Швейцарія визнала Голодомор геноцидом українців

ПОЛІТИКА
24.09.2024, 19:22
Швейцарія визнала Голодомор геноцидом українців
Фото: Останній Бастіон

Парламентарі альпійської держави нарешті стали на бік добра. Натомість українофоби в Ізраїлі та РФ уникають визнати свою причетність до зла.

Заяву про прирівняння Голодомору українського народу у 1932-1933 роках до акту геноциду ухвалила Національна Рада Швейцарії. Підтримали документ 123 депутати, тоді як 57 (переважно висуванці лівих партій — прим. ред.) виступили категорично проти.

Швейцарський парламент офіційно визнав систематичні дії, спрямовані на масове та цілеспрямоване вбивство голодом із наміром знищити національну, етнічну, расову чи релігійну групу геноцидом українців. Відповідальність за голодну смерть кількох мільйонів людей в Україні майже 90 років тому покладено на совєцький окупаційний режим Іосіфа Сталіна.

«Це справді історичне рішення! І це вкрай важливий крок на шляху до відновлення історичної справедливості та збереження пам'яті про мільйони невинних жертв», — прокоментував подію голова Верховної Ради Руслан Стефанчук.

Крім того, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що разом із РФ геноцидом українців Голодомор свідомо не визнає, ба більше, намагається дискредитвувати Ізраїль. Усе через причетність московитів та євреїв до цієї трагедії.

Пам'ятаймо, що саме вихідці з «Юдиного коліна» стали цементоутворюючим елементом для побудови СССР і всієї більшовицької тоталітарно-окупаційної системи. Вона визискувала з українців та інших народів, перемелюючи цвіт націй у жорнах комуністичного режиму.

Читайте також:
Життя
Поблизу села Мигія на Миколаївщині розташувалися дві прісні водойми. Одна — стрімкий, природний водотік, інша ж — безтурботна і нерухома.
вчора, 21:40
Опінії
Пам'ятаймо, Москва як ніхто вміє ділити, щоби нищити! Особливо підступно цю тактику вона вчиняє віками щодо волелюбного українського народу.
03 лютого, 20:30
Історія
22 січня 1919 року у середмісті Києва було доволі гамірно й по-святковому тепло. На вулицях майоріли синьо-жовті стяги, натовп чекав дива...
22 січня, 07:12
Історія
Нинішня влада України у цілому і Львова зокрема не розшукує прізвища і нащадків каральних служб СССР. Вони й досі тут, чекають на Москву.
06 січня, 20:30
Полтава
Жителі маленького села Грякове зійшлися на урочисту подію. Днями встановили банер із портретом полеглому у боях проти московитів земляка.
23.12.2024, 20:30
Полтава
На фасаді Ліцею імені Тараса Шевченка встановили пам'ятні дошки сімом воїнам. Усі вони свого часу були учнями й випускниками закладу.
15.12.2024, 11:45