Старух, Куртєв і Некрасова залякують директорів шкіл Запоріжжя

КРИМІНАЛ
10.09.2022, 17:00
Гуманітарна допомога в одній зі шкіл Запоріжжя (вересень 2022)
Гуманітарна допомога в одній зі шкіл Запоріжжя (вересень 2022)
Фото: Останній Бастіон

Змова місцевих чиновників, право(п)охоронців і Офісу Президента з розкрадання гуманітарної допомоги перейшла на новий рівень.

Корупціонерам дано команду "фас" на розправу з неугодними, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на незалежний ресурс "Запоріжжя.Інфо".

Йдеться про голову обласної військової адміністрації Олександра Старуха, його заступницю Злату Некрасову і секретаря міської ради Анатолія Куртєва, котрі розпочали "полювання на відьом".

Ось ці перелічені особи, котрі обслуговують псевдопатріотичний режим "слуг неукраїнського народу" під проводом Володимира Зеленського, відверто пустилися берега.

«Нам пишуть читачі з-поміж свідомих і небайдужих громадян. Вони б'ють на сполох, бо у Запоріжжі розпочалися розправи з директорами шкіл. Тих, хто дав правдиві свідчення щодо гуманітарки (реальні, як було насправді, а не як розповідає влада), змушують звільнятися. Тиск чиниться страшний. Причина подібних кроків чиновників очевидна: у школах Запоріжжя досі є гуманітарка, яку представники влади були повинні роздати людям», – повідомили наші колеги-журналісти.

Фактично, маючи дозвіл Офісу Президенту, Старух, Некрасова і Куртєв разом із силовиками воліють не просто "зам'яти" корупційну справу, яка набула суспільного розголосу, а й звинуватити у своєму злочині інших.

Директори окремих шкіл Запоріжжя, на кого влада чинить тиск прямо зараз, закликають незалежні українські медіа і пресу не стояти осторонь проблеми, а допомогти вивести на чисту воду потенційних колаборантів.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що команда Олександра Старуха і Анатолія Куртєва "героїчно" наживається на допомозі з Європи, натомість доля переселенців їх не цікавить.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Кримінал
У жовтні 2023 року правоохоронці задокументували факт отримання полковником поліції Оленою Лепей 37 тис. гривень хабаря.
16:00
Опінії
Віталій Шабунін розкрадав гроші, призначені для надання допомоги онкохворим дітям
15:10
Політика
А «слуги урода» проголосували закон про… порятунок корупціонерів.
11:17
Кримінал
Посадовиця податкової з Харкова, котра вимагала 150 тисяч доларів хабаря, уклала угоду зі слідством
10:16
Кримінал
Їх підозрюють у заволодінні 100 млн грн на будівництві Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива.
вчора, 17:26
Кримінал
Йому загрожує до 12 років позбавлення волі в одній справі і ще до 12 років в іншій.
22 липня, 16:38