Силовики Зеленського хочуть знищити волонтерський рух

Опінії
11.09.2022, 19:01
Силовики Зеленського хочуть знищити волонтерський рух
Фото: Facebook

Підручні право(п)охоронці режиму Зеленського-Єрмака-Татарова поводяться так, ніби на дворі не 2022-й, а 2012-й рік і їм все дозволено.

Народний депутат Верховної Ради України

Особисто я не люблю теорії змови, але не можу ігнорувати регулярні переслідування волонтерів з боку Національної поліції та Служби безпеки України. Рівень суспільної довіри до волонтерів – зашкалює.

І це прекрасно, окрім того, що може становити політичну загрозу для декого. І я боюся припустити, що цей дехто у такий дурний спосіб намагається підірвати цю заслужену довіру.

Ось тільки тактика хибна та довіру підривають не до політичних опонентів, а до тих, хто допомагає нашій армії перемагати. А перемога зараз для країни – найважливіша, чи не так?

Давайте будемо чесними, у нас немає поліції, немає прокуратури і немає судів, досі. Є імітація із сумнівною ефективністю і нульовим рівнем суспільної довіри.

І ця імітація не здатна відрізнити справжніх злодіїв, що наживаються на волонтерській допомозі, від жертв боротьби з політичними опонентами. Як справедливо зауважив ще один поважний волонтер Юрій Кубрушко, волонтери – це не державні структури, тож не мали і не мають доступу до жодних централізованих надходжень гуманітарної допомоги.

То, може, час зайнятися справжніми корупціонерами?
Читайте також:
Війна
Навіщо посилювати кримінальну відповідальність для військових?
26 січня, 18:05
Опінії
"Слуга народу" Микола Тищенко поїхав у Таїланд до "української громади"
26 січня, 17:35
Політика
Сьогодні "смотрящі" проводили співбесіди з кандидатами на посаду Прокурора Полтавської області
25 січня, 19:03
Виміри
Як недоброчесна суддя Гольник допомогла Мамаю уникнути покарання
25 січня, 13:00
Опінії
Британський досвід, проєвропейські погляди і неймовірний апломб не є гарантією ефективної роботи на посаді керівника державної компанії
25 січня, 11:55
Виміри
Як єдина в Україні суддя, яку, виплекана руками соросят Етична рада визнала недоброчесною, допомагає Мамаю уникнути відповідальності.
20 січня, 10:25