Роковини страти журналістки Політковської

КРИМІНАЛ
07.10.2023, 18:18
Роковини страти журналістки Політковської

7 жовтня 2006 року у ліфті багатоповерхівки була вбита борчиня за правду, смерті якої бажав Кремль. Анна Політковська загинула на місці.

Тіло журналістки з кількома вогнепальними пораненнями виявили того ж дня під вечір. Убивці зробили чотири постріли впритул, — це був кривавий «подарунок» на день народження Владіміру Путіну.

Колеги та рідні Політковської вважають, що справа про її страту, замовлену особисто кремлівським диктатором, за фактом не була розкрита. Мотиви злочинців не зрозумілі, а на реального замовника слідчі так і не вийшли, побоюючись гніву Луб'янки.

Теперішня редакція «Нової газети», засновником і багаторічним журналістом якої була Політковська, впевнена, що вбивць надіслав вірнопідданий путінський піхотинець Рамзан Кадиров, аби довести свою лояльність. На цьому неодноразово наголошував й убитий на мосту перед стінами Кремля російський політик-реформатор Боріс Нємцов.

Доволі прикметно, що напередодні повномасштабного російського вторгнення в Україну, у грудні 2021 року минув «термін давності» у справі про страту відомої журналістки. Однак рідні та близькі Політковської мають намір домагатися поновлення слідства і розкриття імені замовника злочину, чий кривавий слід веде у кремлівські бункери.

Редакція медіаагенції «Останній Бастіон» висловлює слова співчуття сім'ї Політковських. Правда неодмінно розкриється.
Роковини страти журналістки Політковської_1
Читайте також:
Історія
Задовго до появи у Заліссі поселення Москва на берегах Дніпра квітнула «брама Європи». На жаль, внутрішні чвари довели її до загину.
19 травня, 19:08
Опінії
Таке відчуття, що творцям кінострічки було байдуже на реальну історію. Адже доноси робили письменники один на одного...
19 травня, 13:00
Полтава
Понад 10-ліття триває підступна війна, спричинена нападом ресурсної федерації московії. Всі ці роки Україна втрачає кращих доньок і синів.
13 травня, 19:27
Історія
Попри щорічні істерики московитів і сіоністів, ми пам'ятаємо українських Героїв. А ще не забудемо про відібрані історичні землі Закерзоння.
28 квітня, 10:27
Історія
Більшовицькі загарбники завжди відрізнялися своїм дикунським ставленням до поневолених народів. Не тільки європейців мордували, а й азійців.
27 березня, 13:27
Історія
Влітку 1912 року у піщаних дюнах між Новими Санжарами та Кустоловим випадково знайдено історичний скарб. 800 предметів із золота та срібла!
18 березня, 20:28