Харківські «слуги народу» на лазурному узбережжі Франції

03.10.2023, 10:55
Харківські «слуги народу» на лазурному узбережжі Франції

Заможне життя та нерухомість колишніх та нинішніх держслужбовців у Франції.

Шановні друзі, що пов'язує:

  • ексмитника Сергія Іванова;
  • голову Харківської обласної ради Тетяну Єгорову-Луценко з її чоловіком,
  • експрикордонника Вадима Слюсарєва;
  • «фінансового директора» харківського ОЗУ покійного Казарцева Олександра Полякова та інших представників ОЗУ;
  • криптобізнесмена чи афериста Миколу Удянского;
  • кума друга В. Медведчука Тараса Козака?
Це любов до бізнесу, нерухомості та заможного життя на узбережжі Франції.

А деяких з них пов’язує спільний бізнес або проживання, давні дружні та ділові відносини. 

Але про це пізніше.

Сьогодні розкажемо про заможне життя та нерухомість ексдержавних службовців в Монако та Лазурному узбережжі Франції, за що вони можуть щиро подякувати родині Єгорових-Луценок.

Бо завдяки їм, згадані вище громадяни стануть ще більш відомими.

Сергій Володимирович Іванов добре попрацював на Харківській, Полтавській, Чопській, Одеській та інших митницях, за що держава щиро віддячила пану Іванову і це надало йому можливість на пенсію переїхати до Монако. Сергій Іванов є резидентом Монако та проживає за адресою: LE GIORGIONE, 8 QUAI JEAN-CHARLES REY, MONACO в квартирі приблизною вартістю 5-6 мільйонів євро.

За цією ж адресою зареєстровано декілька підприємств, три з яких (Mona-Star, Diana, Mona-Di) разом з французькими підприємствами Diamant, Diana, Angel-N, Omaison володіють на узбережжі Франції комерційною нерухомістю — квартирами з допоміжними приміщеннями та паркомісцями м. Ніцца та Канни, будинком з басейном в м. Вільньов-Лубе.

Харківські «слуги народу» на лазурному узбережжі Франції_1
Харківські «слуги народу» на лазурному узбережжі Франції_3

А що пов'язує пана Сергія Іванова зі «Слугою народу»?

Є такий депутат Верховної Ради від «Слуги народу», як Ганна Сергіївна Колесник, близька родичка пана Сергія Іванова та член комітету з питань фінансів, податкової та митної політик.

Вона пов'язана не тільки родинними відносинами, але і спільним бізнесом з Івановим та Слюсарєвим. Після обрання в парламент вона переписала долю в ТОВ «Східноєвропейська торгова компанія ЛТД» на іншу близьку родичку пана Сергія — Ганну Іванову. А ще одним співзасновником цієї фірми до 12.07.2021 року разом з донькою Сергія Іванова був Вадим Слюсарєв.

Нещодавно НАБУ оголошувала підозру цій нардепці за приховування від декларування нерухомості та автомобілів.

24.03.2023 року Вищий антикорупційний суд визнав Ганну Колесник винною за ст. 366-2  КК України, але звільнив від відбування покарання, через закінчення термінів давності. 

За загальновідомими даними Вадим Слюсарєв є членом ради Харківської обласної організації політичної партії «Слуга народу» та членом Політради цієї партії.

Саме Вадим Слюсарєв разом зі своїм другом та партнером Сергієм Івановим безпосередньо керував в Харківській області всіма процесами участі «Слуги народу» на виборах у Верховну раду 2019 року, місцевих виборах у 2020 році та був «смотрящим» від Офісу Президента над Харківським регіоном.

Та саме вони просунули в Харківську обласну владу Тетяну Єгорову-Луценко, яка разом з чоловіком абсолютно «випадково» теж почала бізнес та готувати гніздечко в Каннах та Ніцці, майже поруч з Вадимом Слюсарєвим. 

