Роковини страти журналістки Політковської

КРИМІНАЛ
07 жовтня, 18:18
Роковини страти журналістки Політковської

7 жовтня 2006 року у ліфті багатоповерхівки була вбита борчиня за правду, смерті якої бажав Кремль. Анна Політковська загинула на місці.

Тіло журналістки з кількома вогнепальними пораненнями виявили того ж дня під вечір. Убивці зробили чотири постріли впритул, — це був кривавий «подарунок» на день народження Владіміру Путіну.

Колеги та рідні Політковської вважають, що справа про її страту, замовлену особисто кремлівським диктатором, за фактом не була розкрита. Мотиви злочинців не зрозумілі, а на реального замовника слідчі так і не вийшли, побоюючись гніву Луб'янки.

Теперішня редакція «Нової газети», засновником і багаторічним журналістом якої була Політковська, впевнена, що вбивць надіслав вірнопідданий путінський піхотинець Рамзан Кадиров, аби довести свою лояльність. На цьому неодноразово наголошував й убитий на мосту перед стінами Кремля російський політик-реформатор Боріс Нємцов.

Доволі прикметно, що напередодні повномасштабного російського вторгнення в Україну, у грудні 2021 року минув «термін давності» у справі про страту відомої журналістки. Однак рідні та близькі Політковської мають намір домагатися поновлення слідства і розкриття імені замовника злочину, чий кривавий слід веде у кремлівські бункери.

Редакція медіаагенції «Останній Бастіон» висловлює слова співчуття сім'ї Політковських. Правда неодмінно розкриється.
Роковини страти журналістки Політковської_1
Читайте також:
Історія
Напередодні, 25 листопада, ми вшановували закатованих голодом жертв більшовицьких окупантів. Пам'ятні заходи відбулися по всій країні.
26 листопада, 11:14
Політика
Організоване московськими більшовиками масове вбивство нашого народу шляхом голоду засудили у Гельсинкі. Документ підписали 164 депутати.
26 листопада, 09:32
Історія
Кремлівський бункерний дід ніколи не хотів бачити себе спадкоємцем ханів і царів. Його забаганка сягає виключно совєцького періоду.
19 листопада, 16:29
Війна
Як же треба не поважати українських захисників, щоби на домовини класти прапори з дуже дешевого матеріалу? Берімо приклад з американців!
17 листопада, 11:37
Історія
Мова — це також зброя! Окупанти завжди розуміли, що без викорінення мови тубільного населення їм ніколи не впокорити й не завоювати Україну.
12 листопада, 14:00
Полтава
Під час будівництва Меморіального комплексу на Затуринському кладовищі були понівечені могили полеглих українських воїнів.
23 жовтня, 10:38