Чинний уряд Ізраїлю сприяє терору, продовжуючи "старозавітну" політику Бен-Гуріона

СВІТ
29.06.2020, 16:27
Чинний уряд Ізраїлю сприяє терору, продовжуючи "старозавітну" політику Бен-Гуріона
Фото: cdni.rt.com

До українців застосовують ті ж критерії і методи, які застосовує прем'єр Ізраїлю щодо палестинців.

В редакції Останнього Бастіону з цікавістю ознайомились з матеріалом одного з видань де фахово розповідається про ситуацію в Ізраїлі, – зростання крайньо правих, екстремістських настроїв.

Автори статті посилаються на Кармі Гіллона, колишнього керівника ізраїльської служби внутрішньої розвідки Шин-Бет. Останній прямо говорить про переслідування ізраїльськими терористами не тільки інших релігійних громад чи народів, а й навіть євреїв, включаючи реформістів, які виступають проти панування специфічного тут релігійного права.

"Підпілля реально може напасти на окремих представників Кнесету, ізраїльських парламентарів", – відразу нагадує Кармі Ґіллон.

Чому доказом, за словами Гіллона, слугує вбивство прем'єр-міністра Іцхака Рабина членом єврейського підпілля.

Релігійні фанатики, котрих штовхають на протиправні й свідомі злочинні дії деякі рабини, відкидають будь-які поступки, вважаючи всю Палестину частиною своєї передбачуваної даної Богом землі, тобто – "Великого Ізраїля". "Це підштовхує їх до акцій прямої дії, насамперед до провокування хаосу і терору арабів-палестинців".

Така політика, природно, підтримується головою чинного уряду Беньяміном Нетаньягу, який разом з іншими політиками мовчки дозволяє терористичним організаціям розвиватися й готуватися до збройної діяльності на території Палестини.

Але чому, на нашу думку, така політика природна для ізраїльського бомонду? А саме тому, що Нетаньягу проводить політику близьку до тієї, – яку раніше проводили гаряче шановані в усьому Ізраїлі лідери і "духовні вожді".

Щоб не бути голослівними, знову процитуємо слова іншого знаного єврейського автора Йосипа Алсопа, який з великою симпатією писав про ізраїльського прем'єра Бен-Гуріона: Бен-Гуріон гострий, іноді безцеремонний. Він був готовий жертвувати бідне арабське селянство Палестини, щоб створити ізраїльську державу, так як робив це старозавітній Негемія проти арабів та аммонітів.

Як переконуємось, жодних сантиментів у ізраїльських лідерів до інших народів тоді не було і не з'явилося нині.

Варто тут пригадати й слова ідеолога українського націоналізму Дмитра Донцова: кожен західний політик, а навіть арабський вождь має студіювати Старий Заповіт, бо немає іншого способу пізнати дух Давида Бен-Гуріона, що у великій мірі є і духом усього їх народу, який відмінний від духу європейців, зокрема українців.

Кожен західний політик має студіювати Старий Заповіт, бо немає іншого способу пізнати дух Давида Бен-Гуріона, що у великій мірі є і духом усього єврейського народу, який відмінний від духу європейців.

Серед іншого, Донцов у приклад приводить більшовика Еренбурга, який чужий нам як їм – Шевченко. А окупанти Троцький, Хатаєвич, Каганович чи Бен-Гуріон такі ж чужі українцям як Гонта чи Петлюра їм.

"Героєм жидівської нації є Йошуя Навин, який здобув «землю обіцяну», підбивши осідлі на ній народи. Героєм України є гетьман Богдан, що визволив заселену нашими предками, нашу землю, звільняючи її від панування зайд-чужинців", – пояснює Дмитро Донцов.

Героєм жидівської нації є Йошуя Навин, який здобув "землю обіцяну", підбивши осідлі на ній народи. Героєм України є гетьман Богдан, що визволив заселену нашими предками, нашу землю від панування зайд-чужинців

В даному контексті нагадаємо, що на початку цього року ізраїльський посол в Україні Йоель Ліон відзначився печерними антиукраїнськими заявами, зокрема спробами переписати українську історію. Він заявив, що діяльність патріотів, які боролися за Незалежність України, треба назавжди засудити.