Харківські «слуги народу» на лазурному узбережжі Франції_5
Харківські «слуги народу» на лазурному узбережжі Франції_7

За даними нещодавно проведеного розслідування журналістів Bihus info — Вадим Слюсарєв також, як і чоловік голови Харківської облради під час війни, «випадково» придбав підприємство в м.Ніцца.

А ще теж, мабуть, «випадково», просто за «збігом обставин» напередодні війни з рф Вадим Слюсарєв залишає територію України 18.02.2022 року, а чоловік голови облради Віталій Луценко залишає територію України наступного дня - 19.02.2022 року.

І зрозуміло, що «випадково», під час війни, Вадим Слюсарєв та Віталій Луценко знаходились в м.Ніцца, де здійснювали юридичні дії щодо оформлення контролю над французькими підприємствами. 

Та напевно «випадково» друзі-куратори та родина Єгорової-Луценко опинилися разом «в одному човні» в Харкові та Лазурному узбережжі Франції.

Нагадуємо, що за твердженнями ексначальника УСБУ в Харківській області Дудіна, Вадим Слюсарєв має громадянство рф, що підтверджується документами, отриманими СБУ в російському консульстві в м.Харків.

Юридичну особу, на яку оформлено нерухомість в Ніцці Слюсарєв також напевно «випадково» придбав у громадян рф.

Теж «випадково» засновником французької компанії Ventmon разом з співзасновником багатьох підприємств С. Іванова Наталією Марченко є львів'янин Олег Шепита, який є кумом і довіреною особою, підозрюваного у державній зраді депутата ВРУ від ОПЗЖ, партнера В.Медведчука Тараса Козака.

Та «випадково» Шепита зареєстрований у Франції в квартирі Марченко за адресою rue de France 85, Nice.

Харківські «слуги народу» на лазурному узбережжі Франції_9

А Наталія Марченко своєю чергою проживає у Сергія Іванова за адресою: promenade des Anglais 63, Nice.

Харківські «слуги народу» на лазурному узбережжі Франції_11
Харківські «слуги народу» на лазурному узбережжі Франції_13
Харківські «слуги народу» на лазурному узбережжі Франції_15

Ще одним співзасновником компанії є уродженець рф Константин Колмик.

І знову «випадково» партнером Сергія Іванова в компанії «OUDATCHA C» (Удача С) є такий цікавий одесит, ексмитник Данїїл Шуба. 

При закритті компанії «OUDATCHA C» Сергій Іванов та Данїїл Шуба поділили між собою нерухомість в Каннах за адресою: rue Ricord Laty 3-5-7 “Secret Garden”, та в м. Ніцца boulevard Francois Grosso 61, 63, 65, 67 “Residence Myriazur”

Харківські «слуги народу» на лазурному узбережжі Франції_17
Харківські «слуги народу» на лазурному узбережжі Франції_19
Харківські «слуги народу» на лазурному узбережжі Франції_21

Ось такі «збіги» та сплетення справжніх Слуг народу...

Нещодавно «випадково» заступник голови Офісу Президента Олексій Кулеба та голова партії Слуга народу Олена Шуляк, попри порушену НАБУ кримінальну справу і наявні факти зловживань просунули Тетяну Єгорову-Луценко на посаду президента Української асоціації районних та обласних рад.

Далі буде...

Автори : Ігор Мосійчук, Тарас Козак
Читайте також:
Кримінал
Натомість, у справі Романа Червінського суд скарги прокурора розглядає позачергово.
18:21
Політика
Артема Ситника було внесено до реєстру корупціонерів у 2019 році.
18:00
Політика
Детективи НАБУ не провели обшук у керівника НАК «Нафтогаз України» Олексія Чернишова через тиск директора НАБУ Кривоноса.
16:24
Політика
Головна їх мета не боротьба з корупцією, а знищення незалежності та суверенітету України й заробляння на цьому грошей.
вчора, 17:46
Політика
Українські банки отримали листи НАЗК, з вимогою надати інформацію про рахунки та рух коштів всього оточення заступника Генпрокурора
вчора, 09:01