Синєгубов зловживає довірою президента

27.07.2021, 08:45
Синєгубов зловживає довірою президента

Олег Синєгубов продовжує впроваджувати у життя корупційні схеми свого попередника

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов продовжує впроваджувати у життя корупційні схеми свого попередника - поціновувача дармових шпротів, дармового відпочинку та ласого до хамону Валерія Головка.

Який, до речі, нещодавно приліпив собі на плечі куплені погони генерального генерала фельдмаршала - адмірала.

Синєгубов зловживає довірою президента_1

Не встигли відлунати фанфари з приводу чергової заяви Синєгубова про будівництво опери на згарищі в будівлі Дворянського зібрання, як 23 липня Департамент будівництва, містобудування, архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА уклав договір на реставрацію двох приміщень Краєзнавчого музею ім. Василя Кричевського: зали урочистостей та вестибюлю.

Роботи по реставрації буде виконувати ТОВ «Марк Строй» — за 83,9 млн грн.

Нагадуємо, що ТОВ “Марк Строй” належить куму Тимофія Голбана Володимиру Швайковському.

Тимофій Голбан
Тимофій Голбан

Отже, Голова Полтавської ОДА Синєгубов продовжив фінансування організованої злочинної групи, створеної для розкрадання бюджетних коштів ще за його попередника Валерія Головка (останній став основним фігурантом шпротигейту, котрий прогримів на всю країну та вразив навіть бувалих корупціонерів своїм цинізмом та нахабством).

Принагідно нагадуємо Валерію Анатолійовичу, що незважаючи на розповсюджену ним інформацію про закриття розслідуваної НАБУ та Нацполіцією кримінальної справи, ми упевнені у невідворотності покарання за вчинені ним, та його поплічниками, злочини.

Синєгубов зловживає довірою президента_5

Але ближче до подій…

Про проведення закупівлі стало відомо з порталу Prozorro.

Очікувану вартість закупівлі було встановлено : 88 мільйонів 936 тисяч 627 гривень.

Згідно з реєстром пропозицій на закупівлю заявилися двоє учасників :

- ТОВ “Марк Строй” з Полтави;
- ТОВ “Компанія Позитив” з Мелітополя;

Пропозиція ТОВ «Компанія Позитив» була 200 грн дешевшою, проте мелітопольці запропонували менший строк відтермінування оплати, а тому перемогу отримало ТОВ “Марк Строй”. ТОВ “Марк Строй” уже має у своєму активі замовлень від Департаменту будівництва Полтавської ОДА на майже 700 млн грн.

За умовами укладеного договору, ТОВ «Марк Строй» має виконати наступні роботи :

  • провести обережне очищення поверхонь;
  • відновити ліпнину;
  • оздоблення під «дерево» та мармурові поверхні;
  • відреставрувати картини та настінні розписи;
  • замінити вікна з реставрацією вітражів, дверей, огородження балкону;
  • замінити паркет;
  • поставити меблі;
  • відремонтувати водопостачання, каналізацію, станцію газового пожежогасіння;
  • замінити елементи системи опалення і вентиляції, системи кондиціонування, системи освітлення;
  • влаштувати систему звукофікації та синхронного перекладу тощо.

Підрядник має виконати роботи до 13 січня 2022 року. Враховуючи перебої з фінансуванням, реставрація може затягнутися на значно довший термін... можливо на кілька років, а може і на років 10.

Як свідчить практика, в кількох закупівлях ТОВ “Марк Строй” виконання робіт затягується у зв’язку відсутністю наявних асигнувань передбачених кошторисом на відповідний рік. Про це вже згадували у минулих наших розслідуваннях.

Але і на цьому історія не закінчується, адже ТОВ “Марк Строй” має дуже неоднозначну репутацію.

Нам досі не зрозуміло, яким чином підприємство виконує взяті на себе зобов’язання, адже згідно статистичної звітності там працює не більше 25 осіб (і це з врахуванням адміністрації). Ми всі прекрасно пам’ятаємо, як Швайковський, свого часу, не зміг вчасно виконати зобов’язання, що призвело до затоплення приміщення дитячого садка в Полтаві.

Крім того, ми нагадуємо що ТОВ “Марк Строй” є фігурантом кількох кримінальних проваджень. Шлейф кримінальних проваджень тягнеться за підприємством з 2016 року.

