Роковини страти журналістки Політковської

КРИМІНАЛ
07.10.2023, 18:18
Роковини страти журналістки Політковської

7 жовтня 2006 року у ліфті багатоповерхівки була вбита борчиня за правду, смерті якої бажав Кремль. Анна Політковська загинула на місці.

Тіло журналістки з кількома вогнепальними пораненнями виявили того ж дня під вечір. Убивці зробили чотири постріли впритул, — це був кривавий «подарунок» на день народження Владіміру Путіну.

Колеги та рідні Політковської вважають, що справа про її страту, замовлену особисто кремлівським диктатором, за фактом не була розкрита. Мотиви злочинців не зрозумілі, а на реального замовника слідчі так і не вийшли, побоюючись гніву Луб'янки.

Теперішня редакція «Нової газети», засновником і багаторічним журналістом якої була Політковська, впевнена, що вбивць надіслав вірнопідданий путінський піхотинець Рамзан Кадиров, аби довести свою лояльність. На цьому неодноразово наголошував й убитий на мосту перед стінами Кремля російський політик-реформатор Боріс Нємцов.

Доволі прикметно, що напередодні повномасштабного російського вторгнення в Україну, у грудні 2021 року минув «термін давності» у справі про страту відомої журналістки. Однак рідні та близькі Політковської мають намір домагатися поновлення слідства і розкриття імені замовника злочину, чий кривавий слід веде у кремлівські бункери.

Редакція медіаагенції «Останній Бастіон» висловлює слова співчуття сім'ї Політковських. Правда неодмінно розкриється.
Роковини страти журналістки Політковської_1
Читайте також:
Світ
Захід у пам'ять про жертв застосування зброї масового ураження влітку 1945 року відбудеться 9 серпня. Японія чекає на гостей з усього світу.
13:45
Історія
Це могла бути синергічна дія невдоволених непевних соратників у співпраці зі спеціальними службами СССР. Вони надурили нашу діаспору у США.
06 травня, 13:44
Історія
821 рік тому відбувся Четвертий хрестовий похід. Західні лицарі втопили у крові не мусульман Близького Сходу, але єдиновірців у Візантії.
13 квітня, 15:18
Історія
Не називайте мешканців московії «росіянами» чи «русскими», — це просто дитяча помилка. Зрештою, це правило діє для всіх історичних періодів.
11 квітня, 20:34
Історія
Існує погляд, що Голодомор-геноцид перетворив «українську національну свідомість» на «справу мільйонів»? Частка правди у цій фразі є.
12 березня, 20:32
Полтава
Кожен нарід має власних національних героїв. Але є такі постаті, що єднають різні нації, навіть не сусідні, лиш одним своїм потягом до волі.
11 лютого, 19:28