Син африканського диктатора розкошує, у той час, як громадяни його країни виживають на $2 в день

СВІТ
06.10.2023, 10:15
Син африканського диктатора розкошує, у той час, як громадяни його країни виживають на $2 в день

Паралелі з Україною, де депутати бояться подавати декларації, щоб не викликати невдоволення у громадян, так і напрошуються...

55-річний Теодоро Нгема Обіанг Манге – перший віцепрезидент Екваторіальної Гвінеї. Його батько – 81-річний президент Теодоро Обіанг Нгема Мбасого, який править уже 44 роки.

Нещодавно син приїхав до Нью-Йорка на засідання ООН і зупинився у розкішному пентхаусі на Манхеттені. Оренда коштує 75 000 доларів на добу. Політик сам опублікував фото у розкішних апартаментах у соцмережах.

Син африканського диктатора розкошує, у той час, як громадяни його країни виживають на $2 в день_1
Син африканського диктатора розкошує, у той час, як громадяни його країни виживають на $2 в день_3
Син африканського диктатора розкошує, у той час, як громадяни його країни виживають на $2 в день_5

У самій Екваторіальній Гвінеї громадяни живуть у середньому на 2 долари на день. Понад 60% населення страждає від голоду. Лише половина мешканців мають доступ до чистої питної води, а 7,9% дітей помирають, не доживши до п'яти років. Процвітає торгівля людьми та сексуальне рабство.

Правоохоронці США вважають, що віцепрезидент отримує значну частину багатств від корупційних угод, пов'язаних із запасами нафти та газу країни. Він володіє нерухомістю в Парижі, Маямі та ПАР, а також розкішними автомобілями.

Ситуація в Екваторіальній Гвінеї дуже нагадує ситуацію в Україні, де олігархи захопили нафтові та газові родовища, розділили між собою енергетичні об'єкти та заробляють надприбутки на громадянах воюючої країни. А «слуги народу» купують нерухомість у Каннах та Ніцці й бояться подавати декларації, щоб про їхні статки не дізналися виборці.

Автор : Іван Правдін
вибір редакції
Читайте також:
Політика
Цей закон перевертає все з ніг на голову і замість контролю суспільства над владою встановлює контроль влади над суспільством.
18:31
Політика
Аналітики наголошують на небезпеках законопроєкту про єдину систему відеонагляду.
вчора, 18:10
Позиція
У Раді зареєстрували законопроєкт, яким пропонується запровадити режим відеоспостереження за громадянами.
21 лютого, 17:31
Світ
Наркоімперію Асадів оцінили у $57 мільярдів, приблизно. Офіційну бухгалтерію, самі розумієте, миші з'їли. Непогано, правда ж?
18 лютого, 20:53
Політика
Смерть Алєксєя Навального знаменує остаточний кінець ліберально-демократичних надій у РФ. Хоч на це і робили ставку західні кола.
18 лютого, 15:48
Опінії
Народного депутата Романа Костенка не випустили з України на Мюнхенську безпекову конференцію
16 лютого, 11:43