Силовики Зеленського хочуть знищити волонтерський рух

Опінії
11.09.2022, 19:01
Силовики Зеленського хочуть знищити волонтерський рух
Фото: Facebook

Підручні право(п)охоронці режиму Зеленського-Єрмака-Татарова поводяться так, ніби на дворі не 2022-й, а 2012-й рік і їм все дозволено.

Народний депутат Верховної Ради України

Особисто я не люблю теорії змови, але не можу ігнорувати регулярні переслідування волонтерів з боку Національної поліції та Служби безпеки України. Рівень суспільної довіри до волонтерів – зашкалює.

І це прекрасно, окрім того, що може становити політичну загрозу для декого. І я боюся припустити, що цей дехто у такий дурний спосіб намагається підірвати цю заслужену довіру.

Ось тільки тактика хибна та довіру підривають не до політичних опонентів, а до тих, хто допомагає нашій армії перемагати. А перемога зараз для країни – найважливіша, чи не так?

Давайте будемо чесними, у нас немає поліції, немає прокуратури і немає судів, досі. Є імітація із сумнівною ефективністю і нульовим рівнем суспільної довіри.

І ця імітація не здатна відрізнити справжніх злодіїв, що наживаються на волонтерській допомозі, від жертв боротьби з політичними опонентами. Як справедливо зауважив ще один поважний волонтер Юрій Кубрушко, волонтери – це не державні структури, тож не мали і не мають доступу до жодних централізованих надходжень гуманітарної допомоги.

То, може, час зайнятися справжніми корупціонерами?
Читайте також:
Кримінал
Ті, хто мав забезпечувати охорону біоресурсів, свідомо займалися незаконним виловом у Дніпровському водосховищі біля села Андріївка.
13 травня, 20:28
Опінії
Спершу зрадники у владі прийшли за добровольцями. Тепер їхньою ціллю стали волонтери, яким болить за Україну.
18 березня, 17:26
Політика
Уродженців кавказької республіки, де нині тривають протести, влада Іраклі Ґарібашвілі планує позбавляти громадянства за допомогу Україні.
08 березня, 17:23
Політика
Департамент освіти Виконавчого комітету Запорізької міської ради відверто порушує права учителів, змусивши працювати у пунктах незламності.
22 лютого, 17:00
Кримінал
Поки українські захисники на фронті стримують багатотисячну, озброєну до зубів, навалу російських окупантів, у тилу "квітне" гнійник.
15 лютого, 18:46
Кримінал
Політичні технологи з оточення Петра Порошенка знову маніпулюють суспільними настроями. Війна у розпалі перемогла, а їм аби високі рейтинги.
03 лютого, 12:00