Силовики Зеленського хочуть знищити волонтерський рух

Опінії
11.09.2022, 19:01
Силовики Зеленського хочуть знищити волонтерський рух
Фото: Facebook

Підручні право(п)охоронці режиму Зеленського-Єрмака-Татарова поводяться так, ніби на дворі не 2022-й, а 2012-й рік і їм все дозволено.

Народний депутат Верховної Ради України

Особисто я не люблю теорії змови, але не можу ігнорувати регулярні переслідування волонтерів з боку Національної поліції та Служби безпеки України. Рівень суспільної довіри до волонтерів – зашкалює.

І це прекрасно, окрім того, що може становити політичну загрозу для декого. І я боюся припустити, що цей дехто у такий дурний спосіб намагається підірвати цю заслужену довіру.

Ось тільки тактика хибна та довіру підривають не до політичних опонентів, а до тих, хто допомагає нашій армії перемагати. А перемога зараз для країни – найважливіша, чи не так?

Давайте будемо чесними, у нас немає поліції, немає прокуратури і немає судів, досі. Є імітація із сумнівною ефективністю і нульовим рівнем суспільної довіри.

І ця імітація не здатна відрізнити справжніх злодіїв, що наживаються на волонтерській допомозі, від жертв боротьби з політичними опонентами. Як справедливо зауважив ще один поважний волонтер Юрій Кубрушко, волонтери – це не державні структури, тож не мали і не мають доступу до жодних централізованих надходжень гуманітарної допомоги.

То, може, час зайнятися справжніми корупціонерами?
Читайте також:
Світ
Правда завжди стає публічною, а брехня згодом тьмяніє. Про це мали б знати ті, хто стоять у керма сіоністської та рашистської пропаганди.
08 грудня, 19:57
Світ
Для того, щоби висмоктувати ресурси зі США, сіоністський режим створив цілу агентурну мережу. Її учасники тиснуть на чиновників і політиків.
28 листопада, 21:49
Політика
Кіоскерам і комедіантам з Банкової чхати на українську націю й українську державу. Їм важливі політичні рейтинги та хрускіт валюти у кишені.
27 листопада, 16:23
Світ
Сіоністський режим не обирає національності своїх жертв. Для нього і палестинці, і євреї однаково підходять на роль жертви терору.
06 листопада, 14:37
Світ
Свого першого росіянина він побив раніше за батька, у 15 років. Певно далі тільки вбивство, яке спланує сам Рамзан Ахматович.
05 листопада, 08:42
Політика
Мета голови президентської партії "Слуга народу" вельми утилітарна: прикрити свою брехню і корупційну змову з керівництвом НАЗК.
14 вересня, 18:56