Сіонізм не юдаїзм

СВІТ
12.11.2022, 07:34
Сіонізм не юдаїзм
Фото: Twitter

Хроніки визвольної боротьби палестинців проти неонацистської Держави Ізраїль.

Корінні жителі Палестини незалежно від свого етнічного походження та віросповідання вимагають від міжнародної спільноти натиснути на ізраїльський режим.

Наочними свідченнями державного терору є численні фото і відео, викладені мешканцями близькосхідної країни у соціальній мережі Twitter, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Ізраїлю цілком правомірно закидають наслідування у внутрішній політиці гітлерівських методів поборення інакодумців і опозиції, коли навіть дітей б'ють кийками та труять сльозогінним газом.

У колективних зверненнях до урядів світу і незалежних правозахисних організацій пересічні палестинці прямо підкреслюють, що сіоністи використовують єврейське ім'я задля агресії проти арабів й інших етнічних груп регіону.

«Не плутайте сіонізм з юдаїзмом! Той, хто так робить: або свідомий невіглас, або провокатор. Перше слово – це тоталітарна і радикальна ідеологія. Натомість друге – релігія об'явлення, яке немає нічого спільного з агресією і терором проти сусідів.

Фактично, ідеологи сіонізму запозичивши наприкінці XIX століття обрані ними деякі догми юдаїзму, прикинулися непомильними євреями, щоби на пам'яті жертв Другої світової війни почати власну "священну війну" вже у Палестині: спершу проти британців, нині проти арабів», – коментують ситуацію у Палестинському центрі прав людини.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що ізраїльські окупанти продовжують знущатися над поневоленим народом Палестини.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Світ
Ізраїль постійно прикривається пам'яттю про жертв голокосту 80-річної давнини, але сам нічим не відрізняється від рашистів і нацистів.
19 травня, 17:37
Світ
У намаганні у кожному палестинці бачити небезпечного терориста сіоністський режим не цурається методів, апробованих росіянами в Україні.
13 травня, 17:43
Політика
Доки сіоністська держава не припинить терор проти палестинського народу, демократичні європейці не відновлюватимуть двосторонні відносини.
27 квітня, 20:37
Світ
Ізраїльські окупанти продовжують здійснювати провокації в мечеті Аль-Акса
26.09.2022, 13:45
Світ
Військово-політична еліта Єгипту в особі голови державного розвідувального відомства посилює свій вплив на Сектор Ґаза.
01.06.2021, 12:33
Світ
Програму, призначену для допомоги людям із розладами харчової поведінки, ліквідовано після того, як вона почала давати хибні поради.
17:10