А через те, що офіційно Україна не засуджує своїх героїв, Ліон вже нещодавно, ще більш нахабно заявив про підйом в Україні антисемітизму.

Порекомендувавши українцям припинити нарікати на кількість євреїв-олігархів та, знову ж таки, забути про власну історію. На випередження заволавши: тримайте злодія. Так само як робить це типовий злодій на одеському Привозі, який щойно вкрав годинника в довірливого туриста.

Не варто нам нагадувати прописну істину, що народ, який забув власну історію, своє минуле, не має шансу на майбутнє.

Свідченням тому, хоча б, історія згаданих нами палестинців, які на початку 20-сторіччя почали продавати власні землі євреям. І ми всі тепер знаємо, що з того вийшло у голому підсумку.

Не складно провести паралелі. Адже до нас застосували ті ж критерії і методи, які застосовує прем'єр Ізраїлю щодо палестинців.

...І сьогодні, у нас, в українців, в умовах війни з РФ та бувши окупованими зсередини бандою на чолі з представником неукраїнської нації Зеленським, який тепер також за безцінь розпродує наші землі та стратегічні підприємства іноземцям, є дві візії майбутнього.

Про них писав ще Пророк української нації Тарас Шевченко.
Зокрема в 1859 році, в переспіві "Осія. Глава XIV" він провіщав щось жахливе: "Погибнеш, згинеш, Україно, / Не стане й знаку на землі, / А ти пишалася колись / В добрі і розкоші! Вкраїно!".

Втім є й візія щасливого майбутнього, яку за рік до власної смерті, в поезії "І Архімед, і Галілей...", сформулював Шевченко. Омріяне ним бачення квітучого українського майбутнього, коли національно-визвольна боротьба буде успішно завершена, будь-яка окупація зникне – й українці заживуть повноцінним людським життям.

"На оновленій землі / Врага не буде, супостата, / А буде син, і буде мати, / І будуть люде на землі".

Але це станеться за умови, якщо українці не будуть "правнуками поганами", а виконають наступну настанову Шевченка: поховайте та вставайте, кайдани порвіте і ворожою, злою кров'ю волю окропіте.

У світі, справді, за багато століть не спостерігається нічого нового. Одні нації борються, щоб загарбати чужі землі, а їх народи зробити власною прислугою, безправними рабами. А є інші нації як українська – борються за право бути господарем на власній землі.

На наше переконання, прийшов час, коли українцям, щоб зберегти власну державність, знову слід звернутися до методів боротьби, які застосовували Богдан Хмельницький, Гонта, повстанці ОУН і УПА і до яких закликав Шевченко.

У свою чергу, в редакції Останнього Бастіону готові всіляко сприяти святій боротьбі українського народу за нашу Волю і Незалежність.

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Світ
Попри воєнну поразку в Україні та повне виведення контингенту з Сирії московія намагається зберегти свій вплив на Близькому Сході.
15 травня, 20:34
Світ
Самозваний президент Сирії та путінська маріонетка Башар аль-Асад зустрівся з верховним лідером Ірану.
09 травня, 09:12
Світ
Російська федерація вимушена повністю оголити близькосхідний (південний) фланг, аби здобути хоч якусь, навіть Піррову, перемогу в Україні.
07 травня, 22:46
Світ
У підконтрольній протурецьким сирійським повстанцям провінції Ідліб розгорнули сучасні містечка для розселення мігрантів.
05 травня, 08:58
Світ
Упродовж 11-річної війни карателі російсько-іранського диктатора-маріонетки Башара аль-Асада вбивали по 1000 опозиціонерів на рік.
15 квітня, 08:02
Війна
У зв'язку з тим, що російська орда зазнає величезних втрат серед особового складу, країна-агресор продовжує шукати нових найманців.
27 березня, 22:51