорично проти.

Швейцарський парламент офіційно визнав систематичні дії, спрямовані на масове та цілеспрямоване вбивство голодом із наміром знищити національну, етнічну, расову чи релігійну групу геноцидом українців. Відповідальність за голодну смерть кількох мільйонів людей в Україні майже 90 років тому покладено на совєцький окупаційний режим Іосіфа Сталіна.

«Це справді історичне рішення! І це вкрай важливий крок на шляху до відновлення історичної справедливості та збереження пам'яті про мільйони невинних жертв», — прокоментував подію голова Верховної Ради Руслан Стефанчук.

Крім того, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що разом із РФ геноцидом українців Голодомор свідомо не визнає, ба більше, намагається дискредитвувати Ізраїль. Усе через причетність московитів та євреїв до цієї трагедії.

Пам'ятаймо, що саме вихідці з «Юдиного коліна» стали цементоутворюючим елементом для побудови СССР і всієї більшовицької тоталітарно-окупаційної системи. Вона визискувала з українців та інших народів, перемелюючи цвіт націй у жорнах комуністичного режиму.

Читайте також:
Війна
Під палючим сонцем Бахмуту: прах солдата, якого не забрали.
24 червня, 11:50
Полтава
Свідомі мешканці Новоаврамівки встановили пам'ятні дошки на честь полеглих земляків-військовослужбовців. Погода не завадила урочистостям.
22 червня, 18:41
Полтава
Громадський діяч, публіцист, фабрикант, землевласник і особистий секретар гетьмана Павла Скоропадського. Таким був наш видатний земляк.
10 червня, 21:37
Полтава
Бойовий Чин Євгена Григоренка, Івана Кас'янова, Олександра Федька та Віктора Глуховері закарбовано у флорі. Героїв Полтавщини не забуто.
09 червня, 20:30
Історія
Далекі острови вулканічного походження, які омиваються холодними водами Тихого океану, радо зустріли перших українців понад 100 років тому.
20 травня, 12:35
Політика
18 травня 1944 року совєцькі окупанти розпочали насильне виселення кримськотатарського із рідного їм Криму. Московити зачищали півострів.
18 травня, 07:09