Слава Україні: Українці в захваті від слів чемпіона Лопеса та тролять сектанта-ватамана Васю

ПОЛІТИКА
11 лютого, 14:37
Теофімо Лопес(енко)
Теофімо Лопес(енко)
Фото: РБК-Україна

Теофімо Лопес також провів тренування у майці з українським тризубом.

Користувачі українського сегмента мережі Фейсбук із захопленням сприйняли привітання абсолютного чемпіона світу з боксу Теофіма Лопеса українським фанатам та його вигук “Слава Україні”.

Відеозвернення записане Лопесом  в Instagram опублікував український юрист Лопеса-молодшого Микола Ковальчук, який раніше працював в команді Ломаченка.

“Героям слава! Мабуть, не буде дивним, якщо згодом Теофімо українською, дасть відповідь на питання чий Крим”, пише користувач Рома Пронін в групі Ненька Україна — ми твої діти.

“Якщо хтось ще сумнівався, кого підтримувати в протистоянні сектанта-ватамана Васі і нового чемпіона — то он Вам свіже відео. Теофімо Лопес передав привіт своїм прихильникам і вболівальникам з України. Бо, як казав один ексчемпіон: "Прапор не має значення, головне — слова”, — зазначив Роман Яворський.

“Слава Україні! Так абсолютний чемпіон світу з боксу в легкій вазі Теофімо Лопес передав вітання усім своїм вболівальникам в Україні. І навіть провів тренування в майці з українським тризубом”, — написав Сергій Махнов.

“Чемпіон з боксу Лопес, який побив проросійського Ломаченка, подякував українським фанатам та сказав “слава Україні”. Ломаченко ж, бувши українцем за паспортом, зміг тільки постити відео, які возвеличують російських окупантів та казати, що ці окупанти це його брати”пишуть в групі "Что творится".

Нагадаємо, у жовтні 2020 року українець Василь Ломаченко програв бій за звання абсолютного чемпіона світу з боксу в легкій вазі американцеві Теофімо Лопесу. Поєдинок Ломаченка і Лопеса тривав усі 12 раундів. 

Читайте також:
Можливо уряд президента Зеленського, схильний до електронних ноу-хау, і зважиться на новий експеримент в міністерстві охорони здоров'я.
13.12.2020, 14:34
Новотний попередив міністра закордонних справ Китаю, щоб той «не дратував його».
01.09.2020, 21:24
«Тікати не збираємось. Здаватися не звикли».
вчора, 22:45
В МВС намагаються сформувати в українців хибне уявлення про його винуватість.
вчора, 19:00
Проросійськи налаштованим жителям треба купити квиток в одну сторону і на кордоні позбавляти їх громадянства.
вчора, 15:38
Віктор Текутєв є колишнім соціалістом, міліціонером та соратником Іллі Киви.
19 квітня, 18:47