Сили оборони України вийшли на полювання за російськими ДРГ на Київщині

ВІЙНА
12.11.2022, 09:56
Сили оборони України вийшли на полювання за російськими ДРГ на Київщині

Об'єднаний російсько-білоруський окупаційно-терористичний контингент не полишає намірів наново вдертися в Україну з Півночі.

На боротьбу з ними вже вийшли відповідні підрозділи Сил оборони України, заявили у пресслужбі Командування вітчизняних Сухопутних військ.

За для спроб розхитати ситуацію у визволених із весни прикордонних Київській і Житомирській областях ворог засилає своїх диверсантів і терористів.

Уточнюється, що цього тижня розшукові дії відбулися на території Білоцерківського району Київської області, ворожих агентів, бойовиків, терористів і шпигунів не виявлено.

«До уваги мешканців Київщини! В області тривають розшукові дії для виявлення та знешкодження можливих диверсійних груп та колаборантів, які співпрацювали з окупаційними військами під час тимчасової окупації. На Київщині постійно діють стаціонарні та мобільні блок-пости, на яких здійснюється перевірка документів та огляд автомобілів.

Силами угрупування оборони Києва здійснюються заходи із пошуку та знешкодження мінно-вибухових предметів, боєприпасів та інших небезпечних предметів, які залишилися на території області.  Просимо громадян максимально та з розумінням віднестись до даних заходів, які тривають на усій території області. Будьмо пильні та відповідальні», – зазначили у пресслужбі Командування вітчизняних Сухопутних військ Збройних Сил України.

Водночас поки не розголошується, чи завітають військовослужбовці, правоохоронці та спецслужбісти до осель колаборантів із лав уже заборонених "Партії Шарія", "Опозиційної платформи – За життя" та інших подібних проросійських українофобських угруповань.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що тим часом розвідники Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" активно працюють на Східному фронті.

Сили оборони України вийшли на полювання за російськими ДРГ на Київщині_1
Читайте також:
Війна
Оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 1 лютого
01 лютого, 10:05
Війна
Українські захисники рішуче витискають російських загарбників зі східних районів Харківщини, завдаючи ворогам втрат у живій силі та техніці.
29 січня, 20:42
Війна
Оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 29 січня
29 січня, 08:50
Війна
Оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 27 січня
27 січня, 10:45
Війна
Оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 25 січня
25 січня, 11:11
Війна
Невелика частина Харківської області все ще перебуває під окупацією, але українські захисники не дають ворогам відновити наступальні дії.
24 січня, 20:54