Сіоністські пропагандисти зізналися у продукуванні брехні про ХАМАС

СВІТ
18.12.2023, 19:45
Сіоністські пропагандисти зізналися у продукуванні брехні про ХАМАС
Фото: Twitter

Створене олігархами Ротшильдами державне утворення Ізраїль коїть геноцид палестинців. Натомість світові згодовують фейки про тероризм.

Красномовний випадок стався напередодні з відомим сіоністським пропагандистом Шимоном Рікліном на одному з провідних ізраїльських телеканалів. Він зізнався, що репортерів не повинні турбувати жодні воєнні злочини, скоєні бойовиками ЦАХАЛ.

«Я виступаю за воєнні злочини. Мене не хвилює, критикують мене чи ні. Відверто кажучи, мені байдуже. Але я не можу заснути, якщо не побачу, як наші вояки руйнують будинки у тій клятій Ґазі. Потрібно зруйнувати більше будинків, більше будівель... Я не хочу, щоб їм не було куди повертатися, бо це наша земля», — заявив Шимон Ріклін.

А проте водночас із виступом ізраїльського пропагандиста, який також закликав колег ширити фейки про палестинців, ЦАХАЛ розбомбив єдиний пологовий будинок і дитяче відділення медичного комплексу «Нассер» у місті Хан-Юніс на півдні сектору Ґаза.

Сіоністи не цураються на весь голос брехати та показувати свою агресію щодо тих, хто прагне волі та нормального, мирного життя у своїй країні. Саме тому ізраїльські окупанти десятиліттями вчиняють етноцид на палестинській землі, куди потім привозять власних поселенців.

Тим часом як інформував «Останній Бастіон» в Україні наближені до Зе-влади соціологи займаються маніпулятивною підміною понять: із держави-терориста роблять жертву, а з жертв терористів роблять терористів. Це типова практика авторитарних режимів Ізраїлю та росії.

Читайте також:
Опінії
Цілий «Форбс» написав, хто веде анонімну телеграм-помийку «Джокер».
28 березня, 09:21
Політика
Двогодинний монолог кремлівського диктатора може бути спробою відмити від української крові воєнного злочинця. На щастя, спроба не вдалася.
15 лютого, 08:24
Опінії
Росія не перший раз робить провокації і вбиває українських полонених і звинувачує потім українських військових.
25 січня, 09:08
Опінії
Соратник сивочолого гетьмана придав чуткам статус факту. З якою метою він це зробив публічно, лишається тільки здогадуватися...
09 січня, 14:36
Війна
Як відомо, Фінляндія швиденько приєдналася до Північноатлантичного альянсу коштом української крові. Більшість фінів це відверто визнають.
07 січня, 09:33
Опінії
Основною метою його була повна і докорінна дискредитація всього вищого ешелону політиків України.
15.12.2023, 10:36