Сирійська війна: міноборони Туреччини висунуло вимоги РФ і США

СВІТ
12 січня, 08:26
Сирійська війна: міноборони Туреччини висунуло вимоги РФ і США

Анкара не збирається терпіти терористичну загрозу, а тому вимагає від Москви та Вашинґтона виконати свої зобов'язання щодо Сирії.

Про це під час круглого столу у приміщенні оборонного відомства Турецької республіки заявив профільний міністр Гулусі Акар, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Він наголосив, що гаранти миру та стабільності у Сирії розв'язують власні двосторонні суперечки, лишаючи проблему тероризму, яке загніздилося на підконтрольній курдам і режиму Башара аль-Асада території, виключно на Анкару.

«Ми це вже проходили з мігрантами, більшість із яких люб'язно прихистили на своїй землі. Але з тероризмом миритися не збираємося. Тому, як би це не прозвучало, але я мушу сказати: терпіння Туреччини – на межі! Ми очікуємо від усіх сторін, у першу чергу від РФ і США, виконання взятих на себе зобов'язань щодо Сирії. Терористи мають бути знищені з усією рішучістю. І ми чекаємо, що партнери нам у цьому допоможуть», – зазначив міністр Гулусі Акар.

Очільник оборонного відомства Туреччини додав, поки його країна самотужки проводить антитерористичну операцію на кордоні із Сирією, але цього недостатньо, щоби "викорінити зло".

«Днями від рук терористів загинули наші військовослужбовці у районі Акчакале, тому було вжито жорстких заходів у відповідь. Станом на сьогодні нейтралізовано вже 22 терористи. По об'єктах їхньої інфраструктури на Півночі Сирії завдається потужних ударів. Ми не дамо їм спокою», – підсумував Гулусі Акар.

Міністр запевнив, що турецька армія дає гідну відсіч на загрози національній безпеці, викликані зовнішніми чинниками, зокрема тероризмом.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що кремлівська авіація знищує цивільні об'єкти у Сирії, вбиваючи дітей.

Читайте також:
Світ
Попри воєнну поразку в Україні та повне виведення контингенту з Сирії московія намагається зберегти свій вплив на Близькому Сході.
15 травня, 20:34
Світ
Самозваний президент Сирії та путінська маріонетка Башар аль-Асад зустрівся з верховним лідером Ірану.
09 травня, 09:12
Світ
Російська федерація вимушена повністю оголити близькосхідний (південний) фланг, аби здобути хоч якусь, навіть Піррову, перемогу в Україні.
07 травня, 22:46
Світ
У підконтрольній протурецьким сирійським повстанцям провінції Ідліб розгорнули сучасні містечка для розселення мігрантів.
05 травня, 08:58
Світ
Упродовж 11-річної війни карателі російсько-іранського диктатора-маріонетки Башара аль-Асада вбивали по 1000 опозиціонерів на рік.
15 квітня, 08:02
Війна
У зв'язку з тим, що російська орда зазнає величезних втрат серед особового складу, країна-агресор продовжує шукати нових найманців.
27 березня, 22:51