Симоньян, Скабеєва і оп-па – Смаглюк, Скороход, Мосейчук

Опінії
05 січня, 08:59
Симоньян, Скабеєва і оп-па – Смаглюк, Скороход, Мосейчук

До збігу літери «с-с-си» у прізвищах медійних завсідниць по обидва боки цивілізаційного розлому.

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Перепрошуємо за несподівану і хамовиту немилозвучність підзаголовку. Сподіваємося, що простір побутування громадянського суспільства в Україні, ніколи не буде оточений колючим дротом на кшталт простору сусідського, де традиції ранньої опричнини і пізнього Гулагу начисто позбавляють надій притомних людей на ковток свіжого повітря. Принаймні, до 2036 року.

І хоч, з одного боку, від наших зелених бовдурів при владі на чолі з малоросом можна чекати чого завгодно, але, з боку іншого – ніхто тут не дозволить маразму із забороною Facebook, Twitter та YouTube через «обмеження значущої інформації». Сподіваємося.

Пояснюємо ефесбешний вивих. Держдума Росії зобов'язує Роскомнагляд блокувати соціальні мережі, якщо в них якийсь «шпигун Bellingcat» раптом засумнівається в достовірності лайна, що його відрами виливає Маргарита Симоньян з помийниць RT та ІА «Sputnik» на голови глибинного народу.

До слова, записна бандерша інформаційного борделю «Россия сегодня», дозволила собі парафраз Самого ВВП: «Якби в Росії хотіли отруїти Навального, його б збила машина». Погодьмось, колоритніше за паханське «хотіли б вбити, вбили б».  

Уявімо аналогію: Михайло Подоляк, оце новоспечене офісне медіа-горе, зачиняє український сегмент Фейсбуку через поширення в ньому «зменшувально-пестливого» епітету на адресу «прес-секретарки в халаті»: Недоразумендель.

Так, уява збоїть, бо то була б вже прелюдія Майдану.

Але ж, треба зауважити, наші побоювання таки небезпідставні. Відсутність національної, державницької стратегії у зелених взагалі й у міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка осібно робить важкозрозумілою байдуже спостереження СБУ за кривлянням кликунів на медведчуківських телеканалах. Жжот п’ята колона, жжот. За відверто цинічних наїздів на «Прямий».

До речі, наразі українофобське начало в гуманітарних сферах суттєво посилене з'явою у владній сміттєвці ще одного одіозного «герольда совка і плагіату» - міністра освіти і науки Сергія Шкарлета. Це виписане із позавчорашнього далеко, зганьблене бліде привузівське диво вже налаштувалося зачищати освітній простір «під Табачника» - планує скасувати ЗНО для контрактників.

Повертаючи в офіційний ужиток формулу «диплом за сало», прости господи, міністр вбиває двох зайців – знищує власне українську освіту, бо до вузів посуне біомаса з мерехтливим IQ, і навстіж відкриває двері вузівських приймалень для корупції.

До підзаголовку. Росдума у першому читанні схвалила закон про позбавлення волі на термін до двох років за поширення блогерами і авторами телеграм-каналів наклепів в Інтернеті, навіть якщо наговір  поширений «стосовно індивідуально невизначених осіб».

І наші місцеві «С-С-си» активно готують ґрунт під засів манкуртської полови! Провокативне дефіле нардепки Скороход у колорадському маскхалаті, викид «слуги народу» Василевської-Смаглюк: «Я вдячна Портнову. Його руками відновлюється справедливість в Україні» свідчать про масовану атаку московських засланців на з горем пополам відвойоване у попередні роки.

Себто, якщо ми отут і зараз наважимося назвати індивідуально невизначені речі своїми іменами (блазня – блазнем, корабельну сосну – піддутою, партійного лідера – стурбованим збоченцем, фракційного стюарда – підбрехачем, слугу-ведичного послідовника – маразматиком) готуйтеся, онучата, два роки носити діду передачі до малюськіної кутузки. 

Читайте також:
У Зеленського після ковіду і Буковеля трапився прогрес.
19 січня, 11:26
Підтримавши заяви Андрія Деркача, "гарант" не тільки зруйнував двопартійну підтримку України з боку США, але й підвів себе під санкції.
13 січня, 10:43
Або про претензії слуг народу на статус Його Слуг...
13 січня, 08:51
Про дешеві “відосики” замість народовладдя та “розводняки” посполитих, яких продовжують обирати як липку.
10 січня, 15:01
“Вагання, нерішучість, невпевненість – заважають і гальмують”.
27.12.2020, 11:59