“Замінити на генератор випадкових чисел” — До тролінгу Степанова долучився член ЄС Гончаренко

ПОЛІТИКА
13.12.2020, 14:34
Олексій Гончаренко почав діяти
Олексій Гончаренко почав діяти
Фото: Фейсбук

Можливо уряд президента Зеленського, схильний до електронних ноу-хау, і зважиться на новий експеримент в міністерстві охорони здоров'я.

Вчора, 12 грудня,  на сайті Кабміну зареєстровано петицію із закликом замінити міністра охорони здоров'я генератором випадкових рішень на основі нейромережі.

Сьогодні до тролінгу уряду та міністра Степанова, який в часи президенства Порошенка деякий час очолював Одеську ОДА, долучився його колишній соратник Олексій Гончаренко.

“Зважаючи на те, як останнім часом в уряді "генерують" заяви, підміну може ніхто і не помітити. Загін не помітив втрати бійця", – написав у себе на сторінці у Фейсбук Гончаренко.

У самій же петиції вказується, що поточна ситуація із захворюваністю на Covid-19 в Україні катастрофічна. Аналогічні заяви робив навіть сам міністр охорони здоров’я.

При цьому заходи запобігання епідемії, що вводилися МОЗ, у кращому випадку демонстрували сумнівну ефективність. У гіршому – вони роблять шкоду економіці, суспільству та власне ефективній боротьбі з епідемією. 

В цьому всьому, на думку авторів петиції, повинний уряд. Як один з прикладів згадується  так званий "психологічний карантин" весни 2020 року, “коли безглузді заборони на кшталт "не можна відвідувати парки" підірвали довіру до виконавчої влади у сфері охорони здоров'я.

Коли наслідком цих заборон стало приблизно таке ставлення з боку населення: "Вони казали, що в парки йти не можна, а потім сказали, що це було просто так, для залякування”. І “Чому я маю вірити, що нинішній карантин – не для залякування?”.

Тому автори петиції й рекомендують замінити міністерство охорони здоров'я на генератор випадкових рішень. 

“Замінити на генератор випадкових чисел” — До тролінгу Степанова долучився член ЄС Гончаренко_1

Максиму Степанову є над чим задуматися

А що: раптом петиція набере необхідну кількість голосів, і уряд президента Зеленського, схильний до електронних ноу-хау зважиться на новий експеримент.

І, ба більше, міністерство охорони здоров'я запрацює як новий годинник на руці міністра.

Читайте також:
Теофімо Лопес також провів тренування у майці з українським тризубом.
11 лютого, 14:37
Новотний попередив міністра закордонних справ Китаю, щоб той «не дратував його».
01.09.2020, 21:24
Мета цих акцій – дестабілізація ситуації в регіоні та створення вигідної Росії «картинки» для обґрунтування можливого нападу.
вчора, 14:49
Митрополит УПЦ МП "Паша Мерседес" у локдаун з розмахом відсвяткував 60-річчя
вчора, 11:15