Сіонізм не юдаїзм

СВІТ
12.11.2022, 07:34
Сіонізм не юдаїзм
Фото: Twitter

Хроніки визвольної боротьби палестинців проти неонацистської Держави Ізраїль.

Корінні жителі Палестини незалежно від свого етнічного походження та віросповідання вимагають від міжнародної спільноти натиснути на ізраїльський режим.

Наочними свідченнями державного терору є численні фото і відео, викладені мешканцями близькосхідної країни у соціальній мережі Twitter, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Ізраїлю цілком правомірно закидають наслідування у внутрішній політиці гітлерівських методів поборення інакодумців і опозиції, коли навіть дітей б'ють кийками та труять сльозогінним газом.

У колективних зверненнях до урядів світу і незалежних правозахисних організацій пересічні палестинці прямо підкреслюють, що сіоністи використовують єврейське ім'я задля агресії проти арабів й інших етнічних груп регіону.

«Не плутайте сіонізм з юдаїзмом! Той, хто так робить: або свідомий невіглас, або провокатор. Перше слово – це тоталітарна і радикальна ідеологія. Натомість друге – релігія об'явлення, яке немає нічого спільного з агресією і терором проти сусідів.

Фактично, ідеологи сіонізму запозичивши наприкінці XIX століття обрані ними деякі догми юдаїзму, прикинулися непомильними євреями, щоби на пам'яті жертв Другої світової війни почати власну "священну війну" вже у Палестині: спершу проти британців, нині проти арабів», – коментують ситуацію у Палестинському центрі прав людини.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що ізраїльські окупанти продовжують знущатися над поневоленим народом Палестини.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Світ
Сіоністське державне утворення на Святій Землі роками порушує міжнародні угоди та права людини. Москва і Тель-Авів, як два чоботи — пара.
19 лютого, 08:36
Світ
Сіоністський режим офіційно визнав: зробить на зачищеній від палестинців північній частині сектору «буферну зону». Противників убили.
04.12.2023, 14:34
Світ
Флотилія складається з 1000 маловмісних рибацьких суден, покликаних привезти гуманітарний вантаж. Ізраїльський режим поки не відреагував.
23.11.2023, 16:23
Світ
Попередник скаженого сіоніста Біньяміна Нетаньягу на посаді голови уряду розвінчав брехню. Здавалося, світ уже нічим не здивуєш, але...
21.11.2023, 11:33
Світ
Державне утворення Ізраїль відмовляється припиняти вогонь по сектору Ґази заради звільнення заручників.
23.10.2023, 10:01
Опінії
Ізраїльське військо скупчилося довкола багатостраждального клаптика пустелі у Східному Середземномор'ї. Цивільних закликано евакуюватися.
16.10.2023, 18:56