Сигнал для росії

СВІТ
23.05.2023, 13:15
Сигнал для росії

Президент США Джо Байден відвідає Фінляндію перед самітом НАТО

Президент США Джо Байден на початку липня приїде до Фінляндії на саміт північноєвропейських країн та Сполучених Штатів.

Про це з посиланням на власні джерела повідомило видання Iltalehti.

Очікують, що у саміті в Гельсінкі візьмуть участь президент США Джо Байден, президент Фінляндії Саулі Нііністьо, прем'єр-міністр Швеції Ульф Крістерссон, прем'єр-міністр Данії Метте Фредеріксен, прем'єр-міністр Норвегії Йонас Гар Стьоре і прем'єр-міністр Ісландії Катрін Якобсдоттір.

Візит Байдена до Фінляндії співпаде з початком Вільнюського саміту НАТО.

Глави держав НАТО зустрінуться в Литві 11 і 12 липня. Можливою датою візиту можуть бути вихідні перед самітом, тобто 8-9 липня.

Джерела зазначили виданню, що США хочуть надіслати сигнал росії про свою відданість захисту Фінляндії, які у квітні приєдналась до НАТО, і всіх північноєвропейських країн.

Це буде перший візит чинного президента США до Фінляндії, який не буде безпосередньо пов'язаний з відносинами Сполучених Штатів з росією, підкреслило видання.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Кремль ніколи не приховував, що прагне відродити імперську велич не лише на словах у пропаганді, а й у діях. Тому воюватиме проти сусідів.
17 квітня, 07:09
Політика
У Міністерстві оборони США розглядають можливість виведення 10 тисяч американських військових, які зараз перебувають у Східній Європі.
08 квітня, 16:43
Війна
НАТО має бути готовим до нападу протягом чотирьох років.
04 квітня, 17:46
Світ
Що це означає для Європи та США
01 квітня, 16:03
Світ
Берн планує посилити взаємовигідну співпрацю із Північноатлантичним альянсом. Перш за все, збільшать кількість спільних військових навчань.
01 квітня, 14:53
Війна
27 березня у Парижі розпочинається саміт Коаліції охочих, організований президентом Франції Емманюелем Макроном.
27 березня, 11:47