Січеславські десантники знищили російську БМП

ВІЙНА
07.09.2023, 20:28
Січеславські десантники знищили російську БМП

«Ваша довіра – наша сила», – гасло, із яким українські воїни-десантники йдуть у бій проти загарбників, чия техніка гарно палає на сонці.

Яскраві кадри з одного із напрямків Східного фронту оприлюднила пресслужба 25 Окремої повітрянодесантної Січеславська бригада, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За твердженням незламних українських захисників, вони мають виконувати завдання миттєво, щоби ворог не встиг зреагувати й завдати вогневого удару у відповідь, а це буває доволі часто.

«Так, зі смертельною для ворога швидкістю та ювелірною точністю Січеславці нищать ворожу техніку! І, як бачимо, оператори дронів поставлені задачі виконують на відмінно: ворожа БМП вигоріла вщент! І так буде з кожним, хто спробує стати на заваді десантникам», – відзвітували у 25 ОПДБр.

Січеславські десантники уточнюють, що невпинний рух уперед триває, вони пробивають російську оборону, займаючи добре укріплені позиції окупантів та поповнюючи арсенал їхньою зброєю.

Насамкінець медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує, Східний фронт вирує невпинними боями, наші захисники у марунових беретах успішно знищують скупчення ворожих солдатів і техніки.

Читайте також:
Опінії
Виконуючи чиєсь політичне замовлення, псевдожурналісти роздувають зраду про відсутність оборонних укріплень. ЗСУ уфортифіковуються!
10 березня, 09:33
Війна
Ті, хто вимагає від України припинити опір і сісти за стіл перемовин з росією, мусять замовкнути. Ціна миру для нас рівнозначна смерті.
12.11.2023, 12:54
Опінії
Нині ми потребуємо національної згуртованості більше, ніж колись. Україна потребує для фронту своїх захисників!
30.10.2023, 21:21
Війна
Валерій Залужний у вівторок ввечері оприлюднив відео запуску ракет ATACMS.
18.10.2023, 06:35
Війна
На Східному фронті понад 9 років вирує пекло війни, наші захисники дають гідну відсіч загарбникам. Днями спалили 2 танкові роти ворога.
07.10.2023, 21:45
Блоги
Фронтова військова частина під час війни судиться з правоохоронцями та намагається в судовому порядку примусити їх виконувати свою роботу
16.09.2023, 12:35