Синєгубов зловживає довірою президента_7

З Єдиного державного реєстру судових рішень нам стало відомо, що компанія “Марк Строй” є фігурантом кількох кримінальних проваджень та підозрюється в певних махінаціях:

– “Під час проведених оперативно-розшукових заходів встановлено, що службові особи КП “Полтававодоканал”, використовуючи своє службове становище, отримують неправомірну вигоду за надання послуг пов’язаних із водовідведенням та прийманням стічних вод (злив нечистот) приватним підприємствам, зокрема ТОВ «ТД Інвар», ТОВ «Компанія «Хлортехвод», ТОВ «Марк строй» та іншим у систему каналізації м. Полтави.” (судова справа № 554/3657/17)

– “В ході досудового розслідування встановлено, що між дитячою Міською клінічною лікарнею, що є замовником робіт, та ТОВ «МАРК СТРОЙ» укладений договір № 127 від 30.08.2017 на виконання будівельних робіт з поточного ремонту приміщення автоклавної ЦСВ дитячої міської клінічної лікарні по вул. Олександра Бідного, 2 в м. Полтава (згідно якого строки виконання робіт: початок – серпень 2017, закінчення 30 жовтня 2017, ціна договору 53 238 грн. 04 коп.).

У зв’язку з тим, що строк виконання робіт завершено, грошові кошти згідно кошторисної документації сплачені, але відповідно до отриманої оперативної інформації, фактично будівельні роботи виконані не в повному обсязі.”

- у провадженні СВ Полтавського РВП Полтавського ВП ГУ Національної поліції в Полтавській області перебувають матеріали кримінального провадження внесеного до ЄРДР за № 42017171010000217 від 12.09.2017 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 366 КК України.

З витягу з ЄРДР вбачається, що 12.09.2017 року до ЄРДР були внесені відомості про те, що службові особи ТОВ “МАРК Строй” упродовж 2016-2017 років внесли до актів виконаних робіт ф. УКБ-2в, КБ-3в, завідомо неправдиві відомості щодо виконання робіт, надання послуг та придбання матеріалів на території Полтавського району області та Полтави.

В ході проведення досудового розслідування було встановлено, що протягом 2016-2018 років ТОВ "МАРК СТРОЙ" (код ЄДРПОУ 40093478, Полтавська область, місто Полтава, вул. Котляревського, 22-б, оф. 75), проводило будівельні роботи за замовленням розпорядників бюджетних коштів Полтавської області.

Як стало відомо, службові особи ТОВ "МАРК СТРОЙ" під час виконання робіт спільно із службовими особами Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА завищували їх вартість шляхом внесення недостовірних даних до документів, які при цьому складалися (акти виконаних робіт, довідки про вартість виконаних робіт), що в послідуючому призвело до спричинення матеріальних збитків державним інтересам у великих розмірах.

Зокрема під час виконання будівельних робіт по об'єкту: Капітальний ремонт гуртожитку № 1 Решетилівського професійного аграрного ліцею ім. І.Г. Боровенського за адресою: вул. Покровська, 81 в м. Решетилівка Полтавської області та виконання будівельних робіт по об'єкту: Реконструкція спальних корпусів дитячого оздоровчого табору Маяк по вул. Соснова, 1-б в с. Головач Полтавського району Полтавської області , об'єми робіт, які зазначені у підписаних актах за формою КБ-2, по даних об'єктах перевищують об'єми фактичного виконаних робіт ТОВ "МАРК СТРОЙ" , що в послідуючому призвело до розтрати коштів службовими особами Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА. (судова справа № 554/5565/19).

Цинізму даній ситуації додає те, що ТОВ “Марк Строй” продовжує виконувати роботи в таборі “Маяк” та отримало на виконання цих робіт додаткові кошти ! ! !

Союз меча і орала
Союз меча і орала

Ну і вишенька на торті, кримінальне провадження яке об'єднало значну частину кримінальних схем Голбана - Головко

Полтавською місцевою прокуратурою Полтавської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, відомості щодо якого внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42020171010000058, за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 364 КК України.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42020171010000058 від 25.02.2020 здійснюється слідчим відділом Полтавського ВП ГУ НП в Полтавській області.

У ході досудового розслідування установлено, між посадовими особами Департаменту будівництва містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА та ТОВ «Марк Строй» протягом 2018 - 2019 років укладено 34 договори підряду на загальну суму 436 607 852 гривні.

Згідно інформації, отриманої в ході проведення досудового розслідування установлено, службові особи Департаменту будівництва містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА та ТОВ «Марк Строй», під час виконання робіт за договорами підряду:

- від 20.06.2018 № 03-18/83, укладеного між Департаментом будівництва містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА в особі директора Департаменту Голбана Т.Т. та ТОВ «Марк Строй» в особі директора Швайковського В.Л. на виконання робіт по об`єкту «Реконструкція спального корпусу №3 дитячого оздоровчого табору «Маяк» по вул. Соснова, 1 б, в с. Головач Полтавського району Полтавської області» на загальну суму 14 425 000 гривень;

- від 20.06.2018 від № 03-18/84 укладеного між Департаментом будівництва містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА в особі директора Департаменту Голбана Т.Т. та ТОВ «Марк Строй» в особі директора Швайковського В.Л. на виконання робіт по об`єкту «Реконструкція спального корпусу №1 дитячого оздоровчого табору «Маяк» по вул. Соснова, 1 б, в с. Головач Полтавського району Полтавської області» на загальну суму 25 380 000 гривень;

- від 20.06.2018 від № 03-18/85 укладеного між Департаментом будівництва містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА в особі директора Департаменту Голбана Т.Т. та ТОВ «Марк Строй» в особі директора Швайковського В.Л. на виконання робіт по об`єкту «Реконструкція спального корпусу №2 дитячого оздоровчого табору «Маяк» по вул. Соснова, 1 б, в с. Головач Полтавського району Полтавської області» на загальну суму 25 940 000 гривень;

- від 20.06.2018 від № 03-18/86 укладеного між Департаментом будівництва містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА в особі директора ДепартаментуГолбана Т.Т. та ТОВ «Марк Строй» в особі директора Швайковського В.Л. на виконання робіт по об`єкту «Реконструкція спального корпусу №4 дитячого оздоровчого табору «Маяк» по вул. Соснова, 1 б, в с. Головач Полтавського району Полтавської області» на загальну суму 14 375 600 гривень;


Хочемо допомогти правоохоронним органам та повідомити, що у грудні 2020 року до даних договорів були укладені додаткові угоди та сума 4 договорів по реконструкції в ОСТ “Маяк” збільшилась на 10 803 049, 83 грн та складає 90 923 649, 83 грн.

- від 17.09.2018 від № 03-18/174 укладеного між Департаментом будівництва містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА в особі директора Департаменту Голбана Т.Т. та ТОВ «Марк Строй» в особі директора Швайковського В.Л. на виконання робіт по об`єкту «Реконструкція приміщень хірургічного та торакального відділень 5-го поверху хірургічного корпусу ПОКЛ ім. М.В. Скліфосовського по вул. Шевченка, 23 в м. Полтава» на загальну суму 27 299 800 гривень;
 
- від 23.10.2018 від № 03-18/190 укладеного між Департаментом будівництва містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА в особі в.о. директора Департаменту Голбана Т.Т. та ТОВ «Марк Строй» в особі директора Швайковського В.Л. на виконання робіт по об`єкту «Термомодернізація хірургічного корпусу ПОКЛ ім. М.В. Скліфосовського по вул. Шевченка, 23 в м. Полтава» на загальну суму 23 295 000 гривень;
 
- від 10.05.2019 від № 03-19/46 укладеного між Департаментом будівництва містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА в особі в.о. директора Департаменту Слободян О.О. та ТОВ «Марк Строй» в особі директора Швайковського В.Л. на виконання робіт по об`єкту «Капітальний ремонт приміщень приймально-діагностичного та рентгенологічного відділень 1-го поверху хірургічного корпусу ПОКЛ ім. М.В. Скліфосовського по вул. Шевченка, 23 в м. Полтава» на загальну суму 40 840 000 гривень;
 
- від 13.05.2019 від № 03-19/48 укладеного між Департаментом будівництва містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА в особі в.о. директора Департаменту Слободян О.О. та ТОВ «Марк Строй» в особі директора Швайковського В.Л. на виконання додаткових робіт, не зазначених у початковому проекті, по об`єкту «Реконструкція приміщень хірургічного та торакального відділень 5-го поверху хірургічного корпусу ПОКЛ ім. М.В. Скліфосовського по вул. Шевченка, 23 в м. Полтава. Коригування» на загальну суму 13 545 301, 91 гривень;
 
- від 22.05.2019 від № 03-19/74 укладеного між Департаментом будівництва містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА в особі в.о. директора Департаменту Слободян О.О. та ТОВ «Марк Строй» в особі директора Швайковського В.Л. на виконання робіт по об`єкту «Реконструкція приміщень нейрохірургічного відділення з відкриттям блоку інтенсивної терапії ПОКЛ ім. М.В. Скліфосовського по вул. Шевченка, 23 в м. Полтава. Коригування» на загальну суму 14 561 414, 28 гривень;
 
- від 27.12.2019 від № 03-19/203 укладеного між Департаментом будівництва містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА в особі в.о. директора Департаменту Слободян О.О. та ТОВ «Марк Строй» в особі директора Швайковського В.Л. на виконання додаткових робіт, не зазначених у початковому проекті, по об`єкту «Капітальний ремонт приміщень приймально-діагностичного та рентгенологічного відділень 1-го поверху хірургічного корпусу ПОКЛ ім. М.В. Скліфосовського по вул. Шевченка, 23 в м. Полтава. Коригування» на загальну суму 8 647 773, 39 гривень, з метою привласнення бюджетних коштів внесли до актів приймання виконаних будівельних робіт (форми КБ-2в) та довідок про вартість виконаних будівельних робіт та витрат (форми КБ-3) завідомо недостовірні відомості, щодо фактичного виконання обсягів будівельних робіт та вартості будівельних матеріалів.
 
За виконання робіт по вказаним договорам ТОВ «Марк Строй» перераховано бюджетні кошти на загальну суму 208 309 889, 58 грн.
 
Водночас вбачається, що роботи по цих договорах підряду не відповідають проектно-кошторисній документації, виконані з порушенням державних будівельних норм. Полтавською місцевою прокуратурою Полтавської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, відомості щодо якого внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42020171010000058, за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 364 КК України. (судова справа № 554/2578/20 ).

І от ми бачимо, що попри величезний шлейф кримінальних справ пов'язаних з корупцією в Полтавській ОДА та ОЗУ у вигляді ФПГ, останні продовжують “освоювати” наші з вами кошти, паралельно розкрадаючи бюджетні асигнування. Тому не дивуйтеся, коли в Полтаві з'явиться нова клініка Швайковської, ще один магазин илітного пійла The Sopranos чи черговий JamesCook... і пам'ятайте, це все за ваші кошти ! За ті кошти , що не дійшли до парків, скверів, лікарень, шкіл, садочків, дитячих таборів та закладів освіти !


Публікація не має на меті інформування хворого на малограмотність, нерозбірливість, та бездіяльність суспільства.

Метою даної публікації є нагадування тим, хто за рахунок вкраденого у дітей та дорослих майбутнього формує свої мільйонні статки задля власного збагачення, купуючи за рахунок ремонтів у школах міста та області люксові автомобілі вартістю у сотні тисяч доларів, об’єкти нерухомості у мільйони доларів, що покарання за вчинене йде поруч з вами, і ніякі відкупні свівробітникам ОГП задля зміни підслідності кримінальних справ вас не врятують.

У даній публікації відсутні прізвища організаторів злочинних тендерів, про них наступного разу.

Автор : Геннадій Сікалов
вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
Він незаконно отримав номери оперативного прикриття та «оперативний талон» від МВС Вигівського для своєї машини.
вчора, 07:19
Позиція
Кулініч, Лунін і Біленький просувають хапугу Галину Мусієць на керівника управління землеустрою та земкадастру Полтавської міської ради.
21 вересня, 12:55
Кримінал
Марченко та її помічниця налагодили злочинну схему видачі дозволів на виїзд чоловіків за межі України.
21 вересня, 10:25
Політика
НАЗК проводить моніторинг стосовно способу життя голови Харківської обласної ради.
20 вересня, 09:41
Політика
Денис Шмигаль не може здолати корупцію, яку вже здолав Зеленський.
19 вересня, 09:50
Опінії
От так намагання приховати таємні зустрічі Шабуніна В.В. та Ситника А.С. може привести до лави підсудних співробітників НАБУ, НАЗК, САП.
17 вересня, 07